ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

PazzMMA

E-sigara Meraklısı
Ne kadar ileri teknoloji o kadar az sağlık. RTA akar :D

Molla

Banlandı
Teli kaldırıp yerine levha getirmişler. Tabiki o levhaların ömrü ne kadardır ve temizliğinin ne sıklıkla yapılması gerektiği sağlık açısından çok önem arzedecek.

AseL

E-sigara Meraklısı
Bence uzun süreli kullanımda sorun çıkarabilecek çok fazla dayanıksız parçası var... Plaka tel yerine mantıklı ancak sonuçta her tür tel kendine has özelliklere sahip. Plakaların hangi maddeden yapıldığı dry burn ile temizlenecek olduğu için ısı dayanıklılığı vb. bence cevaplanması gereken (ve tecrübelenmesi gereken) çok fazla konu var. Kendi görüşüm söylendiği kadar basit ve tembel işi diye geçiştirilecek bi ato değil...

• Beğendim
Tepkiler: nakkaf

oXelight

BUHARADAM
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.youtube.com
Bilmem farkettiniz mi ama marka olarak bir çok firma (geekvape, ijoy bilmem ne markaları) bu tarz sistemleri pek üretmeye yanaşmadı ama nedense bir alt üreticiler (sigelei gibi) inovasyon satar mantığıyla üstüne düşmeye başladı. Bakalım neler olacak. Kabul görecek mi?

İskeletor

E-Sigara Acemi
Görünüşte ihtişamlı duruyor, yalnız Kendileri dahi sarımı tam yapamıyorlar, ve dolum sonrası denemede yapılmıyor, deneme yapmayacaksın niye takıyorsun devasal moda). Marlboranın sistemini andırıyor, cubuk ile ısıtma.

Orhan Abi

Geyikli Muhtarı
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
ingilizce konuşan atomizeri tanımıyor, kağıttan okuyor, tanıtım yapan ingilizce bilmiyor senkronize olamıyor.
- bu adamlar da atomizer üretip satıyor, almam :)

MeTaL

"V" for Honor!
ESF Tecrübeli
Web sitesi
esigara07.blogspot.com.tr
Wismec için "tuğla" diyenlerdendim bu modu görene kadar :eek: ...

Eticon

Öğretmen olmak ne büyük onur.
Sigelei VEXUS bir devrimdir. Konuyu açanı tebrik ediyorum. Yorumlara da gülesim geldi. Tel salınımından bahsederken seramik kaplı plakalarda bu işin nasıl olacağını birisi açıklasada bende anlasam.
Fiyat benim için çok pahalı yoksa hemen bir sipariş vermiştim.
Sigelei alt üretici ise çemberin dışını görmüyorsunuz demektir. Ben yorumları okudum, videolarıda izledim. 250 lira ayıracak param olsa idi alacağım tek atomizer olurdu.
Forumda ilk alacak olanın yorumlarını bekliyorum.

Elifgokhan

E-Sigara Acemi
metal parçaların israfını onlemek ıcın gereklıydı yaygınlaşmalı

BEŞİKTAŞK

E-Sigara Kullanıcısı
Yeni bir teknoloji ama metal ısıyı hemen alabilecek mi? Bence sorun olur. Pil tüketimi aşırı olur gibi. Bilemedim tutmaz herhalde. Bildiğim tek şey konuşmayan abla atodan daha güzel :p

Zopatudekfuy v2

A.k.a Zopatüdekfuy & Çöpçü
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Çok yeni bi teknoloji. Üzerine yatırım yapılırsa bir şeyler çıkabilir ancak bu haliyle iş yapacağını sanmıyorum. Kaldı ki bir tek kullanım türü yok elektronik sigaranın. Full Ciğeri var, kısıtlı ciğeri var, full mtl'si ve kısıtlı mtl'si var. Var da var. 2 tane plakayla herkes istediğini alabilecek mi bakalım? Gerçi işin sağlık yönü bir ortaya çıkarsa illa ki bu şeride doğru kayılacaktır. Plaka claptonlar falan düşünsenize :)

• Beğendim
Tepkiler: is-my-life