Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

 1. -Forumda açılacak şikayet konularına sadece şikayetçi üye ve şikayetin muhatabı üye, satıcı, tedarikçi yazabilir, harici ileti yazılamaz,. Bunlar harici üyelerin mesajları silinecek ve ceza puanı verilecektir. 3. tekil şahıslar bilgi içerikli bile olsa, ilgili yöneticilere bilgi vermeden veya konuya davet edilmediği sürece yazamaz.

  Lütfen kuralların tümünü okumak için tıklayınız
  Duyuruyu Kapat

Vapesis Platin Seri İnceleme

7 Şubat 2016
Vapesis Platin Seri İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen:
  likitloverr


  Tüm tadlar troy1x de 1 ohmda, 3mm sarım, 28g kanthal twisted, 8 wrap setup’da denenmiştir. Platin seri için ayrı bir pamuk sardım. Tüm likit yorumlarında olduğu gibi deneyimler kişiseldir fakat buhardaşlarıma bir fikir verebilir diye ümit ediyorum.  Venüs: meyve şalelesi olmuş. Tam bana göre. Tatlı bir hissin ferahlıkla karışımı, fakat içinde mentol yok, içimi o yüzden rahat, rahatsız etmiyor. Tüm meyvecilerin denemesi gereken yeni bir nefes.

  Spartan: buda farklı bir dünya olmuş. İlk çekişimde çikolatalı bir tad almama rağmen, alttan hafiften tütün, meyveler geliyor. Yani dostlar sözün kısası, tam bir premium olmuş, hertürlü tad nota var. Kesinlikle elimin altında bulunduracağım bir likit olmuş.

  Godzilla: tütüncülere özel, kahvenin tütünle bir olması. Yanında kahveyle içilmesi gereken bir likit. Yumuşak likit benim gibi bir meyveciyi bile cezbetti, arada aklım tütüne gidince bu likiti içerim artık. All day vape olabilecek kadar iddialı.

  Strabe: Bu likitte tütüncülere hitap eden, fakat meyveli notalarıyla meyvecilere de göz kırpan bir yapım olmuş. İçindeki tatlı notalar beni gerçekten cezbetti. Bu likitte meyvecilerin tütüne arada kaçamaklarında kullanılabilir, tadı keyfi çok güzel.

  Codejar: Karanfilin orman aromalarıyla birhal olması.. Meyveciler için farklı bir deneyim.. Keyfine diyecek yok, buda elimin altında duracak likitlerden biri oldu. Eğer djarium tarzı sigaraları zamanında severek içtiyseniz kaçırmayın. Viskiyle iyi gider, denendi onaylandı ;)


  Afrodit: Pegasus’un bir değişik hali.. Değişik dokunuşlar almış.. Pegasus severlerin denemesi gerektiğini düşünüyorum..


  Benden bu kadar dostlar. Baba sütünde görüşmek üzere :D