Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

Genel olarak başlangıç setleri

'Elektronik Sigara Başlangıç Setleri (Starter Kit)' forumunda bruzz tarafından 21 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

Genel olarak başlangıç setleri 4.7 5 3votes
4.7/5, 3 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (3)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Adanalionur

Adanalionur
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +52 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaperesso gen, aegis
    Vaperesso revenger mini ile başladım üstüne vaperesso gen aldım ilerledikçe aegis tek pilli bir set aldım, sonra ne hikmetse hatuna bıraksın diye innokin t21 aldim ilkkez mtl cihazı deneyimlemiş olduk çok hoşuma gitti dün innokin kroma r aldım kendime içinde e liquid 20mg kullanıyorum hiliq marka nicotine salt değil ama yine de çok beğendim keşke diyorum ilk başta mtl cihazları keşfetseymisim ama olsun, bir seneyi geçti ağzıma almadım sigara... Çok iyi hissediyorum ciğerlerimi sanki bu elektronik sigara hayatımı kurtardı beni çok kötüydü ciğerlerim umarım hepiniz iyisinizdir ateşinden uzak duruyorsunuzdur

• Samimi Samimi x 2
    • Galip Galip x 1
  2. buraksari

buraksari
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    arkadaşlar merhaba yeni başlıyacağım öncelerden ufak bi geçmişim var ama 1 ay bile değil sarım zor görünüyor gözüme ama lezzet verdiği sürece sıkıntı yok aromanın tadını en iyi veren dumanı yoğun olan mtl ve dl cihazları önerir misiniz ?

3. AlienTR

AlienTR
    Expand Collapse
    Search assistant ©

Alınan Beğeniler:
    996
    Ratings:
    +1,744 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    BF-1 - Kylin M v2
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    14.08.2016
    Şu ilanlardaki ürünler sizi tatmin edecektir diye tahmin ediyorum, ilanlarda MTL/DL ve hazır coil ile sarımlı hepsi mevcut, seçim sizin.

Sıfır Ürün - Atomizer Satışı - Yedek Parça - KIZOKU LIMIT MTL RTA | ASPIRE NAUTILUS BVC 0.7 COIL | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

Sıfır Ürün - Atomizer Satışı - KYLİN MİNİ RTA V2 - BLOTTO RTA - PROFİLE RTA - ARES 2 MTL RTA | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

Başlangıç Setleri - DOTMOD DOTSTİCK 520 ₺/DRAG 2 REFRESH KİT 480 ₺/DRAG MAX KİT 450 ₺/VOOPOO ARGUS GT 160 W KİT 500 ₺ | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

4. shivaci

shivaci
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +8 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Target pm80 - AIO Mension
    Küçük bir yavsiyede benden, joyetech ss316 coilleri sarmak oldukça basittir, dusuk butce ile baslayanlar tercih edebilir.

5. fairyishi

fairyishi
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +10 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drag+Zeus
    Aynı türde setup bana da lazım ama forum içerisinde bu ürünleri satan arkadaşları yada bu ürünlerle ilgili ilanları bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Nerden temin edebilirim aradığım cihazları ? ( Bu konu altına bunu yazmam doğrumu acaba onu da bilmiyorum)

6. phoelynx

phoelynx
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yok
    Selamlar arkadaşlar, elektronik işine yeni gireceğim. Dolayısıyla okuyup durdum buraları ne alayım acaba diye ama okudukça daha da bilinmezliğe düştüm. Çok fazla ayrıntı ve seçenek var.

- Öncelikle Pod-mod alıp 3 ay sonra rba'ya geçme ihtiyacı hisseder miyim, yoksa bi 12 ay falan idare eder mi beni temel sorum aslında bu. Uzun vadeli düşünüyorum çünkü, ölü yatırım sevmem

- Sürdürülebilir olmalı, yedek parçaydı, coil'di, pamuktu şuydu buydu derken sürekli kargodan bir şey beklerken ateşliye dönmek istemem. Aylık maliyeti de da makul sınırlarda olmalı dolayısıyla.

- mtl olması yeterli gibime geliyor okuduklarıma göre.

- Taşıması kolay, sızdırma yapmayacak bir şey olmalı. İşim gereği cebimde gezdirebilmeliyim.

Aşağı yukarı aradığım ürünün mantığını aktarabildiğimi umuyorum. Aegis Boost pod 40W hoşuma gitti ama ilk maddeden dolayı balıklama atlamak istemedim. Bu kriterler ışığında akıl veren olursa sevinirim. Model, kombinasyon, satıcı, likit falan her türlü öneriye açığım, yeter ki bırakayım artık şu ateşliyi.

#206 phoelynx, 22 Temmuz 2021
    Son düzenleme: 22 Temmuz 2021
  7. yarenersonmez

yarenersonmez
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ratings:
    +34 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    istick pico
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    06.06.2021
    Sigarayı bırakmak için başlıyacaksanız doğrudan mtl öneririm, 9mg nikotin seviyesinde başlayabilirsiniz ve damağınıza uygun bir aroma bulmanız daha iyi olacaktır. Ama forumdaki likit tedarikçileri dışında alışveriş yapmanızı önermem. Ben o hatayı yaptım hem eksik likit gönderdiler hem de kalitesiz likitler geldi. Kalitesiz dediğim de şudur; aynı nikotin oranına sahip olmasına rağmen kesmeyen veya öksürten likitler var. Yani likit kalitesi çok önemlidir. Parasına bakmayın. Byvape'den alışveriş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.
    Rba biraz daha eğlenceli geliyor bana farklı sarımlar denemek, farklı teller kullanmak istediğim tadı yakalamama çok yardımcı oluyor mesela. Ve her geçen gün yeni birşeyler keşfediyorum bu olayı daha da güzel kılıyor. Ayrıca elinizde birden fazla setup olması da çok daha iyi olur bence. Bende 3 adet farklı atomizer var biri rda biri rba diğeri de hazır coilli. Her gün farklı tatlar kullanmak daha iyi oluyor. Sızdırmazlık konusunda en güzel çözüm rda atomizer fakat likit taşımak zorunda kalabilirsiniz. Ben işyerine çantamı götürüyorum ve 3-4 saatte bir likit damlatıyorum. İmkanınınız varsa bu çözüm işinize yarayabilir.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.