Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Yeni Gelişmeler

'Elektronik Sigara Genel' forumunda gambleroflife tarafından 12 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. gambleroflife

gambleroflife
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    513
    Ratings:
    +732 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vtc mini + subtank mini
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.08.2015
    Arkadaşlar ben kendim hcigar-vt75 + doggy style atomizerimi bulunca aradığımı buldum demiştim. Uzun süredir içiyorum. Ha bi ara tamamen ateşliye dönme günahına girdik. Fakat geçenlerde lan ne oldu acaba piyasada düzgün şeyler çıktı mı diye bakayım dedim. O da ne ne hiç birşey değişmiş ne de eskisi gibi kalan bir şey var :) Kafam karışmış anlayacağınız.

Tecrübeli arkadaşlardan son 1 yıldır neler oldu bir bilgi aktarımı istiyorum. Özellikle mesh coiller yaygınlaşmış hatta ona özgü atomizerler filan çıkmış. Onlar nasıldır? Meshi yeniden wick olarak kullanma dönemi mi yaygınlaştı. Hatta esnek fiber ip ve pamuk karışımı pamuklar çıkmış. Allaah dedim herşey özünde aynı ama yeni teknolojiler işi geliştirmiş mi yahu dedim.

Var mı bi olay araştırmalık? Öğrenmelik kesin denemelik bir şey? Bir de türkiye piyasası ne halde? İlgi iyice azalmış gibi hissediyorum yanlış mıyım?

• Beğendim Beğendim x 1
  2. ByMERZiFONLU

ByMERZiFONLU
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,185
    Ratings:
    +1,992 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    ecab 1st / erol
    Herşey temelde aynı değişen sistemler kullanımı kolaylaştırdı.
    Mtl seçenek çok arttı..
    Pod denilen cihazlar türedi eski Erol ve oval modellere benzer . Birde bunlarda kullanılması için nikotin tuzu ihtiva eden yüksek nikotinli likitler..

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. gambleroflife

gambleroflife
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    513
    Ratings:
    +732 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vtc mini + subtank mini
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.08.2015
    Oha nikotin tuzu nedir ya. Nikotini nasıl alacağımızı şaşırdık :)

Ben özellikle meshli coilleri merak ettim. Yani tel yerine mesh yapıp içine pamuk geçiriyorlar eskisi gibi meshi okside edip telin arasından geçirmek yerine. Şu mesh rda dışında var mı hiç mtl tarzı olacak?

Yeni MTL'lerden efso aroma filan veren var mı? Vurumu iyi olan. Nikotin aktarımı güzel olan.?

Bir de fitilde yeni teknoloji geldi mi? Bu esnek fiber filan dedikleri ne oluyor? Zor yanan çok güzel likit aktarımı olan birşey diyorlar.

Anladığım eskiyi yeni yapıp iteliyorlar. Sonra yenilenmiş eskiler eskiyince ikinci safha yeniden geliyor :)

4. gabamarul

gabamarul
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    968
    Ratings:
    +2,270 / 48
    eskiler en güzeli. origen little var, yanında da son aylarda çıkan iki atomizer. en çok origeni kullanıyorum. diğerleri fındık fıstık takılıyorlar.

tuzu da denedim. 50mg olanı 9mg normal likit içen benim için ağır geldi 1ohm coilde. daha ince telde belki faydalı olur ama henüz emekleyen bir ürün nikotin tuzu. o yürümeye başlasın hele, koşar yetişiriz

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.