Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Yurtdışı siparişlerine 5 ürün kısıtlaması...

'Konu Dışı' forumunda Puff tarafından 9 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. backbeat

backbeat
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +67 / 9
    Sizin başınıza geldi mi? Bunu gördünüz mü yapılırken? Başınıza gelmediyse ve görmediyseniz yazdığınız şey çok üzücü.

• Katılıyorum Katılıyorum x 6
  2. n4steelheart

n4steelheart
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    198
    Ratings:
    +425 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    Jac Vapour / Spica Pro
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    11.01.2017
    siz de haklısınız efenim
    sadece birkaç paylaşımdan gördüklerimden yola çıkarak yazmıştım bunları tabiki insanları töhmet altında bırakmak da hoş bir şey değil o yüzden size de hak veriyorum, ama yine de böyle bir durumun olma olasılığını düşünmek bile insanı üzüyor
    şükür böyle bir şey başıma gelmedi, sadece iki kere pakedim ukimde kaldı, ikisinde de iadelerini bile geri alamadım yanlış anlaşılmasın söylediklerim bunun yüzünden değil zaten aliden vs. alışveriş yaparken bunları göze alıyor insan ...
    bu vakitten sonra da ali ya da malum siteden alışveriş yapacağımı da zannetmiyorum

• Samimi Samimi x 1
  3. RamBo007

RamBo007
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    667
    Ratings:
    +1,808 / 33
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico+phenomenon lite+ka-6
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    20.06.2015
    suya sabuna dokunan bir şey yazsam konu siliniyor. bir şey yazmayacağım. anlayana.

• Galip Galip x 1
  4. Puff

Puff
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    302
    Ratings:
    +724 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sxmini G class, Reload
    Aliexpress son kullanici fiyatlariyla mal satiyor yani toptan alimlarda daha da düşüyor fiyat. Bazi ürünlerin ülkemizde daha ucuza bulunmasının ana sebebo bu değil bence, bir sürü ürünün dolar saçma sapan yükselmeden önce ithal edilmiş olması ve henüz satılmadığı için de fiyat ayarlamasının hala eski kurlardan yapılması. Çok giden ve ihtiyaç olan ürünlerde fiyatlar yükselmiştir fakat keyiflik veya abuk sabuk urunlerde ise, amac sadece nakite cevirip zararın neresinden dönülse kar gözüyle bakildigi icin fiyatlar makul. Eldeki stoklar tukendikce, bu bahsedilen urunleri birakin uygun fiyatli bulmayi, hic bulamayacaksiniz cunku bu dolar kurlari ile kimse ithal etmeyi dusunmeyecek bile...
    Ali'den bir sey almadan, google aramasi yapip buradan da bakin. Bazi urunleri 2 ay beklemek istemeyeceginiz farklarla bulabilirsiniz. Hic degilse bir sure daha...

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.