ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

trkpk

E-Sigara Tecrübeli
ESF Profesör
hocam bu teknik daha güzelmiş yaaww hiç aklıma gelmedi vallahi çakmak gözü denedim 10 numara oldu kotta..bende deli muhittin gibi
telefon kılıfıyla geziyordum belde:D:D:D boxx modu koydumda telefon kılıfına..beldede emanet gibi duruyor mubarek:D
aman hocam valla bisey sanip alirlar köşeye :D çakmak cebi işe yaradı ömrü hayatımda kullanmamıştım :))

trkpk

E-Sigara Tecrübeli
ESF Profesör
selam üstadlar dedğiniz gibi pantolon çakmak cebine yakışacak cihazlar var . ancak ister istemez insanda hareket kısıtlılığı yaratıyor .rahat oturup kalkamıyosunuz çünkü ato nun moda takılı oldugu yerden kırılacagını dusunuyosunuz .benimde dusuncem ; yaz aylarında en iyi taşıma şekli hem kemere hem sırta asılabılen mini çantalar dır . makinayı koy ,yedek likitini koy, sarz cıhazını koy ,cüzdanını koy ,telefonunu koy ,gözlük kabı vs. en ideali çanta geliyo bana .. tek sıkıntısı daha önce bu tarz çanta kullanmamıs ( benim gibi ) iseniz bir yrlerde unutup gidebilirsiniz .. taaki alışana kadar :D.. çanta dan kastım 15-16cm boy 12-13cm en ideal olabilir . saygılar..
Ben çok unuttum o çantalardan :)) cakmak cebinde cloupor, istick, stingray denenmistir bu arada hiç sıkıntı yok deneyin cidden kisitlamiyor :)

yücel 06

FANATİK Buharkolik
ESF Tecrübeli
aman hocam valla bisey sanip alirlar köşeye :D çakmak cebi işe yaradı ömrü hayatımda kullanmamıştım :))
aynen hocam diyorumya,,beldede masallah öyle bir duruyor sırıtıyorki bakışlar bile bir tuhaf yani:Dyok yok benim kafama yattı çakmak cebi.kurtardın beni kılıftan sadece tek sıkıntı egilip kalkarken sıkıntı olur,,onada dikkat etmek gerekir yani..bu dedigimde zaten kısa cıkışlar için çok iyi dışarıya çıkışlarda çakmak cebi..belde emanet gibi durmasındansa telefon kılıfıyla:D

• Beğendim
Tepkiler: trkpk

ademc

E-Sigara Kullanıcısı
Tüm öneriler için teşekkür ederim.

Sol ön cep anahtarlar, sağ ön cep telefon, sağ arka cep ise cüzdan tarafından zaptedildiğinden, kemere takılan kılıfı sevmeyip yıllarca taşıdığım çantalardan da sıkılmış olduğumdan, bendeki pantolonların çakmak ceplerinin belki de boyutundan dolayı güvenli hissedemediğimden sol arka cepte cüzdan gibi belli bir genişliğe sahip hafif bir kılıf (2,5" hdd veya fotoğraf makinesi kılıfı ) içinde iStick ve Aqua V2'yi taşımanın bana en uyan metot olduğuna karar verdim. Hem kılıf içinde dik konumlayabileceğim hem yanına likit ve hatta gerekirse ufak sarım malzemeleri ekleyebileceğim hem de yarattığı ağırlık sorun olmayacak düşüncesine vardım.

Hatta yazmışken elimde bulunan bir kılıfla denedim sonuç olumlu göründü:

MNCALKg.jpg

ishan

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Mod ile işimiz bitmiyor .bunun yanında 1 sürü de malzemesi var.şayet benim gibi gün boyu aynı likiti içmek sıkıyorsa mecburen en az 2 ato ve 2 likit taşımak şart oluyor. Mecburen ufak 1 omuz çantasıyla işi bitiriyorum

ELEGANCE

Elegance
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Bi ara evic sup. kullandım o yüzden ego one hep resimlerde bana kocaman geliyordu :) evice benzetiyordum ama çok ergonomik bir aletmiş :) şaşırdım.
Evic te cop gibi mübarek :)
2. resimde kredi kartı ile yan yana...
ne kadar küçük olduğu belli...

EY8onZ.jpg

borvi

E-Sigara Acemi
14500 pilli mekanik mod ,, sku 1683300 işimi çok rahat görüyor , yanına sadece 1 adet yedek pil ve 5 ml likit , cihazın sadece drip tip i değiştirdim , avucumun içine rahatlıkla sığıyor ayrıca gömlek cebimde taşıyorum....

Haymatlos

E-Sigara Güru
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
32679efff77e356cb867e49dea00c6ba.jpg

Dunden beri bunla geziyorum cebimde :)

H@K@N

E-Sigara Güru
ESF Hakem Heyeti
Platin Üye
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
14500 GP Piccolo ve üzerinde GP spheroid..
14500 Bagua ve üzerinde taifun GS..
Her ikisini de Pantolonda değil gömlek cebinde taşıyorum..

Haymatlos

E-Sigara Güru
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
14500 GP Piccolo ve üzerinde GP spheroid..
14500 Bagua ve üzerinde taifun GS..
Her ikisini de Pantolonda değil gömlek cebinde taşıyorum..
o ne zerafet o :D yeni arkadaşların sıpa yi deneyememesine üzülüyorum açıkcası taifun gs yi bende kullansamda sıpa bambaşka :D

• Beğendim
Tepkiler: H@K@N

pasolvon

Dünyalı
Bir hanacı olarak yaz modeli olarak istick 20w ve bending adapter, tepesine de üşengeç işi protank 2 seçtim kendime. Kırıyorsun belini atıyorsun eskiden sigarayı koyduğun cebine. Bitti gitti.

• Beğendim
Tepkiler: ademc

emo27

E-Sigara Veteran
ESF Hakem Heyeti
Resim de ekleyeyim tam olsun.

e06a030d3b06510146cd9757598641ba.jpg

d6ed649bf585ca50b92c3342d823f614.jpg

66be8c09b1cde1bc67131f3841c875b5.jpg
Evde iken esigara ile mutfakta pinekleyen bi ben değilmişim sizi görünce yanlız olmadığımı anladım hocam salonda çocuk var diye hanım içirtmiyor. Sonra da mutfaktan çıkmıyorsun diye bide laf ediyo bu kadınları anlamak gerçekten zor