ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Photographer

E-Sigara Acemi
Konu başlığından da anlaşılacağı üzere konu basit fakat şöyle bir açıklama yapayım. Cihaz atomizer kullanılan wat değerleri göre likit tüketiminde etkili rol oynuyor. Peki sizler neye göre karar veriyorsunuz?

Örneğin benim kararım şu şekilde 50ml hazır likit 15 gün civarı ve üzeri gidiyor ise bütçe el veriyorsa hazır likit kullanılabilir ama en fazla 10 gün gibi bir süre gidiyorsa bütçe sarsabilir ve evyap likite geçilmesinde faydalı olacaktır düşüncesi ile karar veriyorum.

akvaryumcu84

E-sigara Meraklısı
Bugüne kadar heop evyap kullandım. Uzun zamandır esigara kullanıyorum. Bugün ilk defa smokehunterdan likit aldım. Deneyip aradaki farkı yazacağim.

silentguardian

E-sigara Meraklısı
Valla ben sürekli atomizer değişimi/sorunları, bir türlü tadı tutturamama, bir yerden sonra tadından bayma, fiyat, sağlık vb. nedenler yüzünden seneler önce yabancı bir forumda birinin önerisi üzerine sek nBase denedim. Tat adına tek şey isteğe bağlı boğaz vurumu. İçinde olan maddeler belli, fiyat çok ucuz daha da iyisi atomizer resmen aylarca gidiyor. Hatta bakıyorum atomizer sıkıntı yapmadı, yine de değiştirip pamuğa bakıyorum ilk gün ki gibi bembeyaz.

tunabey06

E-sigara Meraklısı
forumdaki birçok hazır likiti denemiş biri olarak hiç biri evyap kalitesine yaklaşamaz.
premium likit içmedikten sonra gerisi boş hava çekmek gibi birşeydir.
evyap herzaman güvenlidir.

ETERNA

E-sigara Meraklısı
Bu zamana kadar limitlerimi hep kendim yaptım. Beğendiğim aromalar kadar begenmediklerimde oldu ama hiçbiri içilmeyecek limitler olmadi. Aroma oranımı kendim ayarlıyorum. Bazen %5 Aroma yeterli okurken bazen %2.5 yetiyor. Koyduğum ürünün kalitesini biliyorum, miktarı belli . 500ml nbase alır aylarca kafam rahat olurum. Evyap adamdır.