Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

E sigarada filtre

'Elektronik Sigara Nedir? Nasıl Kullanılır?' forumunda huzunbaz tarafından 15 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. sontiryaki

sontiryaki
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +12 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ipv2/70-Freemax Starre
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    15.5.2013
    Merhaba arkadaslar,

subtank kullaniyorum ve agzima kucuk partikuller geldigini hissediyordum. Sııfır atomizerde dahi bu mevcut yani kurumus likitten ziyade tam yanmamis likit oldugunu dusunuyorum ki driptip dibinde biriken likit de bunun bir gostergesi sanirim. Cozum olarak driptip icine bir parca pamuk koydum. sonuc muhtesem. agzima zerre kadar partikul (ucuskan likit) gelmiyor. Tek dezavantaji hava akisinin cok az miktarda azalmasi ama zaten baca gibi, benim icin goze alinabilecek bir kayip.

Selamlar

• Beğendim Beğendim x 1
  2. haseyu

haseyu
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ratings:
    +14 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech ego-c ego t,ego
    Evet bunu hemen deniyorum. aynı sorun bende aylardan beri var. ama pek kafaya takmıyordum. ama bunu bir deneye bilirim.

Collapse Signature Expand Signature
  3. verycurious

verycurious
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,110
    Ratings:
    +1,521 / 7
    ilginç fikir esigara için filitre kullanmak ama bana makul ya da gerekli gelmedi. tütün sararken kullanmamın sebebi katran gibi malzemeleri engellemesiydi ama esigara'da buna karşılık gelecek zararlı madde aklıma gelmiyor. belki coillerdeki silikadan (pamuk kullanılmıyorsa) kopan partiküller vb olabilir. ama bu tür kaygılar için hiç denememiş olsam da de bazı sarımlarda uygulanan mesh kullanımı daha uygun gibi.
    bir de söylendiği gibi driptipe filitre niyetine pamuk parçası vb koymanın, buharı durdurup yoğunlaştırdığı ve dolayısıyla bir süre sonra filitre niyeine kullanılan malzemede gözüken lekenin aslında engelle karşılaşan buharın yoğunlaşması olduğunu düşünüyorum.
    dahası filtre maksadıyla hava yoluna böyle bir engel koymak, hava yolunu tıkayarak buharlaştırılan likitin daha fazla ısınmasına da yol açacaktır. misal filitrelik pamuk driptipe gevşek koyulmazsa ağızlık hemen ısınacaktır.

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Warwicky

Warwicky
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    109
    Ratings:
    +214 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tarot Pro
    24MG nedir ya nasıl içebiliyorsunuz ben 12 mglık nikotinle nefes çekemiyorum.

Collapse Signature Expand Signature
  5. qwerty11

qwerty11
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ratings:
    +32 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    YIHI SX ML CLASS
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    02.03.2016
    Tütüncülerde basit ürünleri varolan veya yurt dişi sitelerinde daha kaliteli olanları bulunan orjinal Mascotte ve Gizeh organik filtrelerini ağızlığıınza uygun olarak kesip şekillendirip kullanabilirsiniz....

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.