• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

ademc

E-Sigara Kullanıcısı
Sanırım sorumu başlığa sığdırmayı başardım ama şunları da ekleyeyim: iStick 20W kullanıcısı olarak bending adaptor almaya karar verdim. Yine de nasıl bir sonuç alacağımı tam kestiremiyorum. Öte yandan mekanik mod kullanmamış ve pek de sıcak bakmıyor olmama rağmen küçük boyutlatları nedeniyle bir LPG alıp denemekte aklımdan geçiyor.

Sizin çözümünüz ve öneriniz nelerdir öğrenmek isterim.

Ysfdgn

E-Sigara Acemi
Hocam rba derseniz ben lpg 18350 + orchid v3 kesinlikle tavsiye ederim. Sade görünüm ve bence boyuna göre güzel performans. Hem orchid in kurulumu tam kavrarsanız baş aşağı, yan, düz hangi pozisyon olursa olsun akıtmıyor, kendimdn biliyorum. Tek sıkıntı pil çok fazla dayanmıyor oda muhtemelen bendeki sıkıntılı. Kaliteli bir pille günü çıkarırsınız abartmadan diye düşünüyorum :) box mod illaki cebde şişme yapıyor, pantolonu ağartıyor. Lpg benim gözdem .

• Beğendim
Tepkiler: ademc

hardday

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Çok klasik olacak ama:)
Madem yaz mevsimi için taşıma için diyorsunuz. E zaten istick varmış evde onu dışarda ise bir ego pil bir evod at cebe devam hocam:) aynı buharı alırsın evod ve pamuk ile. Boşuna fazla masraf yapma sadece yaz mevsimi içinse.

ademc

E-Sigara Kullanıcısı
8cm x 5cm ,sadece 150 gr.sıcaklık kontrolü,istediğin atomizer ile kullanabilme.yaz kış farketmez,bir kere alır hep kullanırsın :)

http://mini-ecig.com/XvoStick

Bu benim kafama çok uydu, hem alıştığım atomizerimi kullanmaya devam edebileceğim hem de cebimde koyduğum şekliyle durabilecek ama fiyatından hiç hazetmedim. Taifun GT2 aldıktan sonra diğer tüm atomizerleri kenara ittim. Sadece Aqua V2'yi daha hafif ve küçük olduğu için dışarda kullanıyorum ve başka bir atomizere de dönmek istemiyorum. Bu önerdiğiniz Ego tarzı özellikle hafifliği ile çok avantajlı geldi ama yine bir boy söz konusu; cepte çapraz duracak yan yatmaya çalışacak; bu durum mekanik mod için de kafamı kurcalayan bir durum. Belki de bunu bir şekilde denemeden sormak biraz erkendi ama yine de görüşlerinizi almak daha doğru geldi.

ecowayt

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Vaporsharki rda ile cebinde gezdiren bi benmiyim :)
yok yok bende varım. Vaporshark, yihi sx mini hiç farketmiyor. Ya elimde gezdiriyorum yada cepte. Ekmek tahtası gibi cep telefonlarını taşıyor millet üşenmeden. Bana Mod mu ağır gelecek ;)

Kozan

E-Sigara Profesör
ESF Hakem Heyeti
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Fx22 18350 pil ileTroy 2x'i hibrit şekilde gömlek cebine atıyorum.

@yücel 06 da kemere takmalı cep telefonu kılıfında mini box mod üzerine evod taşıyordu, ileride boxmod'a geçiş yaparsam pratikliği açısından bende kullanabilirim, resmini paylaşırsa fikir vermesi açısından güzel olur. :)

Orkun

E-Sigara Acemi
Sanırım sorumu başlığa sığdırmayı başardım ama şunları da ekleyeyim: iStick 20W kullanıcısı olarak bending adaptor almaya karar verdim. Yine de nasıl bir sonuç alacağımı tam kestiremiyorum. Öte yandan mekanik mod kullanmamış ve pek de sıcak bakmıyor olmama rağmen küçük boyutlatları nedeniyle bir LPG alıp denemekte aklımdan geçiyor.

