Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Mini Volt The Council of Vapor

6 Şubat 2016
Mini Volt The Council of Vapor
 • inceleme
  Inceleyen: gserbest  Merhabalar,

  Uzun zamandır bir mod arayışındaydım. Sürekli yolculuklarda veya dışarı da olduğum için mümkün mertebe taşımakta sıkıntı çıkarmayacak bir box mod arıyordum. 22W civarlarında içtiğim için Istick Mini yetersiz, KSD Vamo Box ise nedense itici ve kalitesiz geliyordu. ( Ürünü inceleme fırsatım olmadı. Kullanan arkadaşlarımın görüşlerinden kalite problemi olduğu görüşüne kapıldım. )

  Artık tam vazgeçmişken geçtiğimiz haftalarda İspanya'ya geldim ve bir kaç vapor store gezerken bu güzel ürüne rastladım. Görüntüsü ile güven veriyordu. Bir risktir dedim aldım.

  [​IMG]

  Ürünün adı başlıkta gördüğünüz üzere Mini Volt. 40W'luk bir cihaz ve 56mm'lik boyu ile dünyanın en kısa mid power vw box mod'u olma özelliği taşıyor. Maalesef TC mod özelliği yok. Cihazda Soft, Standart Modları var. Boyu değil işlevi dedirtecek kadar güçlü bir cihaz var. Eğer boyunu tam kestirmek isterseniz Subtank mini'den biraz daha kısa olduğunu söyleyebilirim.

  [​IMG]


  Ürün görüntüsüne ve kalitesine değinecek olursam. Ürünün çok şık olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Özellikle kendi gibi küçük atomizerlerle muhteşem bir uyumu var. Ürün karbon fiber'den imal edilmiş ve elinize aldığınızda ürünün ağırlığını hissediyorsunuz. Tuşları ayrı zevkli...

  Bu tarz küçük Modlar gibi maalesef subohmcu arkadaşlara hitap etmiyor. Ürün 0.2 Ohm'a kadar okuyabilsede uzun pil ömrü için kutuya 0.8 Ohm ve üstünü kullanmamızı tavsiye eden bir uyarı kartı eklemeyi ihmal etmemişler. Bu uyarı büyük önem arz ediyor çünkü bu minnacık cihaz dahili pil ile geliyor.

  Bunun pili çok dayanmaz iki üç anca gider diye düşünen olursa 22W'ta normal kullanımda yaklaşık 11 saate yakın kullandığımı söylemeliyim.

  [​IMG]

  Cihaz taşıma kolaylığı isteyenler ve güçten vazgeçmeyenler için çok ideal bir cihaz. Şiddetle tavsiye ederim. Sadece box mod 34 Euro kit olarak ise 54 euro'ya sahip olunabiliyor. Maalesef çok sık bulunmayan bir ürün olduğunu söylemek zorundayım. Ben sadece box mod aldığım için atomizerını yorumlayamayacağım.
Ater bunu beğendi.
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.