ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

EylulOktay

E-Sigara Acemi
Merhabalar,

Bir yıldır forumdan uzağım, yeni modlar yeni atomizerler çıkmış bir sürü.

Sigaraya tamamen son verip temelli olarak elektronik sigaraya geçmek istiyorum.
Hali hazırda elimde ufak mod olarak pico var.
Ama yeni cihaz alıp kendimi biraz sigarayi birakma konusunda motive etmek istiyorum.
Bu amaçla da dışarda da taşıyabileceğim ufak bir mod arayisindayim.

Bir bayan olarak elimde kocaman bir mod ile gezmek istemiyorum :). Dolayısıyla sizden ricam pico ayarında ufak dışarda taşıyabileceğim bir mod önerisi.

Kanguru tarzi da olabilir, olabildiğince ufak olsun 18650 olmasi daha iyi olur ama daha küçük boyutlara da açığım:)

Şimdiden teşekkürler

Neptune

E-Sigara Acemi
Bütçe varsa illusia d olabilir yerli malıdır, onun haricinde kizoku techmod gerçekten güzel bir mod ikinci elde aranabilir üzerine pioneer gibi ufak atomizer takılınca 30 ml şişe boyunda oluyor.

• Beğendim
Tepkiler: EylulOktay

privatesecurity

E-sigara Meraklısı
hepsini yazmışlar ama podu düşünün derim sadece salt likit kullanılmıyor normal likitde içilebiliyor podda nord 4 - caliburn 6 mg likit dolu mtl de aspire mixx + pioneer + flash 9 mg likit dolu q mini + reload 26 3 mg dolu kafama göre takılıyorum her şeyin illaki artısı eksisi olur onu göze alarak cihaz almanızı tavsiye ederim.

Gabamarul

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
IMG_20210926_205925.jpg Soldaki 18650 sağdaki de 18350. 0.8 - 1ohm mtl clapton tel kullanıyorum. 18650 pil ile iki üç tank bitene kadar şarj bitmiyor. 18350 ile her tank için iki pil kullanıyorum.
18350 olan mod ultroner mini , 18650 olan da converter SBS mod. SBS modlar kısa olsa da enli ve genellikle ağırlar. Önerilen kizoku ve aspire mixx de ağır modlar.

• Beğendim
Tepkiler: Sarge Tamer

akvaryumcu84

E-sigara Meraklısı
Minifit alıp normal likitle kullanabilirsiniz. Ben 9-12 mg normal likitle kullanıyorum ve sigara olayını tamamen bitirdim.

49serdar

E-sigara Meraklısı
265157 eklentisini görüntüle Soldaki 18650 sağdaki de 18350. 0.8 - 1ohm mtl clapton tel kullanıyorum. 18650 pil ile iki üç tank bitene kadar şarj bitmiyor. 18350 ile her tank için iki pil kullanıyorum.
18350 olan mod ultroner mini , 18650 olan da converter SBS mod. SBS modlar kısa olsa da enli ve genellikle ağırlar. Önerilen kizoku ve aspire mixx de ağır modlar.
Ultroner mini den bulabilir miyim?

• Beğendim
Tepkiler: Gabamarul

GrandMaster

E-Sigara Acemi
265157 eklentisini görüntüle Soldaki 18650 sağdaki de 18350. 0.8 - 1ohm mtl clapton tel kullanıyorum. 18650 pil ile iki üç tank bitene kadar şarj bitmiyor. 18350 ile her tank için iki pil kullanıyorum.
Üstad atomizere yorumlarını çok merak ediyorum :)

• Beğendim

Gabamarul

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Üstad atomizere yorumlarını çok merak ediyorum :)
Minik ve kutu içeriği dolu dolu. Bence son zamanlarda çıkan mtl atomizerlerin hepsi aynı derecede başarılı. Artık sarımı zor veya sıkılık sorunu olan, veya fazla yoğuşma yapan atomizer çıkmıyor. Tasarımı kullanımın önüne geçiyor bir süre sonra da. Ben çok memnunum neekodan. Ama kalkıp da aroması şundan iyi bundan güzel boğaza vurumu var diyemiyorum, artık böyle tanımlara ihtiyaç da duymuyorum. Sıkılığı ayarlanabilen, chimneyi ayarlanabilen bir atomizerle ister kuru buhar ister ıslak buhar alınacak bolca mtl clapton çeşidi var :)
Tavsiye ederim, dışarıda kullanımı çok rahat bir atomizer

