Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

AEOLUS RDA İNCELEME (CLONE)

6 Şubat 2016
AEOLUS RDA İNCELEME (CLONE)
 • inceleme
  Inceleyen: doubtful1


  Yaklaşık 2 aydır kullandığım Aeolus rda'yı tanıtıp göstermek istedim... Çok fazla kişinin bilmediği bir ürün, forumda bir kaç arkadaşımızda bulunuyor, Amerika'da çok sevilen ve tutulan hatta yabancı forumda dual coiller arasında en iyi aromayı ve içimi verdiği söylenen ürün olduğunu gördükçe ve okudukça almak ve denemek istedim..

  Sonuçlar düşündüğüm şekilde oldu, beni yanıltmadı, gerçekten çok iyi bir rda çıkarmışlar ortaya...
  Video'da elimden geldiğince her şeyden bahsetmeye çalıştım, bir problemi var delik ayarı konusunda.. ama ciğer çekimi yapıp kullanan arkadaşlar merak etmesinler, karşılıklı 2 delik 3 delik arasında kullananlar çok memnun olacaklar.

  Ben single coil sarmadım ama sarıp kullanan arkadaşlarımız hiç bir sıkıntı çekmemişler.

  Forum'dan bildiğim ve tavsiye üzerine alıp kullanan arkadaşlar da isterlerse farklı görüş olarak kendi yorumlarını dile getirebilirler, düşünenlere daha faydalı olacağına inanıyorum
  @ferdem @oXelight @wacd

  Not: video'da arka plan krem ve beyazımsı olduğu için ayrıca da 50/50 likit içmem sebebiyle buhar çok değil gibi gözükebilir ama buluşmada arkadaşlar da gördüler ki @Shimano @emreacars @esTFyz aromanın yanında ciddi bir buhar performansı sunan bir rda.

  Anlatımda her hangi bir yanlış yaptıysak şimdiden affola, umarım faydalı olur.

  Video:
  [​IMG]  -------------------------------------


  Alıntı resimler :

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
PEDSUR bunu beğendi.
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.