Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Provari mini - Ön inceleme

6 Şubat 2016
Provari mini - Ön inceleme
 • inceleme
  Inceleyen: sihirlibuhar  [​IMG]

  Genel olarak,Provari Amerikan menşeli değişken gerilim bir mod cihazı. Provari modeli doğrudan 18490-18500 Li-ion pille çalışıyor, uzatma aparatıyla 18650 li-ion pille çalışabiliyor. Provari Mini modeli doğrudan 18350 Li-İon pille çalışıyor, uzatma aparatıyla 18490-18500 Li-İon pil veya yine uygun uzatma aparatıyla 18650 Li-İon pille çalışabiliyor.

  Değişken gerilimli, kullanıcı tarafından 2.9 V, 6.0 V arasında gerilim ayarlaması yapılabiliyor. Led ekrana sahip.Atomizer direnci ve Pil gücü gösterme özelliğine sahip.Üreticinin sunduğu 1 yıl+ opsiyonel 1 yıl garantiye sahip.Gelmiş geçmiş tüm mod cihazlar arasında en çok beğenilen, en çok referans gösterilen cihaz.510 dahili uca sahip, Ego tip Atomizerler için dönüştürücü gerekli.

  [​IMG]Mutlak surette üretici cihazının Button Top (Düğme uçlu), yüksek drenaj, IMR Li-İon pillerle çalıştırılmasını istiyor. Aksi takdirde cihazla ilgili vermiş olduğu garantinin geçerli olmayacağı konusunda uyarıyor. (Önerilen Piller AW, Efest marka Piller)

  İnşa kalitesi,Mükemmel seviyesinde. Gövde, ekran, ateşleme düğmesi, 510 uç yerleşimi, alt kapak tamamı üst düzey kaliteyle oluşturulmuş.

  Görünümü, kaç parçadan oluşuyor,Tüp cihazların genel görünümüne sahip. Başta gri olmak üzere bir çok renge sahip. Gövde üzerinde bulunan işlemeler cihaza ayrı bir hava katıyor. Aynı zamanda sade bir görünümü var. Ateşleme düğmesi plastik. Led ekran rengi kırmızı, opsiyonel mavi ve yeşil renklere sahip led ekranları mevcut. Açma, kapama fonksiyonu mevcut. 2 parçadan oluşuyor, pil tüpü ve alt kapak.

  Performansı,İnanılmaz tutarlı bir cihaz. Fiyatı konusunda yapılan tüm yorumlara rağmen ürünü kullananların ortak görüşü bu cihazın "en iyi cihaz olduğu ve fiyatını hak ettiği yönünde" oluyor. Hemen hemen tüm atomizer tipleriyle çalışıyor. Güçlü bir cihaz. Doğru kombinasyonlarla ciddi keyifli bir kullanım sağlıyor.

  Sonuç olarak,Her ne kadar fiyatsal handikapları olsa da daha iyisi üretilene kadar en iyisi bu diyebileceğimiz cihaz Provari'dir. Sağlamlık, tutarlılık ve belkide en önemlisi güvenlik konusunda kendisini kanıtlamıştır. Tüm dünyada buhar cihazları arasında en çok karşılaştırma yapılan ve karşılaştırmalarda sürekli referans gösterilen tek cihazdır.

  Sihirli Buhar Puanı: 9

  Sihirli Buhar
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.