• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Tum uyelerimizin Dikkatine.. Forumun Yeni Adresi: https://www.esfvape.eu/
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Ekiny

E-sigara Meraklısı
Merhaba orjinal arise 24 + honeycomb+ triangle tank ederi ne kdr dir kozmetik 10/8.5 RRP 230 Euro üstü

HHY

ATEŞLİYLE BIKMADAN MÜCADELE
Merhaba,
Kullanmadığım
Troy 1xV1 ve
Troy 1xV3 var
kaç liraya satmalıyım acaba.
Teşekkürler,

Nurfatmab

E-sigara Meraklısı
Serpent mini 0 duruyor kapalı paket olarak , elden çıkartmayı düşünüyorum ne yazmalıym ?

Policeman

E-sigara Meraklısı
Bir yakınım avrupa turunda e sigara aldıracağım kendime, ne aldırmalıyım modlarım var sadece atomizer mi yoksa pod mod cihazlardan mı aldırmalıyım ? Aspire wilter pro düşünüyorum sizce ne yapmalıyım ?

TheMaster

E-Sigara Kullanıcısı
selamlar uzun zamandır e sigara kullanmıyorum.
elimde gus düz rengi

18650 WHS KISS FINISH var​

ne kadar eder acaba satmak istesem

Finnvox

E-sigara Meraklısı
2. El yedek cami ile clone kayfun v3 mini ve goon rda 2. El ne kadar eder acaba?

dunlu

E-Sigara Acemi
Bir yakınım avrupa turunda e sigara aldıracağım kendime, ne aldırmalıyım modlarım var sadece atomizer mi yoksa pod mod cihazlardan mı aldırmalıyım ? Aspire wilter pro düşünüyorum sizce ne yapmalıyım ?
Ben de iş seyahati sırasında ingiltereden drag x plus pro aldım çok memnunum 45 pound tu fiyatı

Smoker1881

E-sigara Meraklısı
1. Obs cube s 80w mod kutulu siyah
2. Evic vtc mini mod kılıflı 64633 eklentisini görüntüle
3. Pedonat v2 uzun baca kutulu yedekli
4. Expromizer v4 kutulu yedekli silver
5. Aspire k3 atomizer
6. Cubis pro atomizer silver kutulu yedekli
7. Atomizer sogutucu
Bunların ederi ile ilgili, biri veya birkaçı icin bilgi verebilen forumdaşlarıma şimdiden teşekkürler

ozan123

E-sigara Meraklısı
Argus P1 satmayı düşünüyorum kozmetik 10/7 diyebilirim, altın renk argus yazıları çıktı ama kutusuna koydum tekrar yapıştırılabilir :D ne kadar eder aşağı yukarı arkadaşlar, kargo dahil fiyat koyacağım

Kartalizx12

E-Sigara Acemi
Argus P1 satmayı düşünüyorum kozmetik 10/7 diyebilirim, altın renk argus yazıları çıktı ama kutusuna koydum tekrar yapıştırılabilir :D ne kadar eder aşağı yukarı arkadaşlar, kargo dahil fiyat koyacağım
650-750 arası gibi hocam

Melik.

E-sigara Meraklısı
Herkese merhabalar forumdaşlar. Bir konu aklıma takıldı. Sıfır kozmetikte kuma, 2 adet yedek 6 ml cam, 1 adet 4 ml extension kit, 3 adet yedek oring seti olarak komple ilana koydum ama 1 haftayı geçti satılmadı. Nakit ihtiyacından satıyorum ama hala satılmadı. Ederi nedir sizce son güncelleme ile 1600 e kadar çektim fiyatı sizce fazla mı?

Keçeli📕

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Herkese merhabalar forumdaşlar. Bir konu aklıma takıldı. Sıfır kozmetikte kuma, 2 adet yedek 6 ml cam, 1 adet 4 ml extension kit, 3 adet yedek oring seti olarak komple ilana koydum ama 1 haftayı geçti satılmadı. Nakit ihtiyacından satıyorum ama hala satılmadı. Ederi nedir sizce son güncelleme ile 1600 e kadar çektim fiyatı sizce fazla mı?
Sanırım forumda kuması olmayan kalmadı hocam. Ondan dolayı olabilir 🤭

mandalorian

E-Sigara Tecrübeli
180 adet kapalı kutu muji pamuk
ulton kuma ss sıfır
ulton kuma dlc sıfır
thelema solo ss carbon sıfır
N2 fused clapton 075 ohm sıfır 1 kutu içerisinde 8 adet ederi nedir arkadaşlar