• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Buharpunk

Ω CoilHeadbanger Ω
ESF Tecrübeli
Bakkala bile sırt çantasız çıkmadığımdan pek yaz-kış ayrımım yok lakin, wick & wires'ın case'lerinden çok almak istiyorum. Dışarıda zaten presa 75w / nautilus mini kullanacağımdan yanına da ufak bir unicorn bottle sığar ama hiçbir yerde uygun fiyatlı shipping veren bulamadım.

Freebag ya da klipsli vape bag'ler de iş görür çanta taşımıyorsanız bence.

Hatta ben sırt çantası askılıklarına yapışabilen bir şeyler arıyorum. Böyle omuz tarafına yapıştıracağım oradan alıp içip devam etmelik. Varsa harika olur, yoksa yapalım :)

zemheri

E-Sigara Kullanıcısı
images.jpg
Bakkala bile sırt çantasız çıkmadığımdan pek yaz-kış ayrımım yok lakin, wick & wires'ın case'lerinden çok almak istiyorum. Dışarıda zaten presa 75w / nautilus mini kullanacağımdan yanına da ufak bir unicorn bottle sığar ama hiçbir yerde uygun fiyatlı shipping veren bulamadım.

Freebag ya da klipsli vape bag'ler de iş görür çanta taşımıyorsanız bence.

Hatta ben sırt çantası askılıklarına yapışabilen bir şeyler arıyorum. Böyle omuz tarafına yapıştıracağım oradan alıp içip devam etmelik. Varsa harika olur, yoksa yapalım :)

Aklimda nedensiz bu canlandi:D

Şaka bir yanada ben modu arada kapatmayi unuttugumda ve cebimde atesleme yapma ihtimalinden cantasiz cikmam :)

ahk34

E-Sigara Acemi
bence budur
iStick-Pico-Kit_16%25255B5%25255D.jpg
bencede

Buharpunk

Ω CoilHeadbanger Ω
ESF Tecrübeli

Ali ihsan

E-Sigara Acemi
90cd76ae3b68f3c6adf1aeef807e4e8a.jpg

Yaz icin tamamdir..Ego One ve Le Zephyr Vaponaute..Taifun GS2 ile de süper oluyor ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

zemheri

E-Sigara Kullanıcısı

Buharpunk

Ω CoilHeadbanger Ω
ESF Tecrübeli

kwaken

+nicotine addict
Büyük ekranlı telefonlar ilk çıktığında yazın bunları nasıl cebimizde taşıyacağız endişesi vardı çoğu kişide.Gözlemlediğim kadarıyla bende dahil birçok insan arka cebinde taşımaya başladı telefonlarını.Henüz elektronik sigarayla yaz geçirmemiş biri olarak elimde olan en küçük/nazik mod ve atomizeri kombin yapar diğer arka cebe atar gezerim gibi geliyor bir çanta taşımayı sevmeyen olarak.

qwerty11

E-sigara Meraklısı
Unishow Double-Layer E-Cigarette Pouch Bag kullanımı açısından uygun. Veya bisikletlerde de kullanılan ROSWHEEL Waterproof Canvas Cycling Saddle Bag Bike adapte edilebiliyor...

S7RHAN

S7R
Mini volt + pico rta
Benim yaz için düşüncem 2sidir...
tabi elimize ulaşırsa :)

outlawwanted

E-Sigara Tecrübeli
Ticaret Yasaklı
sigaracılar için sbody+pico ciğerciler için sbody+gonlin mini v2...

Dentos

E-Sigara Acemi
Arkadaş aldı bugün, gerçekten şaşırdım doğrusu. Ego AIO ulaştı eline. Ufacık bi alet, cebe oraya buraya her yere sığar. Ayrıca Cubis tarzı bir tankı olduğundan sızdırma derdi de yok. Çok hoşuma gitti doğrusu. Buyrun bu da ProVari P3 üzeri Kabuki ile boyut kıyaslaması. (Fotoğrafta ProVari içinde 18490 pil var, yani o bile ufak hali, 18650 olsa...)

Dosya Eklentileri

• rsz_11img_5779.jpg
    rsz_11img_5779.jpg
    761.9 KB · Gösterim: 177

H@K@N

E-Sigara Güru
ESF Hakem Heyeti
Platin Üye
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
b187170fae50e5c8932194872841ed35.jpg

H@K@N

E-Sigara Güru
ESF Hakem Heyeti
Platin Üye
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
76b9d882cc1e464d98ecbae9b434753e.jpg

murderibo

E-sigara Meraklısı
Web sitesi
ibrahimgurleyik.net
14500 pilli mekanik mod ,, sku 1683300 işimi çok rahat görüyor , yanına sadece 1 adet yedek pil ve 5 ml likit , cihazın sadece drip tip i değiştirdim , avucumun içine rahatlıkla sığıyor ayrıca gömlek cebimde taşıyorum....
Ozellikle yaz aylari yaklasirken pil mod vs guvenliginiz icin cebinizde tasimamaniz gerekmekmektedir. Tiesto ustadin arkadasi suan ileri derecede yanik tedavisi gormektedir.
Lutfen grekli onemi gosteriniZ.

Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzulerek soylyyorum ki kimse gerekli guvenlik onlemlerini almiyor ...

Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

Oguz01adn

E-Sigara Acemi
kayfun mini v3 ve ego one.
sigara içimi ato zaten çok tüketmiyor.1100 ya da 2200 rahatlıkla 2kez doluma yeter diye düşünüyorum.yaz için dışarda güzel zarif bir ikili olur.eve geçince yine çirkin kutularla devam :D

Son mesajlar