ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
aynen ben de çok seviyorum armonikayı tevellütten dolayı kovboy filmlerinden özentim vardı ben de ucuz birşey almıştım bak postacıyı bile çalamadım baktım olmuyor ben de bakmadım :) demek tam takıntım değilmiş yoksa benden kaçmazdı :)
Youtube den takip ettiklerim vardı özellikle şu vatandaş, videolarına bak derim, sonunda çalmak yerine dinlemeyi tercih ettim yani :)

• Beğendim
Tepkiler: Sancak ve p21

p21

E-Sigara Veteran
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
bu konuyu seviyorum hortlatayım:) geçenlerde düğüne gittim herkes dışarıya sigara içmeye çıkmıştı,tabiki ben de :)beni sis makinesi gibi görüp burun kıvıranlar ucube gibi bakanlar,merak edip yanaşanlar olunca herkes gibi topluma uymadığım için manyağım galiba dedim.

• Beğendim
Tepkiler: fbg0

AnKa

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.anka.web.tr
Sanırım takıntı olayı hemen hemen herkeste her insanda var. Tabi salla gitsincilerde mevcut ama diğer gurup daha fazla. Konuşulması gereken takıntının boyutu. Yiğit dostum seni anlıyorum hemde iyi ve söylediklerinle sanki beni anlatıyormussun derecesinde anlıyorum. Tek fark sen mesela maket işine merak saşmışsın ben bilgisayar işine. Bi fark daha ben su ürünleri mezunuyum ama mezun olunca pc ye merak saldım ve hardwareden başlayıp merak sonucu software ye çnce kullanıp sonra benim neyim eksik deyip kullandığım programları kendim yazmaya kadar vardırdım işi. 16 senedir bilgisayarcıyım mesleğim oldu.Bu bi örnekti daha başka örnekler vermekte mümkün. Hergün 3 set ile dolaşmam (ya ikisine bişey olursa?) En az 4-5 tür 20 lik likit şişesi taşıma en az 6 tane pil taşıma (ya pilim biterse?) Tel (3-4 çeşit) pamuk cımbız düz yıldız büyük küçük tornavida çakı cımbız mini makas ... vb vb (ya telim koparsa?) Gibi. Alışverişe giderken bile mutlaka 1 yedek pil 10 luk likit şişesi alırım. Kentsel dönüşüm işini sitede yapmak isteyip bunu sanki zorunlu bişeymiş gibi dayatan ve keyfi işler yapan (sonra keyfi olduğunu anladım) yönetime karşı 1 ay kişisel araştırma sonucu (kensel dönüşüm ankara il müdürü ile bile görüştüm yani) karşı firma avukatını bile oturttum yerine. Nerdeyse ben girecem mütahatlik işine ve sonuç olarak şu anda 5-6 aydır inşaat teknisyenliği yapıyorum. İş kolu değiştirdim sen düşün yani.

Yani başlıkta belirttiğin üzere bu bi manyaklıksa herkes ucundan da olsa biraz manyak.

• Beğendim
Tepkiler: nadas00

inferior

chü kündü-rük sensei
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
trafikte kırmızı ışığa yaklaşıyorsam ve ışıkların dibinde bekleyen ve aramızda başka kimse olmayan motorsikletli herhangi biri varsa, ona duyacağı kadar yaklaşıp ani fren yapıp arabayı kaydırıp tedirgin olmasını izliyorum.

İLYSDRSN

E-Sigara Acemi
hem pc den hemde telefonumdan bu forumu sürekli takip etmem manyak olmam için bence cok yeterli bir sebep sigara içerken 2000 üzerinde zararlı madde oldunu bilmeme rağmen bir tanesini söle deseler cevap yok ama elektironik sigarada nedense dibine inesim geliyor algı operasyonu var e sigarada ondan dış mihrakların oyunu bu yada kesin ip var diye ip arıyorum yani eksik arıyorum bu e sigarada ama neden se yok bulamıyorum bulduklarımda fos cıkıyo zaten

