Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Geekvape Yeni..GeekVape Ammit MTL RDA

'Atomizerler' forumunda _ATC_ tarafından 29 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Yeni..GeekVape Ammit MTL RDA 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. huseyno

huseyno
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    530
    Ratings:
    +791 / 21
    Kullandiginiz Cihaz:
    Espion 80 + Ion RBA
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    21.01.2013
    İki gün önce paketini açtım ancak aşırı fazla boğaz vurumu sebebiyle kullanamadım. Her zaman içtiğim 12 mg lik likitleri Ammit mtl rda da kullanamıyorum. İki nefesten sonra öksürmeye başlıyorum. 6 mg lik likit ile son bir şans verip elden çıkaracağım.

Boğaz vurumu Siren 2 24mm den çok fazla. Siren 2 veya spica Pro ile içim keyfi alamıyorsanız Ammit mtl rda dan da memnun kalmazsınız.

Benim gibi yumuşak içim sevenler Troy veya ida ile devam etsin.

2. mert.e

mert.e
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    93
    Ratings:
    +132 / 0
    27ga temco kanthal tel, 2.5mm klavuza aralıklı 7 tur sarım. Aroma çok iyi, boğaz vurumu güzel buharı ılık. Bf mod varsa bayağı keyifli.
    Topcap açıp kapaması pek işlevsel değil. Drip tipi çıkarılıp üstten damlatma yapılabilir.
    Genel olarak kalite ve işçiliği güzel. Elimdeki ida rdayı da satışa koyacağım gibi görünüyor.

3. conkarev

conkarev
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    325
    Ratings:
    +672 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    ammitbf rda, dropsolo rda
    15.02.2017
    arkadaşlar ammit 60 70 liralık bir bf modla (pico squeze mesala) troy un yapamadığı boğaz vurumunu size sağlar Ben acaba troy bunu yapabilirmi diye 60 lira verip troy un pc belcap ını edindim sıkılık oldu ama boğaz vurumu ammit gibi olmadı. Dersenizki ben havadar içim seviyorum ammit size havadar içimde sunar , tek eksiği haznesinin küçüklüğü olan bu rda nın fazlalıklarının gözardı edildiği kanısındayım

• Faydalı Faydalı x 3
  4. anlatly

anlatly
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    89
    Ratings:
    +144 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    e. İnvoke, a. Speeder
    22.10.2017
    Eğer bf modunuz varsa başka bi ato aramazsınız. Favori sarımım 2,5mm kılavuza 5 tur 28ga temco. Ama elimde pico squeeze olduğu için watt ayarı yapamıyorum haliyle mekanik olduğu için ve pil yarının altına indiğinde buhar ve boğaz vurumu performansı azaldığı için 4 tur sarıp denedim ve inanın elime başka bi atomizer alasım gelmiyor artık. Uzun drip tiple inanılmaz bi keyif alıyorum içtiğim likitten. Ayrıca likit tüketimim de doyumdan dolayı 1/3 oranında azaldı. Almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

• Beğendim Beğendim x 2
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.