ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

kaan114

E-Sigara Acemi
Arkadaşlar uzun süre elektronik kullandım ve sonra ateşliye geri döndüm. Şimdi pişman oldum fakat elektroniğe geri dönemiyorum. Sebebi ise sadece pod mod var piyasada. Mtl atomizerler nereye gitti? Yeni moda pod sanırım. Minifit ile 3 ay bırakmıştım fakat sürekli kartuş almaktan bıktım kendim sarayım dedim o da zevk vermedi ayrıca salt likitlere pek güvenim yok. Ne yapayım? Sarılabilen bir pod mod var mıdır? Baya bakındım ama bulamadım. Mtl atomizer nereden bulabilirim? Forumda bile her yer pod ilanı ATO kalmamış memlekette. Elimde taifun gt 2 ve serpent mini var. Bu gt2 mtl olarak keser mi?

burakiliccc

E-Sigara Acemi
Gt2 gayet işini görür serpent de öyle.
Bu aslında tamamen kafada biten birşey gerçekten sigarayı birakmak istiyorsan kesmeyecek birşey yok.
Bir dönem aradığım aromayı bulamayınca veya sürekli aynı aroma artık mide bulandirinca bende boşluğa düşmüştüm.
Sek nbase ile mutluyum şuan.
Fikrimi sorarsan bencede salt nikotinden uzak dur

alper1984

E-Sigara Acemi
Bende zor bela döndüm elektroniğe bu sene. Dişinizi sıkın biraz hocam nikotini de yüksek kullanın (şu an 10-12mg kullanıyorum). Zamanla düşürürsünüz zaten.

kaan114

E-Sigara Acemi
Bende zor bela döndüm elektroniğe bu sene. Dişinizi sıkın biraz hocam nikotini de yüksek kullanın (şu an 10-12mg kullanıyorum). Zamanla düşürürsünüz zaten.
Hocam likit ve dayanma kolay, makina bulamıyorum. Piyasa ölmüş. Gt2 ile şansımı zorlıcam bakalım güzel bir sepet oluşturayım kendime

Skywalkertr

E-Sigara Tiryaki
El insaf ya günde 20 ilan açılıyor içi mtl atomizer dolu hepsinin.. Daha yeni forumdan precisio aldım olmadı bestbuhar var spica var. Nasıl bulamıyorsunuz?

Uzaydan gelen edit: Beğenmeyen arkadaş sebebini yazarsa sonraki mesajlar için ışık tutar. Ortalık cihaz kaynıyor hacı neyini beğenmedin?

Son düzenleme:

Dumandede

E-Sigara Acemi
İlanlardan almak için forumda sabahlamak lazım. Yeni onaylanmış ilanın altına anında öm çakıp alan var. 3-5demeden ne buluyorsan alman lazım hocam. Bir yerden başlamak lazım.

acancebeci

E-Sigara Acemi
Arkadaşlar uzun süre elektronik kullandım ve sonra ateşliye geri döndüm. Şimdi pişman oldum fakat elektroniğe geri dönemiyorum. Sebebi ise sadece pod mod var piyasada. Mtl atomizerler nereye gitti? Yeni moda pod sanırım. Minifit ile 3 ay bırakmıştım fakat sürekli kartuş almaktan bıktım kendim sarayım dedim o da zevk vermedi ayrıca salt likitlere pek güvenim yok. Ne yapayım? Sarılabilen bir pod mod var mıdır? Baya bakındım ama bulamadım. Mtl atomizer nereden bulabilirim? Forumda bile her yer pod ilanı ATO kalmamış memlekette. Elimde taifun gt 2 ve serpent mini var. Bu gt2 mtl olarak keser mi?
Orjinal taifun gt2 ise alırım bir dal :)

ozcan bursa

E-Sigara Kullanıcısı
Hocam likit ve dayanma kolay, makina bulamıyorum. Piyasa ölmüş. Gt2 ile şansımı zorlıcam bakalım güzel bir sepet oluşturayım kendime
Gt2 orjinalmi klonmu klonsa ne klonu bunları niye soruyorum okadar çok klonu varki çoğu gt2 ile içim ve kalite olarak alakası yok ona göre cevap verebilirim

Saldıray Abi

E-Sigara Acemi
El insaf ya günde 20 ilan açılıyor içi mtl atomizer dolu hepsinin.. Daha yeni forumdan precisio aldım olmadı bestbuhar var spica var. Nasıl bulamıyorsunuz?

Uzaydan gelen edit: Beğenmeyen arkadaş sebebini yazarsa sonraki mesajlar için ışık tutar. Ortalık cihaz kaynıyor hacı neyini beğenmedin?
Konuşma uslubunuz çok rahatsız edici o sebeple beğenmedim.

hoxanxus

E-Sigara Acemi
smoant pasito. hem dl, hem mtl, hem salt, hem de freebase, sarılabilir rba-mtl, 1100 mah. cihaz kalitesi biraz tırt, ama herhangi bir sıkıntı çekmedim şimdiye kadar.

kaan114

E-Sigara Acemi

En basitinden bir siren alayım dedim, 1 tane bulamadım maalesef gün içerisinde çalışan birisi olduğumdan dolayı forumda sabahlayamıyorum veyahut anlık takip edemiyorum.
Gt2 orjinalmi klonmu klonsa ne klonu bunları niye soruyorum okadar çok klonu varki çoğu gt2 ile içim ve kalite olarak alakası yok ona göre cevap verebilirim
Hocam emin değilim hediye olarak geldi nasıl anlarım ki? Bana pek fark etmez deneyeceğim likitlerim gelince bakalım nasıl bir sarım yakışacak :)
Makinadan kastınız mod ise bir sürü ilan var.
Atomizer ise kıyamet gibi zaten.
Ne aradığınızı bilemedim ki
Hocam mtl atomizer mümkünse 100 200 TL arasında arıyorum, serzenişim ise bulamamak. Atodan çok pod mod dolmuş her yer eskiler kalmamış yani.
İlanlardan almak için forumda sabahlamak lazım. Yeni onaylanmış ilanın altına anında öm çakıp alan var. 3-5demeden ne buluyorsan alman lazım hocam. Bir yerden başlamak lazım.
İçimi okudunuz:ThumbsUp.:

Skywalkertr

E-Sigara Tiryaki

Labirent

E-Sigara Tecrübeli
Kusura bakmayın ama arkadaşa katılıyorum.
Sürekli aynı şeyler dönüyor sıfır ilanlarda onlar da çoğunlukla POD. Her aradığınızı bulamıyorsunuz. Bir süre önce yeni başlayan bir arkadaşa tavsiye vereyim dedim, ona bakıyorum yok, buna bakıyorum yok, ne varsa onu al demek de bana ters. Arada güzel şeyler denk gelmiyor değil. Ama işte ARADA...
İkinci el zaten garip bi yarış...

Not: Dün 7, bugün 4 ilan açılmış. 1 tane sıfır ürün ilanı gördüm ben.