ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

EylulOktay

E-Sigara Acemi
Merhabalar,

Bir yıldır forumdan uzağım, yeni modlar yeni atomizerler çıkmış bir sürü.

Sigaraya tamamen son verip temelli olarak elektronik sigaraya geçmek istiyorum.
Hali hazırda elimde ufak mod olarak pico var.
Ama yeni cihaz alıp kendimi biraz sigarayi birakma konusunda motive etmek istiyorum.
Bu amaçla da dışarda da taşıyabileceğim ufak bir mod arayisindayim.

Bir bayan olarak elimde kocaman bir mod ile gezmek istemiyorum :). Dolayısıyla sizden ricam pico ayarında ufak dışarda taşıyabileceğim bir mod önerisi.

Kanguru tarzi da olabilir, olabildiğince ufak olsun 18650 olmasi daha iyi olur ama daha küçük boyutlara da açığım:)

Şimdiden teşekkürler

ETERNA

E-sigara Meraklısı
Kizoku Tech Mod ve Aspire Mixx e bakabilirsiniz. Benim favorim Tech Mod ergonomik açıdan daha kullanışlı ve boyutları kısmen daha ufak.

• Beğendim
Tepkiler: EylulOktay

Yavuzoz

E-Sigara Acemi
Podlara bakmanizi oneririm. Son donemde podlar çok gelisti. Harici pilli olsun diyorsanız o seçenek de var. Hatta çok memnun olduğunuz bir atonuz varsa, bir adaptörle onu da kullanmanıza olanak veren podlar var.

asksakizi

E-sigara Meraklısı
aspire mixx önerebilirim. atomizer takıldığında duruşu çok güzel oluyor. bir de küçük çift pilli modlar var mtl için ben çift pilli mod tercih ediyorum şahsen daha uzun gitmesi açısından. çift pilli mod olarakta think vape thor veya puma

• Beğendim
Tepkiler: EylulOktay

ismysteam

E-Sigara Tecrübeli
Bulması baya zor ikinci el bile çok nadir ama stratum balance bence en küçük olan daha küçüğü sanmıyorum hemde 18650/18350 pil ile kullanma imkanı sunuyor

EylulOktay

E-Sigara Acemi
Podlara bakmanizi oneririm. Son donemde podlar çok gelisti. Harici pilli olsun diyorsanız o seçenek de var. Hatta çok memnun olduğunuz bir atonuz varsa, bir adaptörle onu da kullanmanıza olanak veren podlar var.
Pod kullanmayi sevmiyorum. En baştan beri alışamadım. Likintini bulmak zor, ve pod modun nikotin orani beni boğuyor, mod ve atomizer ikilisi daha saglam geliyor bana

efendy94

E-Sigara Acemi
Boyut açısından pico ile yarışacak çipli bir mainstream mod çıkmadı daha. Ama swag 2 veya techmod işinizi görecektir. Aspire mixx önermem boyutları büyük ağır ve şarj portu yok diye biliyorum.

EylulOktay

E-Sigara Acemi
ufaklığının yanında hafifliğiyle de Tesla WYE II 86W ve piyasada bulunabilir durumda
O da elimde bulunmakta. Çok hafif ama boyut olarak büyük.

Elimde şuan eskiden kalan ;
Vt75 nano
Tesla wye 2 86w
Pico silver
Pico green

Bulunmakta, sanırım picolari elimde tutmaya devam edecegim ancak diğerlerini forumda yakın bir zamanda satışa çıkaracağım.

Bu arada aklimda miix vardi ancak yukarda ağır olduğundan bahsedilmiş o yüzden dışarda pico kullanmaya devam edeceğim, bunun yanında evde kullanmak için çift pilli mod almaya karar verdim. Zaten vt75 nano ve teslayi elimden çıkaracağım.

