• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

stranger81

E-sigara Meraklısı
Merhaba herkese,
400 450 tl bütcem var. Şu ana kadar yoluma pico ve bombeli cam siren v2 22 mm ile devam ettim.Artık kozmetik olarak canımı sıkmaya başladığı için şöyle dışarda gururla masaya koyabileceğim bir kitim olsun istiyorum.Düz adamım siren ve pico ikilisini kullandığım süre boyunca ne piyasayı takip ettim ne de araştırma yaptım likitimi koyup devam ettim.Ancak bu süre boyunca çok fazla seçenek çıkmış ve fiyatlarda artmış haliyle.Şimdi sizden istediğim tavsiye şudur bu paraya mod olarak hem mtl de hem de dl de kullanabileceğim nasıl bir şey alabilirim? Atomizer olarak expro v4 düşünüyorum. Ek olarak elimde manta rta var...Expro aldıktan sonra üzerine hem akşamları manta işe gittiğim zamanlarda ise expro v4(veya önereceğiniz bir mtl ato) takıp buharlayabileceğim 200 250 arası mod tavsiyeleriniz var mıdır?
Not:Biliyorum bu fiyata bu şekil de bir mod bulmak oldukça zor ama ikinci elini bulabilirsin dediğiniz bir mod da olabilir.

Skywalkertr

E-Sigara Tiryaki
Çünkü Mtl ve dl kit başlığını Mtl likit olarak okudum. Yaşlılık :ROFLMAO.::ROFLMAO.:

Her konuya atlayınca böyle oluyor. Faydalı linkler dursun bence renk verir :)

RoosteR

E-sigara Meraklısı
moralım cok bozuktu hastanedeyım gulumsettın benı hocam kralsın :smiley::smiley:
tüm lınklerıde arayıp sıralamıssın :)

Çünkü Mtl ve dl kit başlığını Mtl likit olarak okudum. Yaşlılık :ROFLMAO.::ROFLMAO.:

Her konuya atlayınca böyle oluyor. Faydalı linkler dursun bence renk verir :)

Skywalkertr

E-Sigara Tiryaki

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Siren ve picoyu daha fazla kullanmayacaksanız satıp elinizdeki nakite ekleyip bütçenizi arttırabilirsiniz. O zaman daha fazla seçeneğiniz olur hem. DL kullanımda akşamdan akşama ise çift pilli mod gereksiz olacak ve gün içinde cepte ağırlık yapar. Tek pilli bir mod araştırın derim. 400 tl bütçeye pico+sirenden geleni de eklerseniz iyi bir bütçeniz olur. 200tl zaten expro v4. Altına da tek pilli bir mod her türlü işinizi görür. Şık olsun derseniz aklıma ilk gelen şey Göster kendini 7 sayfasında bir kaç tur atın gözünüze hoş gelen moda bütçe dahilinde yürüyün gitsin :D

stranger81

E-sigara Meraklısı
Siren ve picoyu daha fazla kullanmayacaksanız satıp elinizdeki nakite ekleyip bütçenizi arttırabilirsiniz. O zaman daha fazla seçeneğiniz olur hem. DL kullanımda akşamdan akşama ise çift pilli mod gereksiz olacak ve gün içinde cepte ağırlık yapar. Tek pilli bir mod araştırın derim. 400 tl bütçeye pico+sirenden geleni de eklerseniz iyi bir bütçeniz olur. 200tl zaten expro v4. Altına da tek pilli bir mod her türlü işinizi görür. Şık olsun derseniz aklıma ilk gelen şey Göster kendini 7 sayfasında bir kaç tur atın gözünüze hoş gelen moda bütçe dahilinde yürüyün gitsin :D

hocam teşekkürler cevabınız için.Ama siren ve pico satılabilecek durumda olduğunu düşünmüyorum.Yedek parçaları mevcut değil pico boyasız siren de hava kaçağı var vs.hurda yani nerdeyse :D göster kendini sayfasında bakınıyorum zaten bir gün ben de atacam oraya :D

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
hocam teşekkürler cevabınız için.Ama siren ve pico satılabilecek durumda olduğunu düşünmüyorum.Yedek parçaları mevcut değil pico boyasız siren de hava kaçağı var vs.hurda yani nerdeyse :D göster kendini sayfasında bakınıyorum zaten bir gün ben de atacam oraya :D
Her malın bir alıcısı vardır hocam. Ama en kötü yedek olarak köşede dursun tabi bütçenizi zorlamazsa ne güzel. 200-250 bandında tesla wye85 sevilen bir mod. Pico25 bakabilirsiniz picodan memnunsanız. Biraz bütçe artabilirse asmodus collosal olabilir.

