ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Ozuma

E-Sigara Kullanıcısı
Merhaba buhardaşlar;

Ikonn'dan 7 aydır memnunum (daha önce Pico kullandığım için Elaf'a olan sempatim sayesinde) yalnız çift pilli olması taşımada da kısmen can sıkıcı oluyor. Cebimde taşıyorum ama o cebe başka bir şey koymak mümkün olmuyor. O nedenle tek pilli bir mod düşünmeye başladım (çoğunuzun birden fazla modunun olmasının sebepleri var biliyorum)

MTL'ye geçtiğimden beri DL'ye dönmeyi hiç düşünmedim, dönsem bile elimde bir modum zaten keyif için kalacak elden çıkarmayı düşünmüyorum. Fakat kalem tip veya cepte taşınacak tek pilli veya kendinden bataryalı (ama bir günü çıkarmasını isterim, en azından 10 saate yakın) bir mod düşünüyorum.

Eleaf'ın yeni çıkardığı Aster hoşuma gitti ama benzer performans ve fiyata yakın önerileriniz varsa duymak isterim.

quadrok

E-Sigara Kullanıcısı
Minivolt kullanıyor musunuz? İlgimi çeken bir mod ama güvenemedim kalitesine, etrafımda kullanan da yok.

Şuan kullanmıyorum hocam, zamanında elime geçti dl kullandığım için kurtarmıyordu 2-3 saatte bitiyordu şarjı
İnanılmaz kaliteli değil fakat mtlde fazlasıyla iş görür diye düşünüyorum

18350 dahili pil ile çalışıyor
Elektrikten anlıyorsanız değiştirebilirsiniz pilini

Musashi

Banlandı
Merhaba buhardaşlar;

Ikonn'dan 7 aydır memnunum (daha önce Pico kullandığım için Elaf'a olan sempatim sayesinde) yalnız çift pilli olması taşımada da kısmen can sıkıcı oluyor. Cebimde taşıyorum ama o cebe başka bir şey koymak mümkün olmuyor. O nedenle tek pilli bir mod düşünmeye başladım (çoğunuzun birden fazla modunun olmasının sebepleri var biliyorum)

MTL'ye geçtiğimden beri DL'ye dönmeyi hiç düşünmedim, dönsem bile elimde bir modum zaten keyif için kalacak elden çıkarmayı düşünmüyorum. Fakat kalem tip veya cepte taşınacak tek pilli veya kendinden bataryalı (ama bir günü çıkarmasını isterim, en azından 10 saate yakın) bir mod düşünüyorum.

Eleaf'ın yeni çıkardığı Aster hoşuma gitti ama benzer performans ve fiyata yakın önerileriniz varsa duymak isterim.
Dahili pilliler: 1- En kucuk target mini:cakmak cebi icin. 10 saati zorlar. 2- ortanca tarot nano: bana gore en iyi dahili pilli mod. 1-1,5 gun. 3-aspire zelos: ilk ikiye gore biraz buyuk: bana 1,5-2 gun gidiyor. Tek pilli 1 tane var: sbody macro dna 75

Edit: hepsinide cep telefonu sarji ile prize takip sarj ediyorum, rahatliga bak :LOL.:

Son düzenleme:

Ozuma

E-Sigara Kullanıcısı
1- Tesla wve 85
2- Eleaf Aster

Aklıma yatan bir öneri daha olursa aralarında karar vereceğim.

1- Tesla wve 85
2- Eleaf Aster
3- Wismec p80

muhtemelen tesla wye 85 olacak tercihim. en çok o önerilmiş. fiyat performans olarak da o iyi görünüyor.

• Beğendim
Tepkiler: _ATC_

roadless

E-Sigara Acemi
Hocam çok uğraşma bence al Bi pico squeeze üzerinede duet to reborn v2 olur, Karma olur, vazgeçemediğim le Concorde olur, hem hafif hem küçük hem rda aroması hem de 7-8 ml likit kapasitesi ile tüm gün tek tabanca takılırsın.
Bf iyidir yaw. :)

dodozng

E-sigara Meraklısı
merhabalar, konuyu hortlatıyorum üzerinden seneler geçmiş. 3 sene içerisinde yeni çıkan tek pilli 18650 veya 18350 ile kullanılacak baya küçük mod var mıdır ? daha önceden target miniyi kullandım 6 ay içerisinde ürün bozuldu şarj almadı şarjı hemen bitti vs. bir daha o topa girmek istemiyorum. tavsiyelerinizi beklerim.

