ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

FogMachine2222

Banlandı
Merhaba. Forumda vtc 6 45 lira civarı iken pilsitesi'nde ikili fiyatı 61 tl. Bu fiyat farkı neden acaba? Pil sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Orijinal piller mi gönderiyorlar?

Metınguccuk

E-sigara Meraklısı
Merhaba. Forumda vtc 6 45 lira civarı iken pilsitesi'nde ikili fiyatı 61 tl. Bu fiyat farkı neden acaba? Pil sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Orijinal piller mi gönderiyorlar?
Pil sitesinden pillerim bu gün geldi(vtc6). Türkiyede 20 yıllık pil şirketi. Piller faturalı orjinal geliyor ve çok ucuz

seyyahkn

E-Sigara Acemi
Ben pilsitesinden tüm pil ihtiyacımı gideriyorum kalem pil şarzlı pil vs. Çok memnunum benim fikrimce tedarikçilerde bu siteden alıp kar payı koyup satıyorlar

KJDuaLWaR

E-sigara Meraklısı
Kardesim rx300 mod , ato olarakta smok tfv12 kullanicisiyim . Arastirdim baya bi pil isini en sonunda pil sitesinde karar kildim n11 den tanesi 22 den 8 adet vtc5 yanindada 75 liraya nitecore i4 charger aldim . 4 u bitince dolu olan 4 luyu moda takip cikan 4 luyu sarja takiyorum :D Vtc6 yi kimse onermedi tum arkadaslarim forumdakiler filan vtc6 nin piyasada olmadigini soyleyince vtc5 te karar kildim . Piller sorunsuz orjinal . Forumdakiler deveye diken insani diken modundalar insallah anlatabilmisimdir . Yamyamlar sirf elindekini satmak icin dedilerki coilinde yanik tadi geldiginde direk atacaksin cope suya filan degdirme ise yaramaz dediler. Inadina attim kaynar suya iki gun kuruttum . 1 hafta omru uzadi coilin . pilsitesinden topluca alip forumda kaktiriyolar diyecegim.

gogofb

E-sigara Meraklısı
nereden biliyorsunuz pilsitesinde satılan vtc5-6 ların orjinal olduğunu hiç bir kanıt yok.fake real resimlerine emanetiz.sony o pillerin tr de satışı yok diyor seri numarasından bakabileceğimiz bi sistem de yok.pilsan %100 orjinal diyor 2.kişilere satışı yasak olduğu için sony üstündeki barkotu söküp öyle yolluyor singapurdan diyor vs vs vs.fake real resimlerine bakarsak orjinaller başka kanıt yok