Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Zeus x vs Aromamizer Supreme V2

'Bir Bilene Sor' forumunda hakan01 tarafından 12 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. hakan01

hakan01
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +62 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ASMODUS AMİGHTY
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    12.08.2014
    Merhabalar. Uzun araştırmalar sonrasında elimde ki modlardan sıkılarak yeni mod olarak Asmodus amighty ve tank olarak son günlerin janjanlı popüler rta'sı olan Zeus X aldım. Zeus x'i çok zor buldum, kime sorsam stok bitti,kalmadı, yok v.b gibi cevaplar aldım fakat sonunda gruptan bir arkadaşın elinde bir adet kalmış ve hemen aldım. Heyecanla kurulumu yaptım fakat aroma konusuna gelirsek elimde olan Aromamizer supreme v2 tankım bir iki tık daha üstün bastı. Bence zeus x in tek artısı akıtma derdi olmaması. Gerçi aromamizer v2 de de doğru sarım yapınca akıtma olmuyordu ama en azından zeus x de böyle bir düşünce bile söz konusu olmadığı için kafanız rahat oluyor. Boyut olarak zeus x bir tık daha kısa, modun üstüne yakıştı. Almak isteyen arkadaşlar merak eden arkadaşlar için bilgi vermek amacıyla yazmak istedim. Yani o kadar pazar ilan arayışına girerek kaç gün stok aradığım zeus x bende aroma konusunda sınıfta kaldı. Hı tabi ki kötü değil ancak elinizde aromamizer supreme v2 gibi bir tankınız varsa bence almaya gerek yok.
    Saygılar..

Not: Kullandığım tel 0,15 ohm 26ga*3+32 ga Alien Clapton dual coil .
    Kanthal A1 Alien Clapton 0,3*0,8mm+32 5 tur 0,19 dual
    Kullandığım pamuk cotton king + bacon

#1 hakan01, 12 Haziran 2019
    Son düzenleme: 12 Haziran 2019
    • Beğendim Beğendim x 4
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. Redrascal

Redrascal
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    49
    Ratings:
    +149 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso revenger x
    Bir kişi cesaret edip aliyor atoyu begeniyor. Ondan sonra millet meraktan aliyor begenmesede 220 lira civarı bisi ödediği icin istemeden begenmek zorunda kaliyor. Sonra bu saadet zinciri gibi devam ediyor. :D

• Komik Komik x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
  3. Şevketinho

Şevketinho
    Expand Collapse
    Sevketinho

Alınan Beğeniler:
    950
    Ratings:
    +1,594 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Kesinlikle Tesla ve Pico
    01.10.2018
    Katılmakla birlikte sağlam bir RTA arayan varsa kesinlikle ama kesinlikle QP Design Fatality RTA denemeli. Orjinalini bulabilirseniz ise düşünmeden alınıp evladiyelik saklanmalı, yastıkta falan uyutmalı geceleri.

Yazıyı iyi oku reis al sana Zeus @ichor

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Kalbim19

Kalbim19
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ratings:
    +43 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sx Mini Q Mini
    10.04.2017
    Şimdi iki atomizer ikiside rta olsa da klasmanları farklı zeus serisini kendisi gibi üstten havalandırmalı atomizerlerle test etmek bence daha mantıklı biraz da göreceli bir konu bence supreme v2 kullanmadım ama aromamizer plus aldım kullandım öyle böyle diye övülen atomizerden gram zevk alamadım

• Beğendim Beğendim x 1
  5. hakan01

hakan01
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +62 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ASMODUS AMİGHTY
    12.08.2014
    Tabi ki kendi klasmanında kıyaslanmalı aslında ancak merak edip aldım zeus X i. Öyle aham şaham bir ekstra sı olarak tek farkı akıtma derdi olmaması. Supreme v2 yi kesinlikle denemelisiniz

6. hakan01

hakan01
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +62 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ASMODUS AMİGHTY
    12.08.2014
    Öneriniz için teşekkür ederim değerlendireceğim aklımda..

7. hakan01

hakan01
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +62 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ASMODUS AMİGHTY
    12.08.2014
    Aynen hocam çok haklısınız. Öyle devam ediyor

8. KevinShop

KevinShop
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Joyetech Cuboid
    Hocam belki de ne alaka diyeceksiniz ama ben de 4 gün önce Aromamizer Plus RDTA aldım. Fakat atomizer bana uymadı :) Ben de takaslamak için Zeus X arıyordum. Eğer sana da uyarsa takaslayabiliriz  @hakan01

#8 KevinShop, 18 Haziran 2019
    Son düzenleme: 18 Haziran 2019
  9. lakkus

lakkus
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +86 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Puma Baby
    Hakikaten bu işin sonu yok. İnsan ne alacağını şaşırıyor. Üstelik bir kıstas da yok size uyan bir şey maalesef bana uymuyor. Neye göre kime göre alım yapacağız şaşırıp kalıyorsunuz.

10. Jiyanxx

Jiyanxx
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger
    Zeus X bence görüntüde Zeus resmi var diye gidip aliyorlar.Sonra umdugunu bulamiyorlar tabi dogal .Arkadaşin dedigi gibi digerleride almaya başliyor.Abi gerek yok . İsme göre yada tükenmişliğe göre atomizer alinmaz. Ben o kadar inceleme videolarini izledim zeus X ahim şahim birşey degil.
    Supreme V2 alirdim ben olsaydim.
    Lakin Ammit Dual RTA görüntüsü en karizmatik olan bana göre sipariş ettim gelir yakinda denerim, sonuçlarida yazarim , herkesin zevki farklidir.Saygilar...

11. Swagger

Swagger
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    142
    Ratings:
    +203 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis Mini+Natilius 2S
    Soyle bir goz attim 2019 yilinin en iyi ustten hava akisli DL Rta si Zeus X cogu yerde. Ilginc.

Aroma konusu kisiden kisiye degisen bir olgu bana gore. Birine fazla gelen digerine standart,bir baskasina az gelebilir. Ilk baslarda onem versemde bu konulara artik ilk dikkate aldigim sey degil.

Sahip olduklarimdan gidersem;
    Mesela KYLIN, evet terleme yapiyor,duzgun pamuklanmazsa akitiyor ve bana gore aromasi muhtesem. Oyle ki aroma orani bir tik fazla olan likitlerde 5-6 nefesten fazla icemiyorum,bayiyor ama ato ozunde sikintili.

Veyahut bogaz vurumu, bircok insana gore Penodat kabul edilebilir bana gore ise gayet yeterli 12mg likit ile. Keza Natilius 2S tende cok memnunum, rahatlik sebebiyle 2. yi almayi dusunuyorum.

Degiskenler cok fazla kisiden kisiye. O yuzden ben artik ato secerken kronik sorunu varmi,akma kokma yaparmi,kurulumu kolay mi bunlara bakiyorum. Nasilsa 2. eli olan urunler, oyle kolleksiyon falanda yapma amacim yok, en kotu az bir zararla elden cikartirim hatali secimimi

#11 Swagger, 21 Haziran 2019
    Son düzenleme: 21 Haziran 2019
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.