Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

E-Sigaraya Başlarken Yanlış Ürün Tavsiyesi

'Elektronik Sigara Nedir? Nasıl Kullanılır?' forumunda Steam Head tarafından 16 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

?

Konuyu Yararlı Buldunuzmu

Bu anket 23 Şubat 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

7 oy
    58.3%
  2. Hayır

5 oy
    41.7%
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. tellermorrow

tellermorrow
    Expand Collapse
    Uçamayan Süper Kahraman

Alınan Beğeniler:
    321
    Ratings:
    +593 / 26
    Kullandiginiz Cihaz:
    G320-Aromamizer Suprimev2
    Bence insanların ilk baş kalem cihaz alması daha mantıklı ben kalem cihazla bu yola baş koydum en azından 50 tl yurtdışında 6 dolar gibi paralar ödeyerek elektronik sigaranın en azından nasıl birşey olduğunu anlıyorlar gidip joyetech ego aio 120 tl gibi paralar ödeyeceklerine ilk baş kalem cihaz kullanıp deneyim edildikten sonra hoşlarına giderse üst cihazlara geçilmesi daha iyi

Collapse Signature Expand Signature
  2. MaSSive

MaSSive
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    968
    Ratings:
    +1,958 / 135
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sx mini Q mini
    Muhtemelki buharlamaya isterse kısa süreli sağlık açısından olsun ,isterse hem sağlık,hemde ekonomik açıdan başlayacak bir esigara kullanıcı adayına ,artık Just S ,Aio tarzı esigaralarıda önermiyorum ben.
    Çünkü bu tarz ürünlerle başlayanlar,bu cihazlardan aldığı kötü yada kötünün iyisi performans ile ya hepten sigaraya geri dönüyor.Yada buna verdiğim paraya değmezmiş,keşke daha önce alsaydım bunu dediği,daha iyisi diyip satın aldığı profesyonel cihaza yöneliyor.

Bu iş hobi halini alırsada ,bu silsile devam ediyor.

Esigara alacaklara tavsiyem,bütçeleri uygunsa,kendimi tartayım bu esigara bana uygunmu diyip,kalem tipi olan hiçbir set ile başlamasınlar, boşunada para kaçırmasınlar.

Alınan cihaz ne olursa olsun,esigara bana göre değilmiş derlersede,

Onlar gibi düşünüp,hergün esigaraya başlamayı düşünen birine satarlar.Çünkü Ne kadar cihaz değiştirilirse 2.eldeki zarar katlıyor.

Başlangıç seti olarak Pico alsınlar,bu işi bitirebiliyorlarsada pico ile bitirip bu defteri kapatsınlar.

İstisna diye azımsanmayacak kadar ,esigara ile sigara defterini kapatmış ve her ikisinide bırakmış kişi sayısı fazla olabilir.
    Ancak esigara yı bağımlı olduğu birşeyin yerine koyan kişilerin sayısına göre,bırakan kişi sayısı yinede istisnadır.

Birde tabi bazıları için pico dan daha iyisine,kendi sarımını yaptığın ,daha keyifli içimler yapılan atomizerlere geçmekde bağımlılık artırıcı bir neden olarak görülebilir.

Kısacası sağlık adına Spor bile yapsanız,bir işe yarım yamalak başlamayın,ya tam yapın yada hiç yapmayın.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. -Swift-

-Swift-
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki

Alınan Beğeniler:
    615
    Ratings:
    +1,613 / 73
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.07.2017
    Oncelikle esigara kullanimi zahmetli bir iştir. Sigaraya gercekten veda etmek isteyen kullanicilari icin zahmet hobiye donusup cok zevkli bir hal alabilir. Devreli mod alindiginda bile bazi seylere dikkat etmek gerekir. Likit koyarken likitin tanktan sizmasi, kacirmasi bile cihaza zarar verip pili patlatabilir. Diyecegim o ki esigara kullanicilarinin tam anlamiyla zevk alabilmesi icin coil,pamuk,likit ,temizlik vs... Gibi isleri sıkılmadan zevk alarak yapmasi gerekmektedit.

4. Keyff

Keyff
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    39
    Ratings:
    +60 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    wismec 2/3 - troy 1x v3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    06.10.2016
    mekanik mod değildir. ı just ın desteklediği değerlerde sarım yapar isen rahatlıkla kullanabilirsin.

5. BuharBaba

BuharBaba
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    135
    Ratings:
    +303 / 21
    Kullandiginiz Cihaz:
    İstick Pico+Serpent mini
    Bu konuyu, kendilerini gazeteci sanıp araştırmadan bilgi sahibi olmadan haber yapan(esigara patladı vb)okumuş Cahillere göstermek lazım. Belki eskilerde yaptıkları haberleri hatırlarlarda ne kadar mal olduklarının farkına varırlar.

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.