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Her malın bir alıcısı vardır hocam. Ama en kötü yedek olarak köşede dursun tabi bütçenizi zorlamazsa ne güzel. 200-250 bandında tesla wye85 sevilen bir mod. Pico25 bakabilirsiniz picodan memnunsanız. Biraz bütçe artabilirse asmodus collosal olabilir.
Hocam çok enteresan bir şekilde bu önerdigimiz modlar çok kullanılsada artık ulaşılabilir değil, özellikle 0 olarak. Hayretler içerisinde özellikle forum içi tedarikçileri seyrediyorum.

stranger81

E-sigara Meraklısı
tesla wye85 sıfır bulamıyorum hocam.İstediğim cihaz o aslında üstüne de black expro v4 düşünüyorum mis.Forumda oldukca yeni sayılırım ilanlarda arama yapmayı beceremiyorum.Alternatif olarak puma baby düşünüyorum ama 220w puma kullanmış birisi olarak vaporstorm denen oyuncağa bulaşmak istemiyorum.Sıfır tesla wye85 stoklarda kalmamış varsa bildiğiniz etiketlerseniz sevinirim.

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Hocam çok enteresan bir şekilde bu önerdigimiz modlar çok kullanılsada artık ulaşılabilir değil, özellikle 0 olarak. Hayretler içerisinde özellikle forum içi tedarikçileri seyrediyorum.
Kesinlikle katılıyorum. İkinci elde kapan alıp kaçıyor resmen. Forum tedarikçilerimizin smok ve vaporesso gibi markalardan vazgemeliler. Hayır ürünler ucuzda değil. Aşağı yukarı en ucuzu 280den başlıyor 400e kadar yolu var. Demin baktım revenger x 380 yazmış. İnsaf yahu. Şuraya 10-15 tane tesla wye85-86 modeli 250-280 tlden gelse max bir haftada biter. Yine aynı şekilde pico25 satılır yani.

• Beğendim
Tepkiler: hammersmith

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
  • Beğendim
Tepkiler: Aync

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
tesla wye85 sıfır bulamıyorum hocam.İstediğim cihaz o aslında üstüne de black expro v4 düşünüyorum mis.Forumda oldukca yeni sayılırım ilanlarda arama yapmayı beceremiyorum.Alternatif olarak puma baby düşünüyorum ama 220w puma kullanmış birisi olarak vaporstorm denen oyuncağa bulaşmak istemiyorum.Sıfır tesla wye85 stoklarda kalmamış varsa bildiğiniz etiketlerseniz sevinirim.
İkinci el yada sıfır teslaya denk gelirsem haber veririm hocam ;)

• Beğendim
Tepkiler: stranger81

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Kesinlikle özellikle 0 ürün satış forumunun düzenlenmesi gerekiyor. Forum mevcut haliyle eskiden olduğu gibi alışveriş için çekici değil. Bunun gözden geçirilmesi lazım bence sevgili yöneticiler @Aync @CızBız @RuLz . Eskiden ne arasak buluyorduk bugün herkes facebooklarda.
Zuckerberg abi facebooka el attı sayfalar kapanıyor galiba. Çok kullanmadığım için duyduklarım bu yönde. Ama forumun ilanlar kısmı gerçekten karma karışık.

stranger81

E-sigara Meraklısı
Kesinlikle özellikle 0 ürün satış forumunun düzenlenmesi gerekiyor. Forum mevcut haliyle eskiden olduğu gibi alışveriş için çekici değil. Bunun gözden geçirilmesi lazım bence sevgili yöneticiler @Aync @CızBız @RuLz . Eskiden ne arasak buluyorduk bugün herkes facebooklarda.
sanırım yurtdışından alışverişin zor olması tedarikcilerin de işini zorlaştırıyor.Konu hakkında çok bilgim yok ama tesla gibi asmodus gibi tutulan modlar satıldı ve herkesin elinde smok vaporstrom vaperosso gibi cihazlar kaldı öylece.sanırım..

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
sanırım yurtdışından alışverişin zor olması tedarikcilerin de işini zorlaştırıyor.Konu hakkında çok bilgim yok ama tesla gibi asmodus gibi tutulan modlar satıldı ve herkesin elinde smok vaporstrom vaperosso gibi cihazlar kaldı öylece.sanırım..
Hocam çözümü çok basit olabilir bunun, Forum bir satışçı için bulunmaz nimet, çok ürün getirebilen onlarca tedarikçi var sağda solda. Bunları bir araya getirebilirseniz bu iş çözülür.