Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
 1. - Alış konusundaki ilanlara sadece ilan konusu üzerinden teklif verilir , kesinlikle ö.m. ile teklif yapılmaz.
  - Alış konusundaki ilanlara yapılacak dönüşlerde 1.el veya 2.el satış kuralları geçerli olacaktır. Aranan ve alınmak isteyen ürünü temin edebilecek üyeler; alım konusuna 1.el veya 2.el satış ilanı şartlarını karşılayacak şekilde ellerindeki ürünün bilgilerini ileteceklerdir
  - Teklifte fiyat belirtmek zorunludur.
  - Ticaret anlaşması , konu üzerinden yapılacak mesajlaşmalar ile gerçekleşecektir.

  Alış ilanları kurallarini okumak icin tiklayiniz.
  Duyuruyu Kapat

Vapesis Efsane ve Platin Seri İncelemeleri

19 Mart 2016
Vapesis Efsane ve Platin Seri İncelemeleri
 • inceleme
  Inceleyen: vaperr

  Vapesis Efsane Serisi İnceleme

  [​IMG]

  öncelikle belirtiyim testrlarda dahil bütün denediğim likitlerin buhar ve boğaz vurumu olması gereken gibi.
  kesinlikle sizde bir testr paketi yapıp denemelisiniz.eminim içinde beyeneceğiniz bir çok likit çıkıcak.
  denediklerim içinden diğer merak eden arkadaşlara nacizane yorumlarımı belirtmek isterim.

  DENEBOLA: hafif ve keyifli meyve tütün ve kurabiye karışımı güzel bir likit ancak meyve daha baskın tütün ve kurabiye arada kayboluyor.gün boyu içilebilcek bir likit.

  TREBELUM: tatlı tütün severlerin çok hoşuna gidicek bir likit aroma tam kıvamında büyük boy alıncaklar listesinde :)

  PERSESUS: Tütün ve kurabiye karışımı.yanlız bu likit diğerlerine göre boğaz vurumu en yüksek likit rahatsız etmiyor ama diğerlerinden sonra baya farkettirdi.kurabiye karışımlarını severim tütünlü nasıl olur diye merak etmiştim ama tütün fazla hissedilmiyor ANDROMEDAYA çok yakın bir likit.

  CASTOR: puro tütünü ama çok keyifli hiç öyle kafamda kurduğum gibi ağır bi likit değil.puro aromasında ilk deneyimimdi başka likitlerde ağır olur diye denememiştim ama aroması tam kıvamında değişik arada bir farklılık adına alınabilcek bir likit.

  CELANEO: güzel hafif keyifli bir yaz likiti bence tutufuritti meyve karışımı yanlız hindistan cevizi pek hissedilmiyor.biraz artırılsa tatından yenmez çok beğendim buda alınacaklar listesinde :)

  MAİA: Karışık meyve yanlız niyeyse bu likiti pek tutmadım aslında güzel ama çok likit denediğimden olabilir.daha sonralarında bir şans daha vericem.

  vapesisin yıldızları bence alttaki üçlüdür şahsi fikrim stok yapmak lağzım o derece :D

  SHERATAN : Fenalık geçirirsin bahartlı meyve karışımı :) premium likit jungle fevere benzettim ama ondan daha güzel jungle fever hala durur mesela içemedim yanlız sheratan alalı bir hafta olmadı 20ml bitti bitecek o derece beğendiğim bir likit olmuş tebrikler:gi2:

  ANDROMEDA: İçtiğim en başarılı kurabiye likiti diyebilirim net ağızda bıraktığı tat mükemmel ötesi 20ml buda bitmek üzere kesin alıcaklar listesinde :gi2:

  PEGASUS: Hocam naptınız siz ya bu üçlünün arasındanda bu benim en beğendiğim favori likitim keçi sütü muz çilek enteresan ve çok farklı bir likit içimi nası biliyonmu :D tek kelimeyle bayıldım :gi2::gi2::gi2:

  vapesisle yeni tanıştım ama artık kopmam mümkün değil dediğim gibi testr paketi yapın ve kendiniz karar verin.
  başarılar diliyorum yolunuz açık olsun saygılar.


  inceleme
  Inceleyen:
  likitloverr
  Vapesis Platin Serisi İnceleme

  [​IMG]
  Tüm tadlar troy1x de 1 ohmda, 3mm sarım, 28g kanthal twisted, 8 wrap setup’da denenmiştir. Platin seri için ayrı bir pamuk sardım. Tüm likit yorumlarında olduğu gibi deneyimler kişiseldir fakat buhardaşlarıma bir fikir verebilir diye ümit ediyorum.

