Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

iJoy Limitless İnceleme

30 Haziran 2016
iJoy Limitless İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen: cgunes

  Limitless RDTA , iJoy ve Limitless tarafından ortaklaşa üretilmiş bir atomizer. Limitless , Amerika'da mod üreten bir firma. Geekvape Avocado'da gördüğümüz Genesis - RDA karışımı tank tasarımı bu RDTA' dada geliştirilerek kullanılmış.

  [​IMG]

  Paket içeriğinde , tankın kendisi , kırmızı renkli o-ringler , 2 adet allen anahtarı , twisted tel ile hazır sarılı iki adet coil geliyor.

  [​IMG]

  Paslanmaz çelik ve camdan üretilmiş. 51,2mm yüksekliğinde 24,2mm çapında , 4ml likit kapasitesine sahip.
  Peek insulator kullanılmış. Üst - yandan doldurulabiliyor. Altın kaplama 510 pini var. Hava ayarı , delrin top cap üzerinden yapılıyor.

  [​IMG]

  Üretim kalitesi ve parçaların birbirine uyumu çok iyi. Son zamanlarda üretilen atomizerlerde kalitesiz üretime rastlamak pek mümkün değil zaten.

  [​IMG]

  Çok geniş bir build deck 'e sahip. Kuvvetli ve geniş sarımları kolaylıkla yerleştirebiliyorsunuz. Geniş likit besleme delikleri sayesinde yüksek güçlerde besleme sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

  [​IMG]

  Tank kısmının cam ve metal olarak iki parça olması sayesinde pamuk yerleşimi çok kolay ve pratik hale getirilmiş. Metal kısmı söktüğünüzde , likit besleme delikleri yandan erişilebilir hale geliyor ve pamukları deliklere sokmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Tankın aşağıda olmasının artıları var ; birincisi tankın akıtma yapma ihtimali çok az , ikincisi yanma odası likitin içinde olan tanklarda likitin sıcaklığı çok değişken olur. Isındıkça akışkanlığı artan likitin sızma ihtimalide artar. Tank yanma odasının altında olunca, likitin ısıdan etkilenmeside azalıyor.

  Avocado'nun en kötü tarafı olan likit doldurma zorluğu bu tankta çözülmüş. Topcap'i çıkarttığınızda açılan delik sayesinde kolayca dolum yapabiliyorsunuz.

  [​IMG]

  Sarım için 3mm iç çapında 7 tur sarımlı fused clapton coil kullandım. Besleme içinde Fiberfreaks wick kullandım.

  [​IMG]

  Geniş ve çalışması rahat deck'i sayesinde coil ve pamuk yerleşimi rahatlıkla yapılabiliyor.

  [​IMG]

  Buhar ve aroma performansı çok iyi fakat bu atomizerin performans vermesi için yüksek güçlerde kullanmanız lazım. Driptip çok geniş ve 510 adaptörü yok. Hava akışı fazla olduğu için gücüde yüksek tutmak gerekiyor. Ben 60-70 watt civarında kullanıyorum.
  4ml likit kapasitesi çok olmamakla beraber yeterli sayılır. Yüksek performanslı kullanımda likit tüketimide fazla oluyor.
  Yeni kullanıcıların bu kadar yüksek performansa ihtiyaç duymayacaklarını düşündüğümden yeni başlayanlara tavsiye etmiyorum . Fakat orta ve ileri seviyede , yüksek performans ihtiyacı duyan kullanıcılar için tavsiye ederim.  Not : Wiki'ye eklenen inceleme @cgunes tarafından yapılmıştır, konu için linke tıklayınız.

  http://www.esigara.us/konu/ijoy-limitless-İnceleme.24174/
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.