ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

raptoid

E-Sigara Kullanıcısı
Ticaret Yasaklı
Web sitesi
www.weblebeni.com
Merhabalar.

5 6 sene once dl macerama 1 ay icinde mtl e gecerek son vermistim :) simdi tekrar donmek istiyorum elimde asmodus minikin v2 modum var 25mm ye kadar tasiyabiliyor kozmetik acidan 0 yada 3 mg likitler kullanip aksam evde iken damlatmali kullanicam yani rda yada tankli fark etmiyor aroma odakli oldugu icin dual coil li ariyorum. Arama yaltim forumda ama odaklandigim seye uygun sonuclar bulamadim o yuzden lutfen sebepleri ile..

25mm ye kadar dual coilli atomizer tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aklimda 2 3 tane var ama.
Reload 24mm rta cok pahali aromasi iyi diyorlar.
Qp fatality 25mm rta aromasi iyi fakat cok kaba duruyor sanki
Zeus x 25mm rta fiyat uygun fakat aromasi nasildir sarimi kolaymidir bilemiyorum.
Asgard mini 25mm rda cok ovuluyor hakkinda iyi seyler soyleniyor ama bulamiyorum.

Simdiden tesekkurler..

• Beğendim
Tepkiler: AsknAkkaya

Xoriah

E-sigara Meraklısı
Hocam havadar içim seviyorsanız ben oyumu fatality den kullanırım. Reload geçti elime birkaç hafta öncesi fakat sıcak buhar boğazımı çok kötü yaptığı için klon fatality aldım. Çok memnunum nasipse pazartesi de orjinalini alacağım.

Sagoo

E-Sigara Kullanıcısı
Rdta seviyorsanız Pyro v3 tavsiye ederim hocam

raptoid

E-Sigara Kullanıcısı
Ticaret Yasaklı
Web sitesi
www.weblebeni.com
Hocam havadar içim seviyorsanız ben oyumu fatality den kullanırım. Reload geçti elime birkaç hafta öncesi fakat sıcak buhar boğazımı çok kötü yaptığı için klon fatality aldım. Çok memnunum nasipse pazartesi de orjinalini alacağım.
Gecmis olsun sicak buhar genelde dis etlerine zarar verir
[doublepost=1609450336][/doublepost]
Rdta seviyorsanız Pyro v3 tavsiye ederim hocam
Asgard mini aldik bakalim. Tesekkurler.

Atahan35

E-sigara Meraklısı
7 senelik vape hayatımda dl üstünden yürüdüm hocam zaten konularda görmüşsünüzdür :) ama reload ve fatality incelemelerine önce bir göz gezdirin hocam:) ikiside birbirinden farklı kulvarlarda olup farklı özelliklere sahip atomizerler üstadım. Ben yorumlayacak kadar ikisinde kullanmadım ama denedim fatality bence bana hitap eden rahat çekim bir atomizer :)
Sonra
Alternatif olarak zues x bence aldığı parayı hak etmeyen bir atomizer eskiden ilk çıktığında daha ucuzdu ve kimse almazdı ne olduysa bu sene çok daha popülerlik kazandı ki bende kullandım zamanında.

Rda olarak asgard doğru seçim hocam tam anlamıyla :) ama gönül isterki bi 38mm valhalla olsun :)

Rta olarak windowmaker önerebilirim hastası çok alan satmıyor güzel bir deneyimim oldu içimi akışı güzel fatality ile kıyaslıcak olursak fatality bi bucuk tık fazla aroma hissiyatı var windowmaker’a göre :) karşılaştırmak gerekirse

Single deneminizide tavsiye ederim Single piyasası çok güzel ürünler var :)

Son mesajlar