Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

RDA Kullanımı hakkında genel bilgiler

3 Şubat 2016
RDA Kullanımı hakkında genel bilgiler
 • Merhaba,

  Yeni RDA kullanacak veya RDA kullanımında problemler yaşayan arkadaşlarım için sık kullanılan RDA modelleri ile ilgili sarımlarınızın,içiminizin performansını arttırmaya yönelik bir kaç ince ayrıntıya değinmek ve bunu size sözlü,görüntülü en ayrıntılı şekilde video çekerek elimden geldiğince göstermeye çalıştım.

  Özellikle Tobh atty den verim alamayan arkadaşlarımdan gelen olumsuz yorumlar ve şikayetler sebebiyle ilk video da Tobh atty'e ağırlık verip Tobh atty de bilinenin aksine coiilleri çok kenara sıkıştırmak ile yapılan küçük performans hatasına değindim.
  (Tobh Atty uzun süre boyunca zevkle kullandığım RDAlardan biridir)

  Öncesinde Plume Veil üzerinde de olması gereken coil şeklini göstermeye çalıştım,rahat ve performanslı bir içim için 1 adet kutup vidası atlayarak teli geçirmemiz gerektiğini vurguladım daha sonrasında Veritas RDA ve Plume RDA ile ilgili kendi şahsi yorumum ve fikirlerimi bu rdaları almak isteyen veya kararsız olup almayı düşünen arkadaşlar için belirtip anlatmaya çalıştım.
  Video da çıkan teknik problemlerden ötürü 3 part halinde ayarlayabildim :)
  Bazı yerlerde kamera merkeze odaklayamadığından problemler olmuş olabilir,dil sürçmeleri veya yaptığım bir hata varsa şimdiden affola.


  Not:(top)

  İlk partın sonun da sanırım favori rda atomizerim bu şeklinde bahsetmişim ama ismini belirtmemişim kusurabakmayın,model ismi Tug boat V1 .

  Part1(top)

  : Plume Veil üzerinde coil gösterimi ve nasıl olması gerektiği hakkında kısa bilgi,ardından Tobh Atty sarım,gösterimi ve coile değinme hk.


  Part2(top)

  : Plume Veil hakkında kısa yorum ve ardından Veritas rda sarım,coil yerleşimi gösterimi,eksileri ve artıları.(Plume Veil hakkında yaptığım yorum,şahsi olarak kullanılışı için yaptığım yorumdur yoksa işlevi buhar aroma performansı çok yerinde ve iyidir arkadaşlar,dediklerim tam anlaşılması için açıklama yapmak istedim)


  Part3(top)

  : Plume Veil üzerinde Parallel coil hazırlanışı ve gösterimi...(teknik bir arızadan dolayı videonun sonunu getiremedim,coilin son halini aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz).


  [​IMG]
  [​IMG]
  Pamuk Rayon ve Muji kullanımı hakkında ki önceki video DIY Elektronik Sigara Atölye bölümünde paylaşmıştım,herhangi bir sorunuz veya merak ettiğiniz bir konu varsa orayada göz atmanızı öneririm.

  Bazı karmaşıklıklara,sorulara ve sorunlara çözüm olması dileğiyle...


  ve ayrıca @<b><a href="http://www.esigara.us/member.php?u=5614" target="_blank">oXelight</a></b> Kardeşimin Cats RDA hakkında ki incelemesi ve rdanın püf noktaları hakkında bilgilendirmesi :

  Bu şekilde hepimiz bir şeyler paylaşırsak, zamanla bilinmeyen ve merak edilen çoğu ürüne veya ürün hakkındaki bilgiye ,püf noktasına kolayca ulaşmış ,bilgi edinmiş oluruz.
  Devamı gelmesi dileğiyle..
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.