Sizin çözümünüz ve öneriniz nelerdir öğrenmek isterim.
Ben de İStick 20w ı bending adaptor ile kullanıyorum.Teknosa dan aldığım küçük bir fotoğraf makinası çantası ile 11 tl ye taşıma işini yaz-kış çözdüm. Cırtlı ve kemere takılabiliyor.askısı da var ve o da mini
da3963056083f5f04c8885f919a46e48.jpg
73cc99234e6d578a9ccf36780feb0e9e.jpg
0b60c0ee3900899b18e8e4e197efabd1.jpg

impressio5

Elektronik Amelesi
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
5 yıldır paket taşımaya üşenmedim eve yakın bakkal yok diye standart 2 paket aldım o dert olmadı da dışarda ne kullacağımı düşünmüyorum o an elime ne denk gelirse alır çıkarım genelde 18650 pilli modlar kullanıyorum pil bitiyor diye. 18350 pili de denedim de beni kesmez o yolun yarısında bitiyor. box modumu da kendim yaptım oh kebap bi de likit şişesi almayı unutmasam on numara olacak :D

verycurious

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
ben taşıdığım esigara takımının biraz büyük olmasını sorun etmiyorum ama ağır olması ince pantolon ya da şort ceplerinde sorun yaratıyor. taifun ya da kayfunlarda nano kit seçenekleri var, bir tane sipariş geçmeyi ben de düşünüyorum. ayrıca şöyle bir rba var aklımda bayağı küçük (evod tarzı olanlardan da küçük) mini A7 sku: 1608300. istick ile hafif ve küçük bir ikili oluşturur gibi gözüküyor.

A

aromix

Misafir
Benim için yaz kış fırtına farketmiyor, o anda ne kullanıyorsam ona devam ediyorum.
Bir bel çantası yada yelek hertürlü mod vs. taşımanıza olanak veriyor.
Denizkıyısına vs. gideceksem yine bel çantasıyla gidiyorum, fakat illaki yanımda az şey taşımam gerekiyorsa 18650 hitit anatolian mod üzerine Derringer rda, yanıma da 5ml likit alıyorum yetiyor. 5ml likit zaten her türlü taşınıyor, mod ve rda ise ister arka cepte ister ön cepte rahatlıkla taşınır ama ön cebi tavsiye etmem, olabilecek yanlış anlaşılmalardan sonra keşke vamo üzeri kayfun koysaymışım, 26650 mod koyaymışım diyebilirsiniz :D

hayal@

E-Sigara Tecrübeli
egrip köklü çözüm bana göre nereye koyarsan koy :)

• Beğendim
Tepkiler: aşkabatli

konari

E-Sigara Tiryaki
ESF Hakem Heyeti
Platin Üye
Mekanik mod tasimak gercekten cok sorunsuz. Bu sekil bir tasiyici edinmenizi oneririm. Belde kemerde ister yanda ister hafif arkada cok rahat tasiniyor. Likit icin ise 5 ml siseyi cebe attiniz mi tamamdir.
1baa6cb17a1263d8aea42ddf3778fc52.jpg
3d862d1a603b949dd2791f2506f01bf2.jpg
e29b3e79d14eb923b1bc51314299dac1.jpg

benimadimcagri

E-Sigara Kullanıcısı
Web sitesi
twitter.com
Bana en iyi çözüm çanta gibi geldi. Ateşli içerken de en az iki paketle gezdiğim için ve şimdiki telefonlar eşşek kadar olduğun için, aynı zamanda gözüklü bir insan olduğumdan güneş gözlüğü kullandığımda ayrıca bir gözlük kabı taşımak zorunda kaldığımdan, ve daha bitmedi, cüzdanı da cebimde taşımayı sevmediğimden yandan asmalı çanta kullanmak zorunda kalıyordum. Şimdi de aldım mini bir yandan asmalı çanta, rahatım. Modunu, birkaç çeşit likitini, yedek pilini, ne bileyim benim mesela minik bir acil durum kitim var (tornavida, yedek ağızlık, tel, pamuk vs. için), hepsi sığıyor içine. Cepler de rahatlamış oluyor. :)

Tam olarak şu çantayı aldım, şık da bir şey. ;)