ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

sygdbye

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba forumu uzun zamandır misafir olarak okuyorum ve cidden çok güzel bir platform olmuş zamanında içerken burayı bilmiyordum açıkcası, bir konuda sizden yardım istiyorum.
Daha önce 2-3 sene kadar kullandım ve bıraktım. Çok farklı mod ve ya atomizer kullanmadım bu süreçte big baby ve siren v2 kullanıyordum en son mod olarak drag ve sx mini vardı daha sonra sattım hepsini şimdi geri başlamak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla bir çok yenilik gelmiş bu süreçte yeni mod lar yeni atomizerler. MTL ve RTA atomizer ve bir mod alacağım. Modda iletim kaybı olmasını istemiyorum (drag'da vardı) rahatsız ediyor bir süre sonra garip bir şekilde. Atomizerde ise aroma takıntım olduğu ve daha çok pastane aromaları sevdiğim için çok önemli. Bu 2 kısıta göre önerebileceğiniz mod + atomizerler nelerdir acaba sık sık abd seyahati yaptığım için herhangi bir kısıtım yok model ve ücret konusunda(temin etmek benim açımdan kolay olacaktır) sadece en iyi ikiliyi oluşturmak istiyorum.
Şimdiden okuyup yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

dreamplayah

E-sigara Meraklısı
en iyi ikili kısmını bilemem hocam ama mesela drag ile problem yaşamışsınız. ben drag 2 kullanıyorum şu anda ateşleme ile alakalı bir sıkıntım hiç olmadı. top cihazlar dna-c çipli cihazlar buradan öğrendiğim kadarıyla. asıl olan sizin beklentiniz tabii.

atomizer için ise reload rta baya övülüyor ciğer çekimi için. yine de bilgili arkadaşlar sizin beklentilerinize göre daha iyi cevaplar vereceklerdir.

cidil

E-Sigara Tecrübeli
Maddi durumunuz rahat ise yine sx mini den bir cihaz seçin. Yihi chip her zaman iyidir.
Değil ise Tesla wye 85 tavsiye ederim. Hem ateşlenmesi iyi hem hafif.
Pastane icecekseniz gus atomizer bakın. Maddi durumunuz iyi ise orijinal alın derim.
Not: tamamen şahsi fikrimdir. Ve sadece öneridir.

maca_as

E-sigara Meraklısı
Benim deneyimlerimle Mod çift pilli olunca daha iyi oluyor. Atomizer de ise tercihim; eğer yanında likit taşıyacaksan Yihi SXMini Faucon RDTA ya da Aromamizer Plus olur. İkisinde de aroma performansı çok iyi. Ama akma olmasın aroma da orta karar olsun dersen Zeus ya da OBS Engine tavsiye ederim.

hasakcicek

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Arkadaşlar merhaba forumu uzun zamandır misafir olarak okuyorum ve cidden çok güzel bir platform olmuş zamanında içerken burayı bilmiyordum açıkcası, bir konuda sizden yardım istiyorum.
Daha önce 2-3 sene kadar kullandım ve bıraktım. Çok farklı mod ve ya atomizer kullanmadım bu süreçte big baby ve siren v2 kullanıyordum en son mod olarak drag ve sx mini vardı daha sonra sattım hepsini şimdi geri başlamak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla bir çok yenilik gelmiş bu süreçte yeni mod lar yeni atomizerler. MTL ve RTA atomizer ve bir mod alacağım. Modda iletim kaybı olmasını istemiyorum (drag'da vardı) rahatsız ediyor bir süre sonra garip bir şekilde. Atomizerde ise aroma takıntım olduğu ve daha çok pastane aromaları sevdiğim için çok önemli. Bu 2 kısıta göre önerebileceğiniz mod + atomizerler nelerdir acaba sık sık abd seyahati yaptığım için herhangi bir kısıtım yok model ve ücret konusunda(temin etmek benim açımdan kolay olacaktır) sadece en iyi ikiliyi oluşturmak istiyorum.
Şimdiden okuyup yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

golden greek amadeus-paranormal dna250c üstad

• Beğendim
Tepkiler: sygdbye

cloud_vaper

E-sigara Meraklısı
hocam şahsi tercihim atomizer olarak zeus x den yana (dl için) arkadaştan 3 hafta kadar cepledim :whistle.: kurulumda ilk başlarda zorlandım - belki benim acele tavırlarımdan oldu bilmiyorum ama- sonra alışınca her türlü mükemmel oldu benim için tabi atomizer konusu çok geniş bir konu olduğundan kişiden kişiye, içim tarzına göre çok büyük farklılıklar oluşuyor... mod kısmına gelince bence fiziksel olarak beğendiğiniz bir modu seçin çünkü kullandığımız özellikler kısıtlı ben bir zaman sonra neredeyse hepsinin aynı işi yaptığını düşünüyorum(tek-çift pil farkı ayrı) tabi bu benim kişisel görüşümdür, tartışmaya sonuna kadar açıktır...

Mr.ReD

E-sigara Meraklısı
Benim önerim; Vaporesso revenger-switcher-snowolf + Aromamizer plus rdta. MTL için bir önerim yok bir iki denedim soğuk buhar geldi (bazı modlarda da var buna benzer durum) pek sevemedim.

Hocam madem amerika'dan alacaksınız, dotmod'a bakın. Yeni mtl rta'sı fena diil diyolar. Modları da iyidir. Küçüktürler, haffdirler, sorunsuzdurlar. Yalnız renkleri pek öyle herkesin hoşuna gitmeyebilir :) Ayrıca amerikalı youtuberlara da göz atın. Burda olmayan çok fazla ürün var.