• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

GERTAN72

E-Sigara Veteran
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Pod mod tavsiyelerini ve kullanıcı yorumlarına burdan devam edelim.diger konuda yapılan cihaz yorumlarını buraya tasitiriz müsait bir zamanda,daha derli toplu olur.

pod ve aio ları aynı başlık altında konuşacağız ama aio normal likitler ile de kullanıldığından daha çok kullanıcı grubuna hitap edeceği için özellikle kullanıcı yorumlarında coiller ile ilgili salt mı normal likit mi kullanılıyor bilgisini belirtmekte fayda var.

ana konu linki,genel sohbet alanı,

https://www.esfvape.com/konu/nicotine-salts-ve-pod-cihazlar.65173/

genel bilgilendirme konusu,

https://www.esfvape.com/konu/pod-cihazlara-genel-bakis-ve-guncel-cihazlar.76531/

justfog minifit,

https://www.esfvape.com/konu/justfog-minifit-pod-mod.77259/

aspire breeze 2,

https://www.esfvape.com/konu/aspire-breeze-2-aio-kit.75571/

karşı görüşleri de dinlemek lazım,

https://www.esfvape.com/konu/salt-nikotin-pod-mod-ve-juul-pod-hakkinda-bilgilendirme.75662/

forumda tercih edilen güncel pod cihazlar (08.2019 yılı)

https://www.esfvape.com/konu/uwell-caliburn.87227/

https://www.esfvape.com/konu/smok-nord-kit-hakkinda.83596/

https://www.esfvape.com/konu/smoant-pasito-rbali-ilk-pod-cihazi.86952/

veeik airo,

Son düzenleme:

dogann-

E-Sigara Kullanıcısı
Gerçekten enteresan ama işi yarıyorsa çok iyi. Birde coil yerine tam oturmuyor gibi. Dipteki kırmızı contanın bir kısmını görüyorum ben coili yerine taktıktan sonra. Sizde böyle bir durum var mı
İşte o zaman olmaz onun oturması lazım biraz kaba kuvvet kullan kardeş zaten onun belli bir yönü var ters oturtamazsın yönünü ayarla biraz taktıktan sonra kaba kuvvetle oturtmaya çalış bak Hatta şöyle bir taktik vereyim oturttuktan sonra Bir masanın köşesini bul böyle coilii oraya denk gelecek şekilde koy üstünden yüklen oturur o zaman

erya06

E-sigara Meraklısı
Vallahi kardeş ben yıkıyorum Sonra kurutuyorum kullanıyorum bir şey olmuyor ama Hatta özellikle hazır suyla yıkıyordum geçen bulamadım Çeşme suyuyla yıkadım yine de bir şey olmuyor yani Hatta bazen düşünüyorum yıkadığım için mi coiller uzun süreli dayanıyor bana bilemedim😜
Hocam bende yıkarım ayda 150 tl verip coil almaya gerek yok karbonat marbonat temizleriz gittiği kadar :D Bu youtube coil temizleme videoları var bi araştırın isterseniz.

Lesion

E-sigara Meraklısı
Sabah muhabbeti hoş gibi haha :D

Siz yanmış coillerimi yıkıyorsunuz, yoksa sıfır coili yıkamak gibi bir ruh hastalığı mı? haha :D

dogann-

E-Sigara Kullanıcısı
Sabah muhabbeti hoş gibi haha :D

Siz yanmış coillerimi yıkıyorsunuz, yoksa sıfır coili yıkamak gibi bir ruh hastalığı mı? haha :D
Hocam yanmış coil zaten içilmez neden yıkadığıma gelince ya bazen likit koyuyorsun ya hani Başka likit içesin geliyor Ben coil ile kartuşu beraber bir yıkayıp kurutuyorum yeni likit öyle içiyorum olay bu

Lesion

E-sigara Meraklısı
Hocam yanmış coil zaten içilmez neden yıkadığıma gelince ya bazen likit koyuyorsun ya hani Başka likit içesin geliyor Ben coil ile kartuşu beraber bir yıkayıp kurutuyorum yeni likit öyle içiyorum olay bu
Konuya ortadan dalmışız demek ki haha :D Kusura bakma.

