ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

drortho

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba,
Gelen son zamdan sonra e-sigara ailesine katılmaya karar verdim.
Öncesinde de bir bakmıştım heves edip, pico almayı düşünmüştüm, olumlu yorum çok gördüm. Sağlam ve f/p ürünü olduğuna dair bir çok yazı okudum.

Ben fazla kurcalayacak biri değilim, istiyorum ki içine istediğim likiti koyayım, şarj edeyim, güzel güzel buharlayayım. Bir de taşıması kolay bir şey olsun, fiyat da çok uçuk olmasın.

Böyle bu tarz içine likit koy iç uğraşma mantığında, kolay taşınabilir, uygun fiyatlı önereceğiniz bir cihaz var mı?
Mod+atomizer birlikte olabilir ya da mod ile atomizeri ayrı ayrı da önerebilirsiniz.

Aldığım cihazı bir alayım uzun süre kullanayım istiyorum, yani ilk kalem tarzı bir şeyle başlama gibi bir düşüncem yok, dediğim gibi önceden de pico düşünüyordum alıp evladiyelik yapayım diye. Şimdi benim baktığım picolar yok sanırım, başka başka modelleri çıkmış, fiyatları da biraz artmış anlayamadım pek ben...

Teşekkür ederim.

drortho

E-sigara Meraklısı
Bu arada minifit te öneririm. Küçük cihaz coilleri uygun 65-75 TL civarı 3 lü yedek. Bir yedek 10 -15 gün gider. 1.5 ml coil kullanıma göre belki gün içinde bir dolum daha gerekir. İki coili aynı anda kullanmanızı tavsiye ederim farklı likitler ile sürekli aynı likit tat alma sorunları yapıyor zamanla. Pili de fena değil gün içinde illa 1-2 defa şarj edersiniz ancak çok kısa sürede doluyor zaten sıkıntı olmaz.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim, minifit gerçekten boyutu ve fiyatı ile son derece mantıklı bir cihaz gibi görünüyor. Cidden kafama çok yattı. Sadece şarj konusu sanırım biraz eksi olan yönü, bir de hani dl içeyim dersem cihazı değiştirmem gerekir ilerde, o yüzden 2. sıraya attım şimdilik.

Hocam mod olarak picoya iyi değil diyen çarpılır. 2 senelik picomu yeri geldi sinirle duvara fırlattım, yeri geldi 10 metre fırladı asfaltta. Boyası kalmadı, kenarları yamuldu artık ama hala çalışıyor aslan gibi. Mtl (sigara içimi) iceceksen pil ömrü fazlasıyla yeterli ama DL (nargile çekimi) iceceksen yukardaki arkadaş haklı, iki pilli bir mod al.

Üstüne hazır coil takilan atomizer olarak Nautilus 2s tartışmasız liderdir. Ayda 60-70 TL coil değiştirme masrafın olur. Ayrıca her atomizeri coilini Türkiye'de bulamazsın, bunun bulursun.

Coilini kendin saracagin atomizerleri (RTA denir) hem buhar kalitesi hem içim keyfi hem de uzun süreli masraf açısından tavsiye ederim. Berserker Mini V1.5, Galaxies ilk önereceğim RTAler olur.

Evet gelen önerilerin tümü iki pilli bir mod almam yönünde, iki pilli olarak ne önerirsiniz peki mod olarak. Modu ikinci el de tercih edebilirim. Atomizer olarak Nautilus 2s'in namını duydum. Zaten kit olarak almazsam tercih edeceğim atomizer olarak aklımda duruyor. RTA bir şey düşünmüyorum hocam, dediğim gibi uğraşmadan likit koyup, şarj edip, coil takıp içeyim istiyorum. Teşekkür ederim öneriler için.

Dicodes dani box mini + ida concept rda

RDA bir şey düşünmüyorum çok teşekkür ederim. Mod önerinize de bakacağım ancak bilinen bir mod olması daha tercihim.

unimax kit alin, 120 140 tl, atomizerini kullanmadan satin( 60 75 tl)
Gidin Siren v2 22mm atomizer alin. Elinizdeki kitten kalan mod ile setuplayin. Senelerce ne baska ürün lazim olur nede baska birsey.
Dost tavsiyesi dinleyin. Harika ufak ve gun boyu tek sarjla dunyanin en az likit tuketen kitine cok uygun parayla sahip olursunuz.

Tesekkur etmeniz gerek yok. Lutfen lutfen alkislamayin. Tesekkurler gorevimiz saolun

Hocam kalem düşünmüyorum aslında, taşıması sanki daha zor olacak gibi geliyor. Bir de dl kullanmak istesem bu setup sizce düşük mü kalır, düşünceniz nedir?

Waperosso swag veya waperosso armour pro öneririrm hocam.

Revenger'a göre boyutları ve şarj durumu nasıl acaba? Coil fiyatları ve bulunması konusunda da bilgi rica edebilir miyim sizden? Teşekkür ederim.

Tarot nano kit. Ömürlük..
2 sene oldu kullanıyorum daha gık demedi naz yapmadı. Sarj et kullan 2 gün gider.

Hocam şarj konusunda baya iddialı bir cihazmış. Peki coilleri kolayca bulunur mu, bir de fiyatları ne kadar coillerinin?
Son olarak boyut konusunda yorumunuz nedir onu da öğrenmek isterim. Teşekkür ederim.

Revenger güzel cihaz gerçekten ama fiyatlar biraz fazla gibi sanki.. Bir de coil konusunda nasıl olduğunu bilmiyorum tam olarak.

Tesla WYE 85W bu alemin imparatorudur.
Fiyat olarak sadece mod için iyi bir ücreti var, sanırım dediğiniz gibi iyi bir makine.
Ama konuda da söylediğim gibi hem fiyat çok uçuk olmasın istiyorum hem de boyutları da küçük olsun istiyorum.

Küçük boyutlu taşıması kolay bir şey istiyorsanız Minifit'e bir bakın derim
Minifit önerisi için teşekkür ederim bence de güzel cihaz ama dl içeyim desem arada beni karşılamaz sanırım.

Herkese çok teşekkür ederim yorumlar için.
Çok fazla kurcalayıp hobi olarak uğraşma gibi bir amacım yok alacağım cihaz ile.
Sadece kronik bir sorunu olmasın (likit sıçratma akıtma vs) ve küçük bir şey olsun, arada istediğim zaman bir dl yapabileyim.

3 seçenek kafamda oluştu şimdilik;
1-Revenger aslında mantıklı geliyor, hem şarj hem boyut açısından sanırım mantıklı, memnun olunan bir cihaz. Ancak fiyatı biraz pahalı gibi sanki, bilmiyorum.
2-Minifit fiyat açısından, boyut açısından en efsanesi, ama sadece mtl için uygun bir cihaz. Coilleri de ekonomik.
3-Çift pilli uygun mantıklı sorunsuz bir mod ve üzerine naitulus2 atomizer, ama hangi mod bilemiyorum tam olarak.

XERİA

E-Sigara Kullanıcısı
Benim elimdeki unimax modu ve siren takili alet avucumun icine tam oturuyordu. Ufak bir setup olmustu.yani bundan kucugu flint kit var. Lakin ben ne yaptim dl ye doneyim diye gidip sattim.Buyuk hata yapmisim. Su an yine ayni seti yapmaya calisiyorum

karslan

E-sigara Meraklısı
Vaporesso Armour Pro'ya bakabilirsin, çok şık, küçük sayılabilecek derecede ve çipi çok güçlü bir mod. Ayrıca 18650 piller yanında 21700 pilleri de kullanabilirsin.

Son mesajlar