Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Geekvape Avocado RTA - İnceleme

6 Şubat 2016
Geekvape Avocado RTA - İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen: cgunes


  [​IMG]

  Geekvape üretimi olan Avocado RTA , Velocity tipi çift postlu deck dizaynına sahip olan bir Genesis tank. Deck kısmı , normal bir rda deck'i boyutlarında . Geniş deck'i sayesinde sarım yapması en kolay rba lardan biri . Altında 3ml hacminde likit tankı var. Aromayı arttırmak için , Magma Rda'da olduğu gibi üst kapağın içini kubbe şeklinde yapmışlar "dome cap".

  [​IMG]

  22mm çap ve 33mm yükseklik ölçüleriyle bir tank için çok küçük. Herhangi bir rda boyutlarında.
  Dual coil veya single coil olarak kullanılabiliyor. Single coil olarak kullanacağınız zaman boşta kalan tarafı ve delikleri kapatmak için seramik bir parça bulunuyor. Bu seramik parçayı çıkartarak likitte doldurabiliyorsunuz.
  Seramik parçanın ortasında birde hava deliği mevcut . Bu delik sayesinde, single sarımlarınızda coile iki tarafındanda yakın mesafeden hava üfleniyor.

  [​IMG]

  Dual coil sarım yaparsanız, dört deliğide kullanıyor olacağınız için geriye dolum yapacak delik kalmıyor. Ancak deliklerden birindeki pamuğu çıkartarak dolum yapabilirsiniz. Bunun düşünülmemiş olması ilginç . Elimdeki ürün test sample'ı , belki piyasaya çıkacak olan son sürümde bu probleme bir çözüm bulunmuş olur. Single coil kullanıcılarını etkileyen bir durum değil bu.

  [​IMG]

  Resimlerde , sarım yaparken atomizeri sabitlemek için kullandığım Geekvape 521 Tab görülüyor. Bir adet 18650 pil ile çalışıyor, 0,01 ohm - 9,9 ohm arası direnç ölçebiliyor , sarımınızdaki hotspot ları düzeltmek için veya dryburn için ateşleme yapabiliyorsunuz. Çok şık bir cihaz ve sarım esnasında atomizeri sabit tutmak için yeterli ağırlıkta. Pil kapağı mıknatıslı.

  [​IMG]

  Sarım için Geekvape'in 28ga*2+32ga Clapton telini kullandım. 2 adet 28ga lık telin çevresine 32ga tel sarılarak hazırlanmış bir clapton tel bu. Single coil , 3mm iç çaplı 7 tur sarım olacak şekilde hazırladım. Genesis olduğu için , pamuğu uzun bırakıp uçlarını tankın içine sokuyorsunuz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  30 - 32,5 watt lar civarında aroma harika , buhar iyi seviyede. Single coil olmasına rağmen , dual coil olarak kullandığım Aromamizer Rdta ve Obs crius seviyesinde aroma veriyor diyebilirim. Avocado'yu henüz sadece single coil olarak test ettim , dual coil olarakta test edip konuya ekleme yapacağım.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Tank çok şık ve ebatları çok küçük. Aroma performansı çok iyi . Sarım yapması kolay . Genesis olmasına rağmen, single coil sarımda 40 watt larda bile besleme yeterli.
  Fakat tankın likit haznesi çok küçük. Tank 3 ml ve bundan birde tankın içine giren pamuğun emdiği ve sonuna kadar kullanamadığınız likit miktarı eksiliyor. Yüksek güçte kullanıyorsanız ve sık içiyorsanız likit hemen bitiveriyor. Doldurmak içinde , topcap , hava deliklerinin olduğu ara parça ve seramik parçayı çıkarmanız gerekiyor. Avocado'nun performansını çok beğenmiş olmama rağmen ,likit tüketimim yüksek olduğundan dolayı sık sık doldurmak gerekeceği için benim için pek kullanışlı bir tank değil .
  Dual coil kullanırsanız , dolum yapmak için fazladan delik kalmıyor ve pamuğun geçtiği deliklerden birini dolum için kullanmak durumunda kalıyorsunuz. Buda dolum işini zorlaştırıyor.
  Likit tüketiminiz düşükse ve single coil sarım kullanıyorsanız yüksek performansından dolayı Geekvape Avocado'yu tavsiye edebilirim.


  [​IMG]
  [​IMG]
  Geekvape Avocado rta review

gharaguru, Mstcn ve yunusöz bunu beğendi.
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.