ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

bayrimalko

E-sigara Meraklısı
öncelikler merhaba herkese dün bi konu açmıştım ve baya tepki çekmiştim bu sefer o tarz bi konu değil
Drag MOD 157W
WİSMEC RX300(rx2/3 çok sorunlu olduğunu duydum)
REVENGER KİT VEYA MOD
SMOK GX2/4
ASMODUS V2
SMOK G320(smoklara pek iyi bakmıyorum ama listem arasında)
bu cihazlar arasında hangisini önerirsiniz(fiyat olarak bu civarda olan başka cihazlar da olur)(kullanım açısından daha rahat ve taşırken aşırı zorlamicak olarak cevap verirseniz sevinirim (rx 300 pompalı gibi evet onu biliyorum ) uzun süre kullanım ve minimum sorunlu olan bir cihaz olarak .
atomizer olarak da 1 rda veya rdta ve hazır coilli bir ato önerebilirmisiniz buhar olarak gerektiğinde yüksek performans gerekirsede normal olarak (yani likiti çok içmeyerek) kullanabileğim atoları söyleyebilirmisiniz

imla hatalarım olabilir mazur görürseniz sevinirim inşallah bu sefer çıkışmazsınız.
şimdiden teşekkürler.

edit: buhar olarak yuksek performans derken dl atolardan bahsediyordum biraz daha açıklayıcı olmuşumdur umarım

Son düzenleme:

Muttalip Çağlar

E-Sigara Kullanıcısı
Asmodus kullanmadım yorum yapamam ama voopoo drag kullanıyorum ve hakkı yenmiş yorumlarda, drag 200 TL bandında Asmodus 400 TL ve üzerinde, drag modun performansı hiçte azımsanmayacak derecede olduğunu iddia edebilirim, revengerda kullandım kötü değil ama güven hissi vermiyor çıt desen kırılacak gibi, 200 TL lik voopoo drag emin ol bu listedeki tüm cihazlara kafa tutacak düzeyde performans sergilemekte...

bayrimalko

E-sigara Meraklısı

Kuzey2006

E-sigara Meraklısı
asmodus cevabı aldım evet ama içinin de ısınması lazım o yüzden oyle diyorum yoksa her yorumu okuyorum ve cevaplara bakıyorum

hocam için ısınmadıysa listeye koyma. koyduysan en azından kalp kırmayacak, tepki çekmeyecek yada sizi kaale almıyorum anlamına gelmeyecek şeyler yazın ki insanlar açtığınız konuları cevap vermeye değer bulsun. neyse... tabiki karar sizin.. uzatmayım... benim yorumumu yoksayın ve kararınızı ona göre verin. şimdiden hayırlı olsun. iyi geceler...

KeaSH07

bir Provari kadar değerin yok bebeğim
ESF Tecrübeli
asmodus alayını döver bu listedekinlerin dengi değil asmodus golf
diğerleri polo
ekonomik olarakda dragda güzel secenek

bayrimalko

E-sigara Meraklısı
Asmodus a karar kıldım bu kadar arkadaşlar bir sey diyorsa vardır bi bildikleri ben alinca içim isinmazsa bi sekil yapar dagistiririm atomizer kaldi onu da bulucam yorumlariniz ve oylariniz icin tesekkurler

• Beğendim
Tepkiler: tonytjunc

Orhan Abi

Geyikli Muhtarı
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Adını piyasada sık duyduğunuz modlar genel bir kullanıcı deneyiminden geçtiği için; sizi de çok üzmeyecektir.
. Kullanmayacağınız wat değerine para vermeyin
. Kullanmayacağınız geliştirilmiş tc özelliğine para vermeyin
. Rijit, dökülmeyen, kolay taşınabilir her mod işinizi görecektir.
. Mod da ayakkabı gibidir, tabanı delinmeden önce gözünüzde eskir ;)

bayrimalko

E-sigara Meraklısı
Adını piyasada sık duyduğunuz modlar genel bir kullanıcı deneyiminden geçtiği için; sizi de çok üzmeyecektir.
. Kullanmayacağınız wat değerine para vermeyin
. Kullanmayacağınız geliştirilmiş tc özelliğine para vermeyin
. Rijit, dökülmeyen, kolay taşınabilir her mod işinizi görecektir.
. Mod da ayakkabı gibidir, tabanı delinmeden önce gözünüzde eskir ;)
teşekkürler abi peki sen bu bahsi geçen modlardan birini seçicek olsan hangisini seçersin

Orhan Abi

Geyikli Muhtarı
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

bayrimalko

E-sigara Meraklısı
Kozmetik dayanaklılığa takılmadan, revenger derim.
Zarif, ergonomik, orta kalite, ortalama performans, ucuz.
teşekkürler abim tekrardan, bakalım asmodus a karar kıldım şu an aldıktan sonra ısınamazsam onu satıp yerine 2. 3. seçenek modlardan birini alırım ama inşallah memnun kalırım uğraşmam fazla

Son düzenleme:

Son mesajlar