• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

stranger81

E-sigara Meraklısı
Merhaba herkese,
400 450 tl bütcem var. Şu ana kadar yoluma pico ve bombeli cam siren v2 22 mm ile devam ettim.Artık kozmetik olarak canımı sıkmaya başladığı için şöyle dışarda gururla masaya koyabileceğim bir kitim olsun istiyorum.Düz adamım siren ve pico ikilisini kullandığım süre boyunca ne piyasayı takip ettim ne de araştırma yaptım likitimi koyup devam ettim.Ancak bu süre boyunca çok fazla seçenek çıkmış ve fiyatlarda artmış haliyle.Şimdi sizden istediğim tavsiye şudur bu paraya mod olarak hem mtl de hem de dl de kullanabileceğim nasıl bir şey alabilirim? Atomizer olarak expro v4 düşünüyorum. Ek olarak elimde manta rta var...Expro aldıktan sonra üzerine hem akşamları manta işe gittiğim zamanlarda ise expro v4(veya önereceğiniz bir mtl ato) takıp buharlayabileceğim 200 250 arası mod tavsiyeleriniz var mıdır?
Not:Biliyorum bu fiyata bu şekil de bir mod bulmak oldukça zor ama ikinci elini bulabilirsin dediğiniz bir mod da olabilir.

Walker

E-sigara Meraklısı
Kesinlikle özellikle 0 ürün satış forumunun düzenlenmesi gerekiyor. Forum mevcut haliyle eskiden olduğu gibi alışveriş için çekici değil. Bunun gözden geçirilmesi lazım bence sevgili yöneticiler @Aync @CızBız @RuLz . Eskiden ne arasak buluyorduk bugün herkes facebooklarda.
Kesinlikle katılıyorum uzun süre istediğim cihazlar için takipte kaldım en son yine başka yerlere kaldık mecbur alışveriş için, kendini tekrar eden çok ürün var. Birde bu podlarla normal modların bölümleri farklı olsa güzel olmaz mıydı? :(

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
sanırım yurtdışından alışverişin zor olması tedarikcilerin de işini zorlaştırıyor.Konu hakkında çok bilgim yok ama tesla gibi asmodus gibi tutulan modlar satıldı ve herkesin elinde smok vaporstrom vaperosso gibi cihazlar kaldı öylece.sanırım..
Yeni çıkan smoklar havada uçuşuyor hocam. Bana tedariği zor gibi gelmiyor açıkçası zor olsa o kadar kit bu pazara nasıl giriyor :D ben tedarikçilerin burayı sadece bir satış platformu gibi gördüklerine inanıyorum. Ve elektronik sigara kullandıklarını da sanmıyorum. Forumda 3-5 tane konuyu takip etseler eminim daha fazla satış yapacaklardır. Bu kadar revenger ilanı ilk başlayana iteleyelim düşüncesi bence.

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Diğer bir nokta da enteresan bir şekilde facebook veya diğer platformlarda hangi ürün varsa ilanda onu görüyorsunuz. Bizim forumda teyit edeceksin önce, cevap bekleyeceksin vs. gibi tok satıcı yoğunluğu var. Ayrıca ilanlarını düzenlemeye erinen bir kısımda var aralarında. Çok sayıda yanlış bir arada.

stranger81

E-sigara Meraklısı
Diğer bir nokta da enteresan bir şekilde facebook veya diğer platformlarda hangi ürün varsa ilanda onu görüyorsunuz. Bizim forumda teyit edeceksin önce, cevap bekleyeceksin vs. gibi tok satıcı yoğunluğu var. Ayrıca ilanlarını düzenlemeye erinen bir kısımda var aralarında. Çok sayıda yanlış bir arada.
sonuç olarak mağdur olan kullanıcı oluyor hocam.Yok mu şimdi bana yardım edecek kimse puma baby alıyorum şaka gibi :D 400 lira elden gidiyeaah

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
sonuç olarak mağdur olan kullanıcı oluyor hocam.Yok mu şimdi bana yardım edecek kimse puma baby alıyorum şaka gibi :D 400 lira elden gidiyeaah
Dediğim gibi hocam çözüm çok basit, ülkeye ürün sokabilen ve bugünlerde satış için facebook'u kullanamadığından whatsapp, telegram, instagram gibi yerler yerine rahatlıkla satış yapabileceği Forum'a bu satışçıları toplamak. Bu kadar kullanıcı var, ihtiyaç bitmez.