AlperCantona

E-Sigara Acemi
merhabalar, konuyu hortlatıyorum üzerinden seneler geçmiş. 3 sene içerisinde yeni çıkan tek pilli 18650 veya 18350 ile kullanılacak baya küçük mod var mıdır ? daha önceden target miniyi kullandım 6 ay içerisinde ürün bozuldu şarj almadı şarjı hemen bitti vs. bir daha o topa girmek istemiyorum. tavsiyelerinizi beklerim.

sbs modlara bakın, tedarikçilere düşerse bende kovalıyorum.

otgunz

E-Sigara Kullanıcısı
Web sitesi
www.instagram.com

Geçmiş olsun üstadım, ağaç isterseniz Fakirs Illusia B öneririm, Bomber Mosfet çipli, ekransız, 18650-18500 pillerle çalışıyor. Yenilerden SBS (side-by-side, atomizerin kot farkıyla takıldığı) diğer bir mod G Mod 60w Aviator var, bulursanız ben görünümünü ve ebatlarını çok beğendim. Yine yenilerden BP mods'un Laido modu hem DNA60 çipsetli hem de 18650-18350 pillerle kullanılabiliyor, 18350 kullanımı çok pratik gözüküyor. Augvape Foxy de yine yeni ve küçük modlardan, sanırım 18650 sadece. Shorty de DNA60 çipli minik ve düz kutu şeklinde tasarıma sahip pratik bir mod. Eskilerden Shody Macro, Lostvape Epetite gibi küçük sayılabilecek DNA çipli modlar var hala arada bir satılan sıfır kondüsyonunda ya da bol kullanılmış, emektar. :)

Biraz daha mütevazi bütçeli modlar düşünürseniz, her zamanki gibi Pico, Swag 2, Colossal, Tesla, Puma baby gibi opsiyonlar mümkün (bazıları sıfır, çoğu 2. el bulunabiliyor forum ilanlarında ve telegram gruplarında). Mixx gibi SBS ve 18350'ye küçültülebilen 18350-18650 modlar da var popüler olan. Bunların sıfırları nisbeten kolay bulunuyor. Sadece harici pilli modlar önerdim, dahili pilli modları pek sevmiyorum sanırım. Aslında pek çok teleskopik mod da var minicik ve 18350-18500 pillerle çalışan, fakat ben pek bilmiyorum kullanmadığımdan.

Son düzenleme:

/KUZGUN\

E-Sigara Acemi
Tesla wye85 öneririm. Hafif , sağlam ve asla üzmez. ilk çıktığı zamandan beri kullandığım tek moddur

dodozng

E-sigara Meraklısı
Eyvallah. çok güzel bir açıklama oldu. ben de dahili pilli mod kullanmak istemiyorum bir daha kesinlikle harici olacaktır. yukarıda arkadaşın dediği sbs modlar çok hoşuma gitti sanırım bunlardan kovalamaya başlayacağım. gümrükçüyüm zaten belki bir yerlerden denk getiririz :))

dodozng

E-sigara Meraklısı
Geçmiş olsun üstadım, ağaç isterseniz Fakirs Illusia B öneririm, Bomber Mosfet çipli, ekransız, 18650-18500 pillerle çalışıyor. Yenilerden SBS (side-by-side, atomizerin kot farkıyla takıldığı) diğer bir mod G Mod 60w Aviator var, bulursanız ben görünümünü ve ebatlarını çok beğendim. Yine yenilerden BP mods'un Laido modu hem DNA60 çipsetli hem de 18650-18350 pillerle kullanılabiliyor, 18350 kullanımı çok pratik gözüküyor. Augvape Foxy de yine yeni ve küçük modlardan, sanırım 18650 sadece. Shorty de DNA60 çipli minik ve düz kutu şeklinde tasarıma sahip pratik bir mod. Eskilerden Shody Macro, Lostvape Epetite gibi küçük sayılabilecek DNA çipli modlar var hala arada bir satılan sıfır kondüsyonunda ya da bol kullanılmış, emektar. :)

Biraz daha mütevazi bütçeli modlar düşünürseniz, her zamanki gibi Pico, Swag 2, Colossal, Tesla, Puma baby gibi opsiyonlar mümkün (bazıları sıfır, çoğu 2. el bulunabiliyor forum ilanlarında ve telegram gruplarında). Mixx gibi SBS ve 18350'ye küçültülebilen 18350-18650 modlar da var popüler olan. Bunların sıfırları nisbeten kolay bulunuyor. Sadece harici pilli modlar önerdim, dahili pilli modları pek sevmiyorum sanırım. Aslında pek çok teleskopik mod da var minicik ve 18350-18500 pillerle çalışan, fakat ben pek bilmiyorum kullanmadığımdan.
Çok teşekkür ederim hepsini araştırıyorum özellikle bp mods un iaido ya bayıldım

otgunz

E-Sigara Kullanıcısı
Web sitesi
www.instagram.com

ERHAN MTL

E-Sigara Acemi
Aspire ıyidir
Mtlci değilim az buhar bana göre değil
d98516d99f136a338d5d506a556d5512.jpg

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi