ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

teos

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
- Evic oled menusu her zaman tercihim oldu, watt, ohm, pil değerleri gibi bilgileri her an görmeyi sevdim.

- Evic Supreme bir çok yenilik getirmesine rağmen , büyüklüğü ve yapım kalitesi ile sevmediklerim arasında yer aldı. Hele bir de Squape üzerinde kule gibi duruyor. Sevemedim, sadece evde kullanıma müsait.

- Provari'nin sağlamlığını, performansını sevdim ama, o ekranı yok mu onu sevemedim.

- Pipeline Pro standartları ile, sağlamlığı le Provari'den kısa olması ile sevdiğim bir batarya oldu. Bir de ekranı oled olsa tadından yenmez.

- Kanger gibi BCC'lerin hazır coillerini rahatlık anlamında sevdim ama performansını sevmedim. RBA'ler ile kıyaslayınca tabii.

- Kayfun serisi en tuttuğum RBA oldu, coil yapımı neyse de, likit değişikliği ya da takviyesi için base'i açıp likiti yeniden doldurmayı sevemedim.

- Squape serisini çok sevdim. Coil yapımı kolay, likit değiştirmek ya da eklemek kolay, ama ne hikmetse ilk gelen Squape , pillerde hep kısa devreye neden oldu, hala da oluyor. 2 Evic kendini zor kurtardı bu kısa devreden. Muhtemelen artı uç vidası contasını değiştirmek gerekecek. Bir kere temizledim, sorun azaldı. Squape Reloaded daha sorun çıkarmadı ve sevdim.

- Wolf 1.8Ohm telleri pek sevdim, kaç sıra hangi teli saracağım derdi yok, ama bazı siparilerimde nr-r-nr bağlantılarına çok özen gösterilmediğini gördüm bu da sarım sırarsında yanukluk nedeni ile kısa devreye çok yatkın olmasına neden oluyor, sevmedim.

- Wolf Ekowoll 2mm yumuşaklığı ile sarımda sevdiğim wick oldu. ( özellikle Kayfun coil yapımında)

- Likitlerle ilgili vişne tadı alıyorum, eskitilmiş tahta kokusu hissediliyor, alttan tütün tadı hafif geliyor diyebilmeyi çok istedim, ama 5 dk sonra tad alamadığım için sevemedim. 3 değişik konfigurasyonu fasılarla değiştirerek kullanıyorum, gene de likitler arası farkı çok fazla anlayamıyorum, ya likitler dinlenmediğinden ( uğraşmadım hiç) ya da dil artık tam anlamı ile körleşti ( yoğun sigara içimindeki pas tadı vb.) sevemedim :)

- Hep 1.8 ohm , 7-8 watt kalmayı sevdim, subohm hiç denemedim, sevmeyeceğimi ve riski olduğunu düşünüyorum.

- Tecrübelerini paylaşan dostları pek sevdim, önerilerini hep dikkate aldım ve zararlı çıkmadım.

- Lokal olarak ürün sağlayan dostları pek sevdim, hele içlerinde bir tanesi var ki, esigara zevkimin büyük çoğunluğu onun sayesinde. Bir de nick'ini sevebilsem :))) Bahsetmezsem çatlarım; [MENTION=3609]eklembacak[/MENTION] :))))

Sizlerinde sevdikleri, sevmedikleri vardır, paylaşalım istedim.

teos

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Unuttuklarım:

- Joyetech Eroll ilk tecrübem oldu, çok sevdim, otomatik oluşu, pcc hep artı değerlerdi ancak benim gibi chain vapor yapan birine çok hafif geldi, kenarda köşede duruyor bir gün ihtiyaç olur diye.

- Joyetech ECab ikinci tecrübem oldu, onu da sevdim, ancak Joyetech atomizer ile değil, clearomizer ile. Eşim daha çok sevdi, 0 nikontin ile o kullanıyor şimdi. Ona da gözüm gibi bakıyorum, orta boy seyahatlarda kullanabilecek ideal bir cihaz.

- Joyetech atomizerleri sevemedim, hazır olması güzel ama bana dayanamadılar, 2 günde bir ya bakım yap ya değiştir, hoşuma gitmedi.

- Joyetech ECA hiç sevemediğim atomizer oldu, akıttı, tad alamadım vb.

bgunduz

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.macadogru.com
evodglass ı tat ıcım buhar olarak sevdım ama ıctıgım lıkıtlerden sebep 2gunde bayragı cektı o yuzden kullanıslı bulamadım
evod bbclerı hıc sevemedım ne yaptıysam aldıgım 2 atodada agzıma lıkıt gelmesının onune gecemedım ama yedek coillerinin ustunde oynayıp glassta kullanmayı sevdım :)

vısıon spınner 2 1600 twıstımı cok sevdım sarjı evladıyelık kı klon olmasına ragmen orjınalınden uzun gıttıgını sanıyorum zıra benım klon kadar dayanmayan orjınallerı duyuyorum

ıgo L yı sevdım ama gozumde tam bı degere oturamadı 1 aydır kullanıyorum daha karar veremedım acıkcası gercı bunda benımde payım var sanırım

20 lık telı sevemedım aldık bı kere dedık kullanıyorum

forum ıcı denedıgım evyapları sevdım hele bazılarını cok sevdım

fakirs teleskobıgı sevdım arada sırada alttakı buton fırlasada ( haftada 1 2 defa kadar ) gerı yerlestırmesı pratık ona ragmen sade şık sevdım

pg lıkıtlerı sevemedım ıcınce ıcımden hulk cıkıcak gb heryerden bı maraz belırıyor

ınsanların meraklı bakısları ıyıde konuya olan yarım yamalak bılgılerıyle bılmıs bılmıs konusmalarını sevemedım hatta bıgun bırınde bardak tasıcak agzını burnunu kırıcam allah yarattı demeyıp gbme gelıyor ya hadı hayırlısı :D

ama en cok forum ıcı muhabbetı hayatımda ılk kez gordugum bırı olmasına ragmen komsummuscasına samımı muhabbetı olan forumdasları sevdım

edit ben evici hic sevemedim malzemenin dirayetini bir pişmaniyeyle eş buluyorum çok narin ( kullananlar yanlıs anlamasın sundugu ımkanlar guzel ben malımı benle mezara gelcek degıl ya mantıgıyla kullanan bırı oldugumdan dolayı bende 2 gune kırılır bı durumu var )

• Beğendim
Tepkiler: MarjinalBuhar

impressio5

Elektronik Amelesi
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
natura likit sevmedim %100vg burley idi

ego-t yi sevmedim ne buhar ne aroma

ego-t den sonra kayfuna geçince kayfunu çok sevdim. sonra likit akıttı sinir oldum

kayfundan krakene geçtim krakeni sevdim arada bir iki damla akıttı ama kayfun kadar değil

trustfire pilleri sevmedim nemesise girmedi soydum üstünü(komple çıplak değil içinde bir kat daha varmış) alttaki devreyi çıkardım buton şeklinde kafasını da çıkardım rahatladım

ufuk.saracci

E-Sigara Kullanıcısı
Web sitesi
www.facebook.com
-Alice in Vapeland likitleri çok sevdim hepsi birbirinden güzel.

-High Roller Sweets likitler mükemmel gerek şişesi gerek aroması.

-İlk başladığım zamanlar Taifun almıştım herhalde düzgün saramadım hep akıttı ondan hiç sevmedim ( bu aralar yine düşünüyorum )

- Kayfun Lite Plus ve Squape R Favorim asla değiştirmem.

- Eroll çok sevdim iki setim var dışarıda hala kullanırım

- Kanger Protank vb Hazır coilli sistemleri hiç sevmedim RBA ya geçince vay be likitlerin gerçekten de aroması varmış dedim .

-Orion ve Provari ikiside tank gibi

- RDA sistemleri pek sevmedim ya da yapadım iki tane aldım kısa sürede sattım.

- [MENTION=3609]eklembacak[/MENTION] üstadımı çok sevdim . Resmen her yeni ürünle bu hobime katkı sagladı.

- Silikayı çok sevemedim.

- Japon pamuğu çok sevdim . Şerit halinde kesip coile geçirmek çok kolay ve lifli yapısı sayesinde emiş çok iyi.

siyahpena

E-Sigara Tecrübeli
Kayfunu sevdim,alisma surecini sevmedim

Orion sevdim evic sevmedim

Hazir coil sistemleri sevmedim

Organik pamuk sevmedim

Rda sevdim, sub ohm sevdim, bir sure sonra agzimda aft a neden olmalarini sevmedim

Malumu sevdim :D

Durust saticilari sevdim, onlukculari sevmedim.

