• Platin Uyelik Hakkinda!!

    Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

    Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

crassh

E-sigara Meraklısı
Katılım
5 Şub 2017
Mesaj
21
Tepkime puanı
42
Yaş
35
Şehir
Istanbul
Selam arkadaşlar,

Elimde şu an pico var, sigara içiminde yüksek voltlara gönül rahatlığıyla çıkabileceğim, boyut olarak küçük bir mod arıyorum. smok alien, wismex r2/3 gibi modlar çift pilli olduğu için yüksek voltlarda sorun yaratmaz diye düşünüyorum ama boyutları konusunda bir fikrim yok. Bildiğim kadarıyla seri bağlanmış çift pilde 3.7v*2=7.4 volta kadar pilleri yormadan kullanabiliyoruz bu yüzden alacağım cihaz çift pilli olmalı diye düşünüyorum. Anlık çekim'de sorun yaşamamak içinse paralel bağlı olmalı piller değil mi bu şekilde bir makale okumuştum.

Özetle çift pilli, seri bağlı pil kullanan ve boyut olarak küçük mod tavsiyelerini bekliyorum.

Herkese teşekkürler