Tabi pico gibi küçük bir mod bulabilirsem yine değerlendiririm :)

Yavuzoz

E-Sigara Acemi
Pod kullanmayi sevmiyorum. En baştan beri alışamadım. Likintini bulmak zor, ve pod modun nikotin orani beni boğuyor, mod ve atomizer ikilisi daha saglam geliyor bana
Siz pod olayını tamamen yanlış anlamışsınız bence. Ya da podlarda sadece saltbase kullanılır gibi yaygın bir kanı var. Bunu düzeltmek için yazıyorum yoksa ısrar etmek ya da pod reklamı yapmak gibi bir niyetim yok.
Pod modlarla freebase de kullanılır. Isterseniz benim gibi sıfıra yakın nikotinle bile kullanabilirsiniz. Eski podların bataryaları çok düşük kapasiteliydi, o yuzden "az içeyim çok nikotin alayım" diyerek saltbase kullananların tercihiydi. Ama teknoloji çok gelişti. ))

otgunz

E-sigara Grafikeri
Web sitesi
www.instagram.com
Merhabalar,

Bir yıldır forumdan uzağım, yeni modlar yeni atomizerler çıkmış bir sürü.

Sigaraya tamamen son verip temelli olarak elektronik sigaraya geçmek istiyorum.
Hali hazırda elimde ufak mod olarak pico var.
Ama yeni cihaz alıp kendimi biraz sigarayi birakma konusunda motive etmek istiyorum.
Bu amaçla da dışarda da taşıyabileceğim ufak bir mod arayisindayim.

Bir bayan olarak elimde kocaman bir mod ile gezmek istemiyorum :). Dolayısıyla sizden ricam pico ayarında ufak dışarda taşıyabileceğim bir mod önerisi.

Kanguru tarzi da olabilir, olabildiğince ufak olsun 18650 olmasi daha iyi olur ama daha küçük boyutlara da açığım:)

Şimdiden teşekkürler

Üstadım boyut açısından Pico civarında pek fazla alternatifimiz yok maalesef. SBS tipindeki çoğu mod 24mm atomizerlere göre olduğundan geniş/enli/hantal. Fakirs Illusia B (Bomber mosfet'li ama, tam olarak regüle diyemeyiz, ekranı da yok), Ambition Mods Converter gördüklerim arasında en beğendiklerim. Ben düz zarif modlar kullanıyorum lakin SBS değil "box" tipi. Illusia C 18650 öneririm box tarzı düşünürseniz. Muadili boyut olarak kabaca VTC mini, Tesla WYE, Jac Vapour, Asmodus Colossal, Puma Baby olacaktır. Bir de BP Mods Iaido önereceğim, bulsam denerim mutlaka, 18350 pil ile kullanımdaki boyutu şahane. Gayet zarif ve kullanışlı bence. :)

Iaido:

Son düzenleme:

ismysteam

E-Sigara Tecrübeli
Baktim internetten ve inanilmaz hoşuma gitti. Acaba yurt dışından sipariş versem gelir mi ki :(
aliexpress de var ama türkiye'ye göndermiyorlar malesef, gönderseler bile gümrükten geçme ihtimali çok çok düşük ,ikinci el de bile bulunmuyor, ancak yurtdışında yaşayan tanıdık varsa tatile gelirken getirebilir

serhanbudak

E-sigara Meraklısı
O da elimde bulunmakta. Çok hafif ama boyut olarak büyük.

Elimde şuan eskiden kalan ;
Vt75 nano
Tesla wye 2 86w
Pico silver
Pico green

Bulunmakta, sanırım picolari elimde tutmaya devam edecegim ancak diğerlerini forumda yakın bir zamanda satışa çıkaracağım.

Bu arada aklimda miix vardi ancak yukarda ağır olduğundan bahsedilmiş o yüzden dışarda pico kullanmaya devam edeceğim, bunun yanında evde kullanmak için çift pilli mod almaya karar verdim. Zaten vt75 nano ve teslayi elimden çıkaracağım.

Tabi pico gibi küçük bir mod bulabilirsem yine değerlendiririm :)
Box g mod aviator formda var. Miix yeni aldım çok begendim çok zarif biraz ağır.

ByGoko

E-sigara Meraklısı
Asmodus colossal tek pilli mod, şuan onu kullanıyorum. Berserker v2 ato ile birlikte. İkinci el bulabilirsiniz memnun kalacağınız bi mod olabilir.