  Likitlerin mühürlü ve shrink kapak ile gelmesi bana ayrı bir güven verdi. Gerçekten çok sağlam bir paketleme olmuş.  Venüs: meyve şalelesi olmuş. Tam bana göre. Tatlı bir hissin ferahlıkla karışımı, fakat içinde mentol yok, içimi o yüzden rahat, rahatsız etmiyor. Tüm meyvecilerin denemesi gereken yeni bir nefes.

  Spartan: buda farklı bir dünya olmuş. İlk çekişimde çikolatalı bir tad almama rağmen, alttan hafiften tütün, meyveler geliyor. Yani dostlar sözün kısası, tam bir premium olmuş, hertürlü tad nota var. Kesinlikle elimin altında bulunduracağım bir likit olmuş.

  Godzilla: tütüncülere özel, kahvenin tütünle bir olması. Yanında kahveyle içilmesi gereken bir likit. Yumuşak likit benim gibi bir meyveciyi bile cezbetti, arada aklım tütüne gidince bu likiti içerim artık. All day vape olabilecek kadar iddialı.

  Strabe: Bu likitte tütüncülere hitap eden, fakat meyveli notalarıyla meyvecilere de göz kırpan bir yapım olmuş. İçindeki tatlı notalar beni gerçekten cezbetti. Bu likitte meyvecilerin tütüne arada kaçamaklarında kullanılabilir, tadı keyfi çok güzel.

  Codejar: Karanfilin orman aromalarıyla birhal olması.. Meyveciler için farklı bir deneyim.. Keyfine diyecek yok, buda elimin altında duracak likitlerden biri oldu. Eğer djarium tarzı sigaraları zamanında severek içtiyseniz kaçırmayın. Viskiyle iyi gider, denendi onaylandı ;)


  Afrodit: Pegasus’un bir değişik hali.. Değişik dokunuşlar almış.. Pegasus severlerin denemesi gerektiğini düşünüyorum..


  Benden bu kadar dostlar. Dedesütünde görüşmek üzere :D

  [​IMG]
  inceleme
  Inceleyen: haydar  Yaz dersin yazmaz...Özelden 50 tane mesaj atar kafanın etini yer.. ya akideş bu adam deprem avcısı izmir civarı iyi sallanacak (İnşallah sallanmaz denizde olur ) onun peşinde hiç düşünmez.. Al sen yazmazsan ben kopyalar yapıştırırım...

  Buhardaşımız tesadüfen bir arkadaşından denediği likit için yorum yapmış ar ge sini biz yaptık diyede bana yazmış özelden.. gaza getirdi saat 5 ten beri 1 depo yaktım. 2. yi doldurdum bende.. RAkıyla da fena gitmiyor hani..
  Buyurun burdan yakın..

  "Yaklaşık 4-5 gündür platin serisinden 'SPARTAN' isimli muazzam likiti denemekteyim. Öncelikle böylesine muhteşem ve kaliteli bir likit için teşekkür ederim. Yerli likit denince çoğu insan nedense farklı gözle bakar, bu aslında milletimizde standart olan bir özellik. Dünya çapında yıllardır tüm likitleri denemiş ve hala içmekte olan bir insan olarak Spartan'nın bobas'sı sollamış olduğunu ve yeni olduğu için henüz insanların bunu fark etmemiş olduklarını belirtmek isterim.

  Likit çok özenle üretilmiş, arka planda çok hafif tütünle beraber desert tarzında likit sevenlerede hitab ediyor, bir taşla iki kuş vuruyor. Likit sadece tek bir tat üzerine değil, birçok tadın ve damağın açlığına cevap veriyor. Likit üreten bir insan olarak belirtmeliyim ki, bu büyük bir başarıdır. Her içimde Bobas'ı andıran bir arka plan yaratmakta.

  Bence hiçbir şekilde reklama ihtiyaç olmayan ve yaz sezonuna doğru Türkiye'de en fazla tüketilen bir likit haline geleceği tartışmasız bir gerçek.

  Spartan' bu gün Amerika'da herhangi bir likit firması adı altında havalı şişe ve etiketlerle üretilen bir likit olsaydı, dünya çapında olay yaratırdı, psikolojik etki.

