Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
 1. Tüm üyelerimizin dikkatine!. Forum harici "Facebook, Whatsapp, İnstagram vb." Sosyal oluşumlara, üye davet etmek ve davet talebinde bulunmak yasaktır.

  Forum kurallarini okumak icin tiklayiniz.
  Duyuruyu Kapat

Encom Luscious Tank - İnceleme

6 Şubat 2016
Encom Luscious Tank - İnceleme
 • inceleme
  Inceleyen: cgunes

  Luscious tank Encom firması tarafından üretiliyor. Hava ayar halkası ile 10 farklı hava akış seviyesi seçebiliyorsunuz. Dört farklı drip tip kombinasyonu oluşturabileceğiniz parçalar mevcut. Bu drip tip parçaları 304 çelik ve teflondan üretilmiş. Tankın kendiside paslanmaz çelikten üretilmiş.

  [​IMG]

  Rta aparatı ve iki adet hazır coil ile birlikte geliyor. Hazır coilleri 1,3 ohm ve 1,6 ohm direnç değerlerinde .Üzerlerinde tavsiye edilen güç değeri olarak 11,5 watt - 12 watt aralığı gösteriliyor. Bu hazır coillerin tabanında seramik bir taban mevcut. Bu seramik parçanın aromayı arttırdığı iddia ediliyor. Hazır coil lerde Temco tel kullanılmış.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  20mm çapı ile ufak bir atomizer, yüksekliği ise 49,7mm. Pozitif pini altın kaplama . Tankın likit kapasitesi 2,5ml.
  Normal kullandığım atomizerlerden farklı ve alıştığım watt değerlerinde çalışabilmekten çok uzak olan bu tank sadece düşük güçlerde sigara tipi içime uygun .

  [​IMG]

  [​IMG]

  Hazır coillerini 15 watt güç ile ve kısık hava ayarları ile denedim. Üzerlerinde 11,5-12 watt yazmasına rağmen %80 VG likit ile besleme problemi yaşatmadı 15 watt güçte.Hazır coilleri ile sigara tipi ve düşük güçte içime göre yeterli aroma ve buhar üretimine sahip.

  RTA aparatını 2,5mm çapta SS tel ile sardım. Bu şekilde 17,5 watt a kadar besleme problemi olmadan çıkabiliyor fakat hazır coillerin aroma performansı RTA aparatına göre daha yüksek. Hazır coillerde bulunan seramik taban aroma performansında etkili oluyor sanırım.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Encom Luscious Tank Review
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.