Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Asmodus Snow Wolf 200W İnceleme

8 Şubat 2016
Asmodus Snow Wolf 200W İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen: verycurious

  @gearbest'in düzenlediği 27 Ağustos çekilişi talihlisi olarak en nihayetinde Asmodus Snow Wolf 200W cihazıma kavuştum:) @gearbest'e sözünü verdiğim gibi cihazın temel özelliklerini, fotoğraflarını ve hakkındaki bir kaç başlangıç izlenimimi paylaşacağım.

  Cihaz bu: http://www.asmodus.com/SnowWolf-200W-Variable-Box-Mod-Temperature-Control-p/snowwolf-200w.htm
  [​IMG]

  Gearbest'te 86.78$ fiyatıyla satılıyor: http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_176723.html?gclid=CN3984vWp8oCFcjnwgodcDAFPA
  [​IMG]

  İzlenimlerim ve dikkatimi çeken bazı özellikleri:

  *Kutusu ve cihazın sunumu güzel, kutuyu açınca cep telefonu çıkacak gibi gözüküyor. Kutudan sadece cihaz, kullanım kitapçığı ve garanti kartı çıkıyor.

  *Cihaz 2 adet 18650 pil ile çalışan bir moda göre sandığımdan daha küçük denebilir. Bir süredir Ipv4s kullanıyorum, onunla karşılaştırıldığında boyu daha kısa ama kalınlığı daha fazla. (Fotoğraf ekledim). Elde tutması ipv4'e göre daha kolay geldi ama daha ağır.

  *Düğmelerin görünüşü güzel ( düğmelerin altı ve üstündeki + - işaretleri modun üzerine işlenmiş), basması rahat ve tepki alma vb sorunsuz ve iyi ama modu sallayınca biraz tıngırdayan türden.

  *Cihazın camdan olan iki yüzü cep telefonu ekranı gibi ama aslında oled gösterge ekranı bu yüzeylerden birisinin gayet küçük bir kısmı. Bu arada cam yüzey de parmak izlerini hemen gösteriyor. Bu tür şeylere takılanlar için kötü zira silmek işe yaramıyor anında yine iz oluyor. Ama ipv4s'a göre görünüşü bana gayet güzel geldi. Parmak izleri için sticker gibi bir şey alınabilir belki.

  *Pillerin koyulduğu yerin kapağında oldukça ziyadesiyle güçlü mıktatıslar var, daha yaklaştırırken güçlü bir şekilde hiç aralık kalmaksızın kapanıyor.

  * Şimdilik sadece nikel 0.16 ohm bir coille taifun gt 2 deneyebildim. Performansında hiçbir kusur göremedim. Nikel coili kendi tanıyıp, doğrudan sıcaklık kontrolüne geçmesi doğruyu söylemek gerekirse rahatlık sağlıyor. (dna40 ve yihi'lerde seçim yapmak gerekiyor). Direnç kitleme ise yok, ilk direnç ekranda hep kalıyor ama ateşleme yaptıkça değiştiğini sonra yine başlangıç direncine döndüğünü gösterge ekranında görmek mümkün. Sıcaklık kontrolü şimdilik sorunsuz çalışıyor gözüküyor. Ateşlemede aksaklık (ateşlememe, geç tepki vb) ya da benzer bir sorunla karşılaşmadım. Hatta ipv4s ya da vtc40 ile göze batacak bir farkını da göremedim. Snow wolf ile fazladan 662°F max temp ayarlamak (niye yapalım bilmiyorum ama) ve sıcaklık kontrolünde 70w'a kadar çıkmak mümkün. Dahası güç modunda 0.05 ohm'a kadar coil çalıştırabiliyormuş. 150w sonrasında ekranda P harfi çıkması 150-200w arasında güvenlik için pulsing (?) yaptığı anlamına geliyormuş. Düşük dirençlerde bayağı iyi performansı olduğu söyleniyor ama denemedim.

  ***Sonuç olarak, Snow Wolf 200W hakkındaki ilk izlenimlerim olumlu. Evet, DNA200 çipi yok ama buhar performansı gayet iyi, yüksek watt çalışabilen, sıcaklık kontrolü sorunsuz ve genel olarak oldukça kullanıcı dostu ayarlamalara sahip olan uygun fiyatlı güzel görünüşlü, ergonomik bir mod. Paslanmaz çelik aksam üstünde iki cam yüzeyden oluşan estetik bir görünüşe sahip olması en büyük avantajı. Olumsuz yanları o camların kırılabilecek olması, parmak izlerini hemen göstermesi, düğmelerin tıngırdaması ve belki biraz ağır olduğunun söylenebilecek olması.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
Lizard King bunu beğendi.
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.