Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Troy 1X RDA & FX22 MECH MOD

6 Şubat 2016
Troy 1X RDA & FX22 MECH MOD
 • inceleme
  Inceleyen: doubtful1


  FX22 Mech mod ve TROY1X RDA incelemesi :

  Öncesinde Troy2x incelemesi yapmıştım,aroma ve buhar yoğunluğu dual coil yapıldığı zaman ciddi derecede iyiydi,bu Troy1X de ise single coil yapıldığı halde bile aroma doyurucu buhar ise yoğun şekilde bir içim keyfi sunmakta,alttan hava kanalı dolayısıyla aroma da artış olduğunu ilk çekişte anlıyorsunuz,buhar performansı ise troy2x den hiç geri kalmıyor.

  İnceleme videosu,FX22 mech mod ile başlayıp,troy1x yakın bakış ve coil sarımı ile devam edip buhar performansı ve değerlendirmesi ile son buluyor.(videonun sonunda ki buhar performansı kısmında, rdanın besleme ve buhar perfromansını aynı zamanda watt ayarlı bir mod da yüksek watt ve yoğun çekimde zorlayaraktan da göstermeye çalıştım.)

  Not:Videonun sonlarında,benim küçük afacanlar videomu trollemişler :) ,çekimden sonra farkettim,umarım seyri bozmamıştır.  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.