Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Yihi Sx Mini ML Class (Ön Bakış)

6 Şubat 2016
Yihi Sx Mini ML Class (Ön Bakış)
 • inceleme
  Inceleyen: meczuup


  2 haftalık bekleyiş ardından dün elime geçti. Rengi ve malzeme kalitesiyle cidden kalbimi pıt pıt attıran bir cihaz oldu. Şöyle bir hızlıca bol fotolu bir inceleme konusu açıyım dedim.
  [​IMG]
  Kutusu gayet küçük ve şık, bir silikon kılıf bekliyordum ama çıkmadı. Ufak şık bir zarf içinde kullanım klavuzu ve warranty card var. Bir adette siyah usb kablosu var.
  [​IMG]
  Çok detaylı bir şekilde anlatılmış cihazın kullanımı, gayet yardımcı oldu.

  [​IMG]
  Herşeyden önce belirtmek isterim ki cihaz cidden tasarım harikası. Bugüne kadar kullandığım en ergonomik mod desem diğerlerinin hakkını yemiş olmam. Malzeme kalitesi "m class" a göre baya bir iyileştirilmeye gidilmiş. Soyulacak dökülecek gibi kesinlikle durmuyor. Cihazı almadan önce ki tek kaygım, gereğinden fazla ağır olmasını düşünmemdi lakin yihi bütün kaygılarımı cihazı elime alınca yerle bir etti. Ağır mı ? Evet ağır, ama ağırlık tasarım yüzünden o kadar dengeli dağılmış ki elde çok güzel bir tutuşu var. Evic vt gibi dengesiz bir ağırlık söz konusu değil. Ağırlık kaygısı olanlar cidden içlerini ferah tutsunlar kesinlikle rahatsız etmiyor.
  [​IMG]

  Ekran ve arayüz olarak oldum olası yihiyi severim. Herşey tek ekranda elinizin altında. Ordaki Junior dikkatinizi çekti değil mi?
  [​IMG]
  Yihi bize iki tip operation mode sunuyor, "Junior" ve "Senior"
  Junior modumuz etliye sütlüye karışmayan, ne'me lazım kullanıcı özelleştirmesi yemişim sxi-q, aman sararım troyumu basar icerim diyen tipimiz.
  Senior modumuz ise tam bir özelleştirme meraklısı, perfomans arayan ve tüm özelleştirmeleri hakkını vererek kurcalayan tip.
  Belirtmem gerek ki; bu iki operation moduna göre menüler bile değişiyor.
  Junior modta menu; operation mod değişim, menuden çıkış bir de sistemi kapatma seçeneği varken,
  Senior modta menu;
  [​IMG]
  Güç seçeneğini power&juele olarak değiştirebileceğiniz.
  [​IMG]
  BYPASS modu aktif edip, kapatabileceğiniz.
  [​IMG]
  Ekran yönünün sağ solda ve ya otomatik sensor algılamasını seçebileceğiniz
  [​IMG]
  Özelleştirmeler yapılabilen ayarları seçebileceğiniz
  [​IMG]
  Sensoru aktif ve ya inaktif edebileceğiniz
  [​IMG]
  @Haymatlos Bilgisiyar bağlantısı seçeneğini aktif edebileceğiniz
  [​IMG]
  Watt azaltıp çoğaltabileceğiniz; bir menüye sahip.

  Hemen size boyut olarak " Kangertech Nebox " İle karşılasmasını görebileceğiniz bir fotograf yüklüyorum.
  [​IMG]

  Tasarım, ergonomi, arayüz, kullanılabilirlik, olarak benden kesinlikle tam not aldı Ml Class.

  Sxi-q arayüzünü, manuel tcr girişini, tc modunu, performans özelliklerini bir iki hafta kullanıp denemeden yazmak istemedim, bu incelemenin altına devam ederim diye düşünüyorum. Sürç i lisan ettiysek affolsun, nacizane görüşlerimi belirtmek istedim, merak eden arkadaşları birazcık bile olsa merakını giderdiysem ne mutlu bana. Konu altında her türlü sorunuza yardımcı olmaya çalışırım memnuniyetle. Sizi "emelin" fotograflarıya başbaşa bırakıyorum; :rolleyes::rolleyes:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.