  Likit daha ilk içimde içerisinde Merck VG ve Merck Nikotin içerdiğini, ithal aromalarla üretildiğini belli ediyor, kalite ve içim rahatlığı muhteşem, boğaz vurumu üst seviye.

  Herkesin denemesi gereken ve kaçırmaması gereken bir likit olduğunu düşünüyorum. Bu yazı tamamen likiti kullandığım süreç içerisinde hissettiklerim ve tecrübelerimle oluşmuştur, vapesis ve üreten arkadaşlarla hiçbir çıkar ilişkim bulunmamaktadır."  inceleme
  Inceleyen: Matara


  Vapesis / Pegasus , Andromeda, Perseus, Sheratan, Orion, Denebola

  Bunları deneme şansım oldu.
  Hepsini 1.0 ohm kanthal birkaçını ise ekstra 0,3 ve 0,5 ohm kanthal coillerle denedim.
  Açıkçası Pegasus diğer likitlerinden bir adım öne çıktı. Benim bugüne kadar denediğim bütün likitlerden farklı nev-i şahsına münhasır özel bir tadı var.

  Pegasus : Çektiğinizde birden fazla tat kombin halde ağzınıza yayılıyor. Taze lor peyniri kokusu aldım ben. İçimden acaba peynir altı suyu falan mı var acaba bunun içinde düşüncesi geçmedi değil. Arkadaşlardan birisi muzlu çilekli milkshake tadı almış. Ben uzaktan yakından bir çilek tadı almadım. Belki çok ama çok hafif muzumsu bir tat geliyor. Ama o da çok belli belirsiz.

  Andromeda : Seyreltilmiş kurabiye fakat çok hafif. Yani belli belirsiz. All day vape yormaz. Emzik gibi çek çek dur.

  Perseus : Pegasus'tan sonra vapesis efsaneler serisi arasında 2. favorim. Aromayı hissetmek isteyen Andromeda yerine perseus u tercih etmeli. Andromeda'nın yoğun aromalısı diyebilirim. İnceden bir vanilyalı tütün aroması geliyor gibi sanki fakat ana aroma yine andromeda aroması fakat daha yoğunu.

  Sheratan : Açıklamasında baharatlı meyveli tütünlü likit olarak geçiyor. Ben içinde ne olduğunu tanımlayamıyorum. Tek başına içiminden keyif almadım. Hangi meyve tadını aldın diye sorarsanız söyleyemem. Fakat şu var ki bu likiti birkaç likitle karıştırarak denedim. Müthiş hoşum gitti. karıştırdığım likitleri söyleyeyim. 1. efkar hayat 2. sapphire black yogo 3. flavour art virginia / sapphire american choice Son ikisini bir yazdım çünki birbirlerine son derece benzeyen iki likit. Bu dört likit ile çeşitli oranlarda karıştırarak sheratandan zevk aldım.

  Orion : Ana tat erik gibi geldi. Sanki yoğun olarak erik arka planda böğürtlen desem tam oturur gibi düşünüyorum. Beni sarmadı. Sevenine gidecek bir tat. Standart bir likit değil. Kendine özel karakteristik bir lezzeti var.

  Denebola : Bir daha ömrüm boyunca yanına bile yaklaşmayı planlamadığım ne olduğunu tanımlayamadığım ve en ufak bir zevk bile alamadığım likitlerden bir tanesi. Beğenen arkadaş varsa o tanımlasın. Çünki ben taraflı ve peşin hükümlü yorum yapabilirim, hiç ama hiç beğenmedim.

  Bu altı likitten tekrar alır mısın diye sorarsanız pegasus favorilerim arasında, ilk fırsatta stoklayacağım. Perseus u da epey beğendim. Fakat haisenberg in Cookie Star'ı bu ve benzeri likitler arasındaki 1 numaram olduğu için perseus cookie star'ın yokluğunda, andromeda ise perseus'un yokluğunda tercih edebileceğim likitler olacaktır.

  Meyve aromalılarda ise bu üçü arasından bir tane alacak olsam ben sheratan alırım. Fakat tahmin ediyorum meraklısına Orion çok ilginç gelecektir çünki hakikaten orijinal bir tadı var her ne kadar ben tutmasam da. Ben meyve aromalı likitleri pek beğenmediğimden benim işte budur diyebildiğim meyveli likit çok azdır. Dolayısı ile bu konuda çok fazla yönlendirme yapmak istemiyorum.
Haldirr ve Lizard King bunu beğendi.