Paylasimci arkadaslari uretken arkadaslari sevdim, sürekli kavgaya meyil eden arkadaslari hic mi hic sevmedim

elektrikprizi

aesthetics of hate
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

wolf telleri kayfun'la da kullanıyor musunuz?

teos

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Wolf 1.8 ohm nr-r-nr telleri hem Kayfun'da hem Squape'de kullanıyorum. Yeter ki imalat aşamasında nr-r bağlantıları düzgün olsun. ( Birbirinin üstüne gelme, hafif yandan kaynak vb. )

HAYDAR

Forum Abisi
Forum Abisi
Buharı sevdim,
Forumu sevdim,
Buhardaşların %99,9 unu sevdim,
Karşısında kimin olduğunu bilmeden atar yapanları sevmedim,
Oyuncakçı dükkanındaki bebe psikolojisini sevmedim, yapmadım...

luxar81

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Evyapi sevdim , ama demlenme sürecini sevemedim.
Rda lari sevdim , ama silika sarmasindan nefret ettim.
Pambigi hic sevemedim, ama Rayon a asik oldum.. (Hanim duymasin oyar :D)

Yegah

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Ben de sevdim abiler terketti zalım

Ünsal Ç.

E-Sigara Tecrübeli
Aksaçlı ve aksakallı nezdinde topunuzu sevdim ,
capon pamuğunu , malum siteyi, sevdim ,
Expromizeri sevdim de , dripin altında likit birikmesini sevemedim.
Fakirs'i canımdan çok sevdim,
0,20 yi değil ama 0,34 Kanthal A1'i sevdim
Mesh pürmüzlemeyi , ellerimin likit olmasını , evod höpürdetmesini sevmedim,
UKİM'i , Sürat Kargoyu , her gün saat 12 de gelen ama kargo beklediğim gün şirkete akşam mesai çıkışında gelen yurtiçi ve aras'ı sevmedim.
O kanser yapıyomuş diyenleri hiç mi hiç sevmedim.

hardsnake

E-Sigara Kullanıcısı
İlk göz ağrım erol,onu red kiwi,evod,aspire,aerotank izledi.
Son aşkım taifun(hanım duyarsa.......)
Hergün bakmazsam olmayan tek şey,ESF.nokta

GERTAN72

E-Sigara Veteran
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
reo hariç hiç bir modu,bobas kadar başka bir likiti sevemedim.

oXelight

BUHARADAM
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.youtube.com
-Bir kızı sevdim. :)p)
-Abilerimi sevdim. (onlar kendilerini biliyor)
-Taifun candır. (Kayfun mu o ne ki ne)
-Rda sevdim. Oda beni sevdi.
-İlk günden tel coil sarmayı sevdim mesh e göz kırptım :)
-Tanımadığın insanlarla can ciğer ve onlara salça olup naz yapmayı sevdim :)
-Sözü pek, içi dışına vuranları sevdim.
- [MENTION=350]ilkbaharkunduzu[/MENTION] nu görmesemde, duymasamda çok ilgi çekici bir karakter :D (hastasıyız dedeee, like cısıyız)
-Bana gelip o kanser yapıyormuş diyenleri forumda tedarikçilerine yönlendirip ecige başlatmayı seviyorum :) (önce fesleyip sonra besleme taktiğiyle)
-Micheal Jackson ölmeyeydi eyiydi. Konsere VIP gireceydim :(

HAYDAR

Forum Abisi
Forum Abisi
Unutmuşuz ayıp ettik...

Zello yu sevdim
[MENTION=1131]moordillo[/MENTION]nun türkülerini,
[MENTION=4182]Mehmet[/MENTION]in dj liğini,
[MENTION=632]mamçakoğlu[/MENTION]nun sesini, klarnetini,
skype yi de aynı nedenle sevdim zaten.. Yakında sonbahar gelecek ve yine kuracağız inşallah muhabbetin kralını..

ayran kafa unuttuklarım hakkını helal etsin ...

oXelight

BUHARADAM
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.youtube.com
Unutmuşuz ayıp ettik...

Zello yu sevdim
[MENTION=1131]moordillo[/MENTION]nun türkülerini,
[MENTION=4182]Mehmet[/MENTION]in dj liğini,
[MENTION=632]mamçakoğlu[/MENTION]nun sesini, klarnetini,
skype yi de aynı nedenle sevdim zaten.. Yakında sonbahar gelecek ve yine kuracağız inşallah muhabbetin kralını..

ayran kafa unuttuklarım hakkını helal etsin ...
Abi bak aklıma ne geldi. Hani bir ton adam buluşuyoruz ya. Sallıyorum 30 kişi skype da kameralar eşliğinde toplanalım :D Curcuna :D

Ünsal Ç.

E-Sigara Tecrübeli