Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Capella Tobacco Aromaları

19 Şubat 2016
Capella Tobacco Aromaları
 • inceleme
  Inceleyen: ferdem
  tutun.jpg

  True tobacco.. inanın hiç bir tütün tadına benzetemedim(cok az tad olarak virginia fire cured coook fazla light hali ni andırıyor) %10 dan %20 ye kadar kullandım eksimsi bir tad ama anlam veremedim ham tütün desek değil kurumuş dut yaprağını elinize alıp ovalayınca elinize bıraktığı koku gibi yada bilemiyorum uçuk bir tabir oldu ama ben öyle hissetsim. koku coook az begenmedim tütün olarak lakin meyveli likitlerle çok güzel kombinasyon yapılabilir taban olarak kullanılırsa meyveyle süsleyin keyfinize göre..

  Smooth tobacco... ve Medium tobacco : birbirine yakın tadlarda içinde sanki graham craker tadı aldım gibi koku öyle ama tütün tadı var yine tad ve koku cok light bunlarda kesinlikle meyvelerin altına taban olur ben bişeye benzetemedim...

  Bold tobacco :içelerinde koku ve tad olarak en belirgini bu çoook az çikolata var gibi geldi bana yine graham kokusu aldım diğerlerinden daha belirgin bir şekilde tütün tadı var ama benim nazarım da hiçbiri tütün sınıfında değerlendiremiyorum..


  Not : hepside belirgin şekilde tatlı aromalar, kek ve meyve aromaları ile karışımlarda meyveyi ve keki bastırmadan kullanılabilir ama sade tütün diye düşünüp almamak da fayda var yinede kimseyi yanıltmak istemem belki ben tad alamamış olabilirim..
 • Yükleniyor...
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.