ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Hellboy212

E-sigara Meraklısı
Selam arkadaşlar drop rda xpriv mod yaklasik 2 3 kullanılmış mod sıfır. 2 3 çekişten sonra atomizer short hatasi veriyor.telleri falan cikardim yikadim temizledim tekrar kurdum taktim yine 3 kere cektim 4. De atomizer short.melo 3 atomizeri takiyorum mod a hemen sorun yok calisiyor tekrar drop u takiyorum atomizer short.drop atomizeri sigelei kaos moda takip bir gun hic sorunsuz kullandim.ama drop atomizeri x priv e takiyorum yine atomizer short.mod da sorun olsa melo 3 atomizer takinca hic sorunsuz calismaz heralde.drop ta sorun olsa sigelei de kullandim bir gun sorunsuz.sorun nedir arkadas sizce

Ceryancı

E-sigara Meraklısı
Deck vidalarının altına iyi bak hocam. Ben tel kaçırmışım bir keresinde teli keserken, aynı sorunu yaşadım. Görünmüyor da kolay kolay iyice sallayın üfleyin gerekirse sökün.

brusher

E-Sigara Kullanıcısı
Hocam atoyu kapatmadan sadece deck kısmını takıp bir kaç defa ateşlemeyi dene.

nacruno

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Deck vidalarının oralarda kestiğiniz tellerden parçalardan kalma olasılığı çok yüksek. Ohm’da sapmalar ve short atomizer uyarısı alıyordum. Deck in köşelerinde telin kaldığını ve oraya yapıştığını görmüştüm. İnce uçlu cumbız ile deckten kopararak bu dertten kurtuldum. İçine iyice bakın kesinlikle. Taktığınız telin fazlalığını yan keski ile keserken dikkat etmek gerek.

Myth

E-sigara Meraklısı
Ato başka modda çalışıyor,mod başka atoda çalışıyor.Bence sorun pozitif kutup vidasında , kısa kalıyor olsa gerek.X priv için atomizer vidası ayarlanıyorsa ayarlamanız gerek veya vida ayarsız ise sogutucu ile çözülebilir.

Hellboy212

E-sigara Meraklısı
Iyice sokup temizledim tekrar yapiyor ama azaldi sanki ara ara yapiyor.aksam deniycem apocalypse gen 2 rda var birde onu takicam bakalim xprix e

Hellboy212

E-sigara Meraklısı
Apocalypse yi taktim bayagi cektim sorun yok.sonra tekrar drop taktim yeni coil eski coil mi diye sormadi ama sorunsuz calisiyor hic hata vermedi.simdilik duzeldi gibi.