Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Aeolus Lite by Syntheticloud - İnceleme

14 Mart 2018
Aeolus Lite by Syntheticloud - İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen: kodk


  [​IMG]

  Atomizerlarda alüminyuma hele ki rengarengo olanlarına pek güvenemediğim için ilk başta pek alıcı gözüyle bakmamıştım. Sonradan SS olanın komple çelik olduğunu öğrenince ve V1 klonunu da uzunca süredir tek tabanca olarak beğenerek kullandığımdan artık adamların hakkını vereyim demiş -malum kardeşlere de V2 klonunu ısrarla getirmedikleri için ayrıca teşekkür ederim bu arada, vesile oldular- ve siparişi geçmiştim, sonunda kavuştuk.


  Gövdenin iç tarafında karşılıklı 2 adet ufak çıkıntı var, bunlar hem tabanın gerekli mesafede durup daha yukarı ilerlememesini sağlıyor hem de moda takıp çıkarırken gövdenin dönmesini engelliyor -en fazla yarım tur döndükten sonra çıkıntılar bacaklara yaslandığı için sabitleniyor-


  Pozitif bacağı T şeklinde yapmışlar çift delikli olarak, kurulum oldukça kolaylaşmış eskisine göre. Ayrıca bacağın tabana giren kısmını da kare yaparak olası bi dönme durumunun önüne geçmişler.

  Üst kapağın alt tarafı daha kavisli, belki de bu sebepten hem aroma hem de buhar yoğunluğu V1'den biraz daha iyi bunda. Mouth to lung için ufak delik de eklenmiş ama pek başarılı değil gibi, ciğer çekimine alıştığımdan veya sarım uygun olmadığı içindir belki ama buhar performansı oldukça düşüyor hatta sürünüyor.

  Hava ayarı halkasındaki single coil desteği de gitmiş bu versiyonda, dualciler için daha kullanışlı ve verimli olmuş bu haliyle. Beni çok üzmedi, çözümü basit nasıl olsa -seloteyp sen bizim herşeyimizsin!-

  Hava ayarı halkası veya tek parça geniş driptipi tutan oring biraz ince olmuş, takıp çıkarmak daha kolay oluyor ama bazen rahatsız edici olabiliyor, oringin altına 1 tur diş ipi sararak üstesinden gelinebilir.

  [​IMG]

  Sonuç olarak bence fiyatına göre gayet başarılı bir versiyon olmuş, alüminyumla bir sıkıntınız yoksa renkli versiyonları da gayet şık duruyor mod üzerinde.

  https://www.syntheticloud.com/index.php/atomizers/aeolus-lite.html

  https://www.instagram.com/explore/tags/aeoluslite/

  https://www.youtube.com/results?search_query=aeolus+lite&search_sort=video_date_uploaded
KUMAHER bunu beğendi.
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.