GrandMaster

E-Sigara Acemi
Minik ve kutu içeriği dolu dolu. Bence son zamanlarda çıkan mtl atomizerlerin hepsi aynı derecede başarılı. Artık sarımı zor veya sıkılık sorunu olan, veya fazla yoğuşma yapan atomizer çıkmıyor. Tasarımı kullanımın önüne geçiyor bir süre sonra da. Ben çok memnunum neekodan. Ama kalkıp da aroması şundan iyi bundan güzel boğaza vurumu var diyemiyorum, artık böyle tanımlara ihtiyaç da duymuyorum. Sıkılığı ayarlanabilen, chimneyi ayarlanabilen bir atomizerle ister kuru buhar ister ıslak buhar alınacak bolca mtl clapton çeşidi var :)
Tavsiye ederim, dışarıda kullanımı çok rahat bir atomizer
Teşekkürler hocam yorum için :) ben de o fikirlere ulaştım artık, dediğiniz gibi günlük kullanımda iyi olacağına inanıyordum

• Beğendim

akvaryumcu84

E-sigara Meraklısı
koko prime çok ilgimi çekti de siz ne düşünüyorsunuz ?
Koko prime kullanmadım ama minifitin tasıması kolay. Kartusları sarılabilir. Ugrasmam derseniz tedarik etmekte zorlanmazsınız ve yüksek ucretler ödemezsiniz. (3 tanesi 120 tl civarı forumda sanırim.) Aroma konusunda cok iyi degil ama bence yeterli. Tek eksisi şarjı bir günü çikarmayabilir. ( İçiminize bağlı tabi bu olay) onun icinde minifit max alabilirsiniz. Sigarayı tamamen unutursunuz ve elinizde büyük bir modla gezmezsiniz. Ben dısarda minifit kullanıyorum. Ev icinde evic vtc mini ve troy rba ile mutluyum.
[doublepost=1632689499,1632688599][/doublepost]Pod alırsanızda mutlaka soğuk buhar olayinı arastırın derim. Malum sıcak buhar dis eti cekilmesi yapıyor. Haddim olmayarak hatırlatmak istedim.

• Beğendim
Tepkiler: efendy94

öğrenen adam

E-Sigara Kullanıcısı
Pod kullanmayi sevmiyorum. En baştan beri alışamadım. Likintini bulmak zor, ve pod modun nikotin orani beni boğuyor, mod ve atomizer ikilisi daha saglam geliyor bana
Podmodlar likit seçmezler, hazneye ne doldurursanız onu buharlaştırırlar hocam. Mantık/mekanizma aynı. Yapıları gereği besleme sıkıntısı yaşamamak için likitin akışkan olması tercih edilir, salt veya free farketmez.
Coili/kartuşu piyasada yaygın bulunan, tedarik sıkıntısı yaşamayacağınız Pod cihazlara göz atmanızı öneririm.
Uyarı: Günlük tüketiminiz fazla ise (veya ateşleme/puff sayınız) tek şarj günü kurtarmayabilir, gün içerisinde şarj işi ile uğraşmak istemiyorsanız iki cihaz birden almanız icap ediyor. (Harici pil ve şarj aleti kulanmaktan daha cazip bence.)

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
Bende tek pilli mod olarak Geekvape Aegis Solo ve Aspire Paradox var. İkisinden de çok memnunum. Dışarıda daha çok Solo'yu kullanıyorum çünkü oldukça hafif ve su geçirmez, darbeye dayanıklı filan. Paradox çok kaliteli bir mod fakat metal olduğu için boyutu kibar ve küçük olmasına rağmen oldukça ağır Solo'ya göre. Ama Paradox da hakikaten çok şık bir mod ve bir avantajı da type C girişli olması.

inflames

E-Sigara Acemi
Sokakta, arabada Pod Candır bana göre.
İlk Podlara göre şimdiki cihazlar görevinin üzerinde olsa da , halen birçoğu iş görür vaziyette.
Evde Mod vs.. uygun olabilir ama artık dışarı çıkarken Pod harici bir cihaz düşünemiyorum.

Her türlü Likiti kullanıyorum Salt haricinde.

DL veya Mtl Nord4
Mtl Pili güzel olsun diyorsanız Vopoo Vinci 2 ( Forum Tedarikçilerimizde var)
DL 18650 Pilli Korkunç Uyguna ( Wotofo Manik Pod ) 290 TL'ye satılan bir 18650 Pod ( Vopoo ve GTx Coillerin hepsi ile çalışıyor forum tedarşkçilerimizde var )

Tabi bulabilirseniz , Bana göre 18650 ile çalşan Podların En Kibar ve Küçüğü Smok FetchPro....