• Beğendim
Tepkiler: dogann-

Mrthwk

E-sigara Meraklısı
Selamlar arkadaşlar bayadır foruma girmedim arkadaşım pod cihaz almak istiyor sigara içim hazır coil uygun cihaz tavsiyesi alabilirim

Lesion

E-sigara Meraklısı

An itibariyle 3,5 yılda 3 Veiik eskittim. Gerçi bu sonuncu(soldaki) bir 6 ay daha çıkarırdı ama yeter gayri. Maalesef beğendiğim bir şeyi bulunca yeni modellere kulak kapatma gibi bir huyum var. Gerçi maddiyatta önemli bu konuda, Fekat özet tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

Ama artık zamanı geldi ve Caliburn X haneye katıldı. Uwell Caliburn G2 - Koko ve X arasında kalıp iyice araştırmıştım. 3 sene sonra Caliburn X için benzer bir görsel paylaşabilirim haha :D İlk 2 günlük kullanım hoş, tatmin edici ve çok farklı. Sorusu olana yanıtlarım.

Sıfır aroma performansından ötürü bana 3 yıldır büyük bir keyifle 1,8 ohm Halo SubZero içiren, sabah akşam SubZero stoğu arattıran Veiik Airo için selam duruyorum;

o7 Büyük başkan Airo...

• Beğendim
Tepkiler: thermo

headcoach

E-sigara Meraklısı
Selamlar,G2 kullanıcısı olarak şarj harici memnunum fakat bir cihaz daha alacağım.Mtl içimi tercih ediyorum.Caliburn X 850 mah bataryası ile pek hoşuma gitmedi,G2 yi birkaç kez şarj ediyorum gün içinde,X ekranı ile falan hemen hemen aynı olur diye düşünüyorum.Nord 5 olabilir diye düşündüm,Smok Nord serisi kullanıcıları tavsiye eder mi?MTL içimde memnun kalır mıyım?Teşekkürler

FigaroPho

E-sigara Meraklısı
Merhaba
3 yıla yakındır minifit kullanıyorum. Bozulmadı da namussuz. Ama artık aroma ve boğaz vurumu daha iyi bir cihaz arayışındayım. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

NÖKER

E-Sigara Acemi
Selamlar,G2 kullanıcısı olarak şarj harici memnunum fakat bir cihaz daha alacağım.Mtl içimi tercih ediyorum.Caliburn X 850 mah bataryası ile pek hoşuma gitmedi,G2 yi birkaç kez şarj ediyorum gün içinde,X ekranı ile falan hemen hemen aynı olur diye düşünüyorum.Nord 5 olabilir diye düşündüm,Smok Nord serisi kullanıcıları tavsiye eder mi?MTL içimde memnun kalır mıyım?Teşekkürler
Rpm rba ile sıkı içim yakalansada nord serisi cihazlar mtl için pek uygun değil gibi. Nord 4 ve rpm kullanmıştım ilk zamanlarda iyi geldi ama sonrasında geniş ağızlık büyük cihaz rahatsız etmeye başlamıştı. G2den sonra nord 5 çok büyük gelebilir. Bende hali hazırda g2 kullanıyorum uzun zamandır, bugün sarj meselesinden dolayı x sipariş ettim. Batarya kapasitesinde çok fark olmasada en azından yeni cihaz 6-7 ay rahat ettirir gibi.

Utku0658

E-sigara Meraklısı
Ya hocam valla bende kafa kalmadı. Bir elektronik alalım dedik alt üstü. GK2 mi alsam ak2 mi sonunda karar verdim gk2 alacam diye. Sonra kartuş coil olayını araştırdım onları çözdüm. En son likitlere bakayım dedim. Smokehunterdan normal likitler seçtim. gk2 yi alcağım tedarikçiye sordum bu likitler gider mi bu cihaza diye bunlar uymaz salt likitler gider dedi. Bir başkasıda kullanırsınız sıkıntı olmaz diyor. Birisi tam tadını alamazsınız diyor IPX80 alın falan diyorlar ama ben uwellin minimalize tasarımı hoşuma gitti. Bana kesin bi cevap lazım artık yardım edin.
Caliburn x denemenizi öneririm.
caliburn x in 850 mah olması sizi yanıltmasın şarjı koca 1 günü çok çok rahat çıkarıyor, zaten 20-30 dk da doluyor

Oğuz55

E-sigara Meraklısı
Caliburn x denemenizi öneririm.

caliburn x in 850 mah olması sizi yanıltmasın şarjı koca 1 günü çok çok rahat çıkarıyor, zaten 20-30 dk da doluyor
Hocam ben pek memnun değilim x in pil performansından 13 watt 26 puff da 1 diş düştü. 3. sarjdan sonra puff sayacını sıfırladım şimdi tekrar bir test edip tam şarjla kaç içim yapacak buraya yazarım.

Lesion

E-sigara Meraklısı
Calibrun serisi kullanan arkadaşlar ithal likitlere yakın olarak hangi salt baseleri kullanıyorsunuz?