• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Hessen

E-sigara Meraklısı
Merhaba Arkadaşlar,

5 yıl aranın ardından tekrar buharlıya döndüm. İlk modum Vaporesso Revenger X idi. Vermiş olduğum aranın ardından ilk olarak İnnokin Endura T22 pro kullandım bir ay boyunca ancak hem MTL için hem de DL içim için LostVape Thelma 100DNA C aldım. Tank için ise Kayfun Lite Plus 2021 siparişi (Daha önce hiç coil sarımı yapmadım) verdim. Ez cümle sizlere birkaç sorum olacak. Öncelikle kullandığım mod DL içim için yeterli midir. DL kullanımda 21700 pil ile bir günü çıkarır mıyım ? Ayrıca sipariş ettiğim Kayfun Tankı bugun satışa çıkan Kayfun X ile değiştirmeliyim ? DL içim tavsiye edebileceğiniz Atomizerler nelerdir ? Sabrınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ugurland

E-sigara Meraklısı
Kayfun lite plus kullanıyorum fakat boğaz vurumu yok bunu dikkate alın. Ayrıca ilk kez saracağınızı söylemişsiniz vidaları baya küçük ve hava ayarı malesef tornavida ile alttan yapılıyor yanlış pamuklamada likit alt kısımdan boşalır ve modunuz çöp olabilir. Bunlarla acemi olduğunuz için karşılaşmanız çok muhtemel. Tavsiyem başka bir atomizere yönelin.

ugurland

E-sigara Meraklısı
Valla çok fazla atomizer denemedim hocam öneri yapmam doğru olmaz ama Fev 23 , penodat v2 , Troy 1v3 rda , doggy 2k16 gerçekten zevk alarak kullandığım atomizerler. Bu birazda sizin içim keyfinizle alakalı. Ben ılık-soğuk buhar boğaz vurumu tercih ettiğim için bunlar gayet işimi görüyor.

• Beğendim
Tepkiler: VieuX

efendy94

E-Sigara Acemi
Merhaba Arkadaşlar,

5 yıl aranın ardından tekrar buharlıya döndüm. İlk modum Vaporesso Revenger X idi. Vermiş olduğum aranın ardından ilk olarak İnnokin Endura T22 pro kullandım bir ay boyunca ancak hem MTL için hem de DL içim için LostVape Thelma 100DNA C aldım. Tank için ise Kayfun Lite Plus 2021 siparişi (Daha önce hiç coil sarımı yapmadım) verdim. Ez cümle sizlere birkaç sorum olacak. Öncelikle kullandığım mod DL içim için yeterli midir. DL kullanımda 21700 pil ile bir günü çıkarır mıyım ? Ayrıca sipariş ettiğim Kayfun Tankı bugun satışa çıkan Kayfun X ile değiştirmeliyim ? DL içim tavsiye edebileceğiniz Atomizerler nelerdir ? Sabrınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
kayfunu nereden sipariş verdiniz acaba?

Remus

E-Sigara Acemi
Valla çok fazla atomizer denemedim hocam öneri yapmam doğru olmaz ama Fev 23 , penodat v2 , Troy 1v3 rda , doggy 2k16 gerçekten zevk alarak kullandığım atomizerler. Bu birazda sizin içim keyfinizle alakalı. Ben ılık-soğuk buhar boğaz vurumu tercih ettiğim için bunlar gayet işimi görüyor.
Doggy 2k16 da hangi sarım hangi tel kullanıyorsunuz hocam?
Bir de hangi tür likitler?

ugurland

E-sigara Meraklısı
28 ga 2.5 mm 6-7 tur uzun bir drip uydurdum hava kanalı baya kısık şekilde tütün içiyorum pastane falan denedim maalesef silik veriyor aromayı.

• Beğendim
Tepkiler: Remus

Pargalı İbrahim

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba,

Benimde bu konuyla alakalı sorularım var sizlere. Yaklaşık beş aydır vaporesso sky solo cihazımı kullanmaktayım. İki üç aydır coili bozuk, fiyatlarda pahalı olunca yeni coil alamadım maalesef. Aynı zamanda cihazdan ne kadar memnun olsamda ısınma, likit sıçratma gibi problemlerden dolayı yeni bir dl mod ve dl içime uygun sarımlı atomizer arayışındayım. İsteğim minimum likit sıçratma, ısınma ve damlatma, yoğun ve dolgun bir şekilde hissedilen buhar ve bir o kadar da tat hissi. Hem sarımlı atomizerin daha ekonomik olacağını düşünüyorum. Böyle bir atomizer ve çift pilli, dayanıklı, uzun yıllar kullanabileceğim bir mod. Tecrübeli arkadaşların yardımlarını ve tavsiyelerini bekliyorum, hepinize teşekkür ediyorum.