• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Muratdalci

E-sigara Meraklısı
Merhabalar, uzun süre önce fuchai 213 Plus mod ve adını hatırlayamadığım ATO ile yoluma devam ediyordum, ancak atesliye döndüm. Yaklaşık 2 senedir esigara ile ilgilenmiyorum. DL yüksek watt çok buhar kullanıyordum, kendi telimi kendim sarıp kendi likitimi kendim yapıyordum. Ancak hem çok buhar çıkması sebebiyle rahatsız oluyordum hem de Her yerde rahat rahat kullanamıyordum. Şimdi MTL olarak tekrar baslamak istiyorum ancak ne likitle ne sarımla uğraşmak istemiyorum. Bunlar beni yoruyor ve esigaradan uzaklaştırıyor sanırım, üşeniyorum. Hazır coili olan, ugrastirmayacak bir atomizer lazım ve bu atomizerin fuchaiye uyumlu olması lazım masraf olmaması açısından. Akıtmayan atomizer tavsiyesi verebilir misiniz?

Bir de son olarak kc Mg nikotin tavsiye edersiniz?

Tesekkurler şimdiden.

• Beğendim
Tepkiler: T-Rex

Tebemiyav

E-Sigara Acemi
Öncelikle akıtmayan atomizer henüz icat edilmedi. Bununla birlikte dikkatli ve bilinçli kullanılarak atomizerlerin akıtması en aza indirilebilir. Aspire Nautilus 2S sizin isteğinizi karşılayabilir. İçtiğiniz sigara miktarına göre değişkenlik gösterebilir ancak 12 mg nikotin ile başlayıp gerektiğinde arttırıp azaltabilirsiniz.

Pantera

E-Sigara Acemi
kaçıncı konu kaçıncı nat 2s önerisi
nat 2s alacaksın ya da nautilus gt
alacaksın 1.8ohm olmayan coillerden içeceksin
1.8 çok eleştirildi beğenmeyeni çok alma derim

Yigitku85

E-Sigara Acemi
Hocam geçen telegramda ikinci el natilus gt gördüm 200 tl idi. Taifun-aspire birlikte dizayn etti o atomizeri. Bulabilirseniz çok iyi olur. Ama bana sorarsanız klon iyi bir mtl atomizer alın. Telinizi pamuğunuzu da alın devam edin derim. Açıkçası sarım işi benim hobim. Severek yapıyorum. Öte taraftan hazır coilli mtl atomizer seçeneği çok yok. Aspire natilus 2 veya 2s alabilirsiniz veya dediğim gibi natilus gt bulursanız alabilirsiniz. Ama yerinizde olsam klon flash 23mm alırdım.

Muratdalci

E-sigara Meraklısı
Hocam işten güçten zaman bulamıyorum ve üşeniyorum açıkçası, nautilus 2s forumda satan yok sanırım, bulabilirsem ondan alıcam. Tel pamuk cımbız sarım aleti vs hersey mevcut ama dediğim gibi üşenip atesliye dönmek istemiyorum. Beni atesliye çevirecek her faktörü kaldırmak istiyorum ortadan.

Neptune

E-Sigara Acemi
Coili takarken sarf edeceğiniz çabayı temco avm'nin yada başka tedarikçilerin hazır zarılmış mtl clapton larını 20 günde bir takmaya sarf ederseniz çokta sıkıntı olmaz bence hocam.2 günde bir bi parça pamuğu bir delikten geçirmek ne kadar zor olabilir. Coilli atomizer kullanmadım hiç. Ama kayfun lite klonu, hellvape md rta, spica pro severek kullandığım ve bir çok kişinin de sevdiği mtl ler. Nikotin olarak ta 12 ile 16 mg arasında başlamanızı öneririm, ilk bir kaç gün boğazınızı ciğerinizi yorar ama sigarayı komple kesip bir kaç günde balgam çıkarınca sorunsuz devam edersiniz birdaha da dönüp sigaraya bakmazsınız bile.
Ekleme: Nikotin olarak kesinlikle chemnovatic öneririm. Tel olarak son zamanlar da keyf n base in 27*38 ni80 telini kullanıyorum 2.5 mm 6 tur canavar gibi çalışıyor fiyatıda çok uygun. Pamuk olarak da rayon kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yigitku85

E-Sigara Acemi
Hocam işten güçten zaman bulamıyorum ve üşeniyorum açıkçası, nautilus 2s forumda satan yok sanırım, bulabilirsem ondan alıcam. Tel pamuk cımbız sarım aleti vs hersey mevcut ama dediğim gibi üşenip atesliye dönmek istemiyorum. Beni atesliye çevirecek her faktörü kaldırmak istiyorum ortadan.

Hocam bak bende buhardan ateşliye döndüm bir ara şimdi çok şükür kurtuldum. Tekrar buhara dönmeden önce 2 paket muratti rosso içiyordum günde. Çok tedarikçi var forumda ben genelde ilke kimyayı tercih ediyorum. 18 mg nikotinli 90/10 Vg/Pg li nbase al. Kombinasyon carlo erba- basf- chemnovatic nikotin şeklinde al. Aroma katınca nikotin 14-15 mg lara düşecek. Eğer kesmezse 25 mg salt likit al yüksek dirençli coillerle düşük watt da iç.( örnek 1.8 ohm) işte biliyor musun bazen 1.8 coil bulamıyorsun kısıtlıyor insanı. Halbuki gider alırsın kanthal 28 ga sararsın 9 tur olay bitti. Yüksek ohm ve düşük watt ile ( örnek 8-10 watt) salt likit içebilirsin. Ama tabi kişisel tercihim buhara alışınca hemen normal freebase e dönmek lazım.
[doublepost=1596577122,1596576792][/doublepost]Salt likitte 50 mg nikotine kadar yolu var kesmezse ben tekrar buhara 50 mg salt la döndüm. 3 hafta sonra freebase e geçtim. Yüksek 1.5 ohm 10 watt ile içtim saltı.

• Beğendim
Tepkiler: Neptune

Batu Khan

</Synt4x>
Öncelikle akıtmayan atomizer henüz icat edilmedi. Bununla birlikte dikkatli ve bilinçli kullanılarak atomizerlerin akıtması en aza indirilebilir. Aspire Nautilus 2S sizin isteğinizi karşılayabilir. İçtiğiniz sigara miktarına göre değişkenlik gösterebilir ancak 12 mg nikotin ile başlayıp gerektiğinde arttırıp azaltabilirsiniz.

Nasıl icat edilmedi hocam? Ammit Mtl var. Gayet de aromatik bir atomizer.
İster ters koy, ister yan yatır 1 damla akıtmaz :)

• Beğendim
Tepkiler: Tebemiyav

Keysi

E-Sigara Acemi
Penodat sarımı pamuklaması kolay akıtmaz,
Flash 4.5 sarımı pamuklaması kolay akıtmaz,
Brunhilde sarımı pamuklaması kolay akıtmaz,
Hellvape md sarımı pamuklaması kolau zorlamazsan akıtmaz,
Taifun 2 sarımı pamuklaması kolay zorlamazsan akıtmaz,

Lilit olarak diy kit. Al ilkeden mixy çeşit çeşit kafana göre base ayarla. 1 litre likit yapman yarım saat sürmez