ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Zopatudekfuy v2

A.k.a Zopatüdekfuy & Çöpçü
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Adım adım gidelim.
28a5bdb246464cfb86b8c20ecb2f4b50.png
Bu adımı yaptığınızda işin çoğu bitmiş oluyor aslında.
97c380861cf54fe9ba0c4749546eb856.png
Bu adımı doğru uygularsanız sorunuza cevap bulmanız %80-90. Eğer dün çıkmış bir ürün arıyorsanız oran daha da düşüyor tabii.

Mesala forumda çok az satılan bir atomizer olan siren gta'yı almak istiyorsunuz. Yukarıdaki adımları uyguladığınızda bir link elde edeceksiniz. Bana verilen link bu https://www.esfvape.com/arama/54326102/?q=siren&t=resource_update&o=date bu linki sık kullanılanlara atıp, kafanıza estiğinde yeni ilan var mı diye bakabilirsiniz. Yani güzel bir şey arama şeysi aslında.

• Beğendim
Tepkiler: serkans1

canizares

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Bi kere de ben hortlatiyim konuyu bi de ek yapiyim burdan bulunamazsa bazen hata verebiliyo google a yazip sonuna esf yazmaniz yeterli

comlogfor

E-sigara Meraklısı
Selamlar herkese,

Benim sormak istediğim; gelişmiş arama bölümünde anahtar kelime alanına mantıksal ifadeler kullanabiliyor muyuz?

Örneğin;

* Tırnak içerisinde "squonk mod" yazımı ile yazdığım şekildeki başlık yada içerikleri getirmesini istiyorum. Cümlenin başında squonk sonunda mod olan içerikleri görmek istemiyorum örneğin.

* Yada atomizer -mtl yazımı ile içeriğinde atomizer geçsin ama aynı içerikte mtl ibaresi geçmesin.

Gibi aramalar yapabiliyor muyuz?

Vapour of İzmir

E-Sigara Acemi
bu konu çok önemli hakikatten önemli

kubilay1982

E-sigara Meraklısı
forumun arama çubuğunun altına yanına biyere sadece forum içinde arama yapması için google arama çubuğu monte edilirse bence güzel olur çünkü google daha iyi buluyor kesin sonuca varıyor
aynen. bugüne kadar ne aradıysam hep google a yazdım, zaten elektronik sigarayla ilgili ise direkt burası geliyor, okuyup çıkıyordum üye olmadan. üye oldum, arama tuşunu hala kullanmıyorum hala google üzerinden siteye geliyorum

zaho7

E-sigara Meraklısı
h
Adım adım gidelim.
28a5bdb246464cfb86b8c20ecb2f4b50.png
Bu adımı yaptığınızda işin çoğu bitmiş oluyor aslında.
97c380861cf54fe9ba0c4749546eb856.png
Bu adımı doğru uygularsanız sorunuza cevap bulmanız %80-90. Eğer dün çıkmış bir ürün arıyorsanız oran daha da düşüyor tabii.

Mesala forumda çok az satılan bir atomizer olan siren gta'yı almak istiyorsunuz. Yukarıdaki adımları uyguladığınızda bir link elde edeceksiniz. Bana verilen link bu https://www.esfvape.com/arama/54326102/?q=siren&t=resource_update&o=date bu linki sık kullanılanlara atıp, kafanıza estiğinde yeni ilan var mı diye bakabilirsiniz. Yani güzel bir şey arama şeysi aslında.
hocam dediklerinizi anlamadım resimler açılmıyor nasıl olacak

El Profesor

E-Sigara Acemi
Arama butonu hiç işlevsel değil. Aradığınız sonuca ulaşmak için harfi harfine doğru yazmanız gerekiyor aksi takdirde bulunamadı hatası ile karşılaşıyorsunuz.