• Beğendim
Tepkiler: nadas00 ve p21

Akin

E-Sigara Kullanıcısı
benim kafa iyice kirik herhalde sizler esigarayi kullandiginiz halde yedekleri elinizde bulunduruyorsunuz ben ne sigaradan vazgecebildim nede esigaradan bendeki takinti daha fazla istick 30-40w vamo v5 lemo2 taifun 1-2,vg-pg- likitler benim kafam iyice bozuldu
ha bide gunde nerden baksan 40-50 sefe bu siteye goz atiyorum
manyaklik degil kafada tahta eksik

manyaklıklardan ziyade, ben birşeye merak salıyorsam hayat tarzım oluyor . yatmadan önce rda rta reviewlerini izleyip uyuyorum tüm gün böyle geçiyor :D

Canan

E-sigara Meraklısı
ne manyaklar varmış benide forum manyattı ecig alıp içip dumandan buhara geçip kurtulacaktım yok telin kalınlığı yok salınım yaparmış yok mujiydi ff ydi rtaydı rba ydı nasıl bir illetmiş amasıydı şuyuydu buyuydu derken hasta oldum iyi mi ben bu işe girmeyecektim nikotin bandı sakızı alıp kurtulmalıydım

Murat1496

E-sigara Meraklısı
trafikte kırmızı ışığa yaklaşıyorsam ve ışıkların dibinde bekleyen ve aramızda başka kimse olmayan motorsikletli herhangi biri varsa, ona duyacağı kadar yaklaşıp ani fren yapıp arabayı kaydırıp tedirgin olmasını izliyorum.
Bence bu manyakliginizdan vazgecin. Zira motor suren birsuru forumdasda benle ayni dusuncededir
Ki hos bi davranis degil.

burçay

PafküF
bu hareketi biri bana yapsa kusura bakma ama motorumdan inip o söförü arabasından çıkartıp eviri çevire döverdim.

• Beğendim
Tepkiler: yunuslar

ishan

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
motosiklet kullanan 1 kişi olarak boyle 1 düşünceyi kınıyorum :((

• Beğendim
Tepkiler: Murat1496

HeinzBrausewetter

E-sigara Meraklısı

Umarım bir gün bir çocuğun olur yok ise,
İnşallah doktor,mühendis avukat savcı v.s. olur.
Pırıl pırıl bir insan olur, ve motorsikleti tercih eder umarım,
Ve umarım trafikte senin gibi neşeli , eğlenceli insanlarla uğraşır.
Sende evin penceresinden onun eve dönmesini beklersin hocam.

Selamlar
Heinz

korcaliskan

E-Sigara Kullanıcısı
manyaklıklardan ziyade, ben birşeye merak salıyorsam hayat tarzım oluyor . yatmadan önce rda rta reviewlerini izleyip uyuyorum tüm gün böyle geçiyor :D
Aynı durum bende de var. :) Yaş gelmiş kaça, durum değişmiyor. :)
2 sene önce permakültürün dibine inmiştim.
Geçen sene borsa forex.
Bu sene buralardayım işte. Ama bu mevzu daha derinmiş, hala dalış devam ediyor.

nadas00

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Kargonun geleceği gün arabayı balkonda bekliyorum.

Murat1496

E-sigara Meraklısı
Aynı durum bende de var. :) Yaş gelmiş kaça, durum değişmiyor. :)
2 sene önce permakültürün dibine inmiştim.
Geçen sene borsa forex.
Bu sene buralardayım işte. Ama bu mevzu daha derinmiş, hala dalış devam ediyor.
İnsan modellerinden biriside bu sanirim ve bende bu modele cok uyuyorum. Biseye kafayi taktim mi, tabagin dibini siyirir gibi konuyu siyiriyorum :) ya her detayina hakim olup zirveye, ya hic bulasmadan evine :)

• Beğendim
Tepkiler: korcaliskan

Veejdoo

this last little while
Koleksiyonerler üzerinde yapılmış bir araştırma okumuştum fii tarihinde; beyinlerinde belli bir bölgede farklılık bulunmuştu.
Düşününce saçma gelmiyor aslında, misal x serisinin bütün parçalarını toplamak için koca bir servet ve bir hayat harcıyabiliyorlar ..