Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Wotofo Wotofo - Conqueror RTA

'Atomizerler' forumunda blue tarafından 29 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. blue

blue
    Expand Collapse
    nutella
    ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    5,591
    Ratings:
    +7,253 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    Evolv DNA 30D+Troy 1x
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.03.2013
    Wotofo - Conqueror RTA
    inceleme
    Inceleyen: enjin

Simdi elime gecti. Sarim yapip deneyince yazacagim.
    [​IMG] [​IMG]

Evet ilk denemelerimi yaptim. Kutuyla beraber gelen hazir twisted coilleri yerlestirdim. ilk etapta bunlarin kanthal mi yoksa SS mi oldugunu bilmiyordum ki bir yerlerde yazmiyor. Denemelerimden aldigim tad bu tellerin SS oldugunu gösterdi. Hazir gelen tellerle 0,18 Ohm elde ettim. Aromasi gercekten fevkalade SS hayrani olmamama ragmen cok iyi tad aldim. Bir dahaki sefere en sevdigim tel olan kanthal ile de sarim yapacagim ki o zaman daha keyf alacagim kesin. Tank gercekten cok kaliteli, sik, kesinlikle hicbir yerden sizdirma yapmiyor. Sarimi kolay pamuk yerlestirmesi ondan da kolay.

Likit besleme delikleri ile coiller ve pamuk ayni seviyede oldugundan likit besleme sorunu hic yok. Post cubuklari olmadigindan da aroma kalitesi daha da yüksek. Likit seviyesi izleme pencereleri iki adet biri altta biri üstte hersey cok net. Hava ayar delikleri 5+5 on adet ve gayet basarili. Ben hepsini acik tuttum. Likit besleme delik acikligini tepeden ayarliyoruz bir ring ile ve bunun üstünde de top cap var onu cözerek de üstten iki büyük acikliktan likit doldurabiliyoruz. 4 ml tank kapasitesi gayet yeterli. Ardarda cekim yapildiginda hic yanik tadi almadim besleme gayet güzel. Tek begenmedigim sey ise drpi tip biraz kisa kalmis, o yüzden kendi drip tipinizi basitce yerlestirebilirsiniz cünki standart drip tip yuva genisligine sahip.

Dedigim gibi Kanthal A1 24 Ga da 7 tur 3 mm ic capta 0,35 Ohm da icince bir kez daha yazacagim. Merak edenlere resimler asagida. Aromamizer ile kiyaslarsam da ondan bir seviye daha önde Aroma olarak.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Bu RTA da ben 70Vg/30Pg 1 mg Nikotinli % 2 Cilek aromali kendi karisimimi kullandim. Inanin ki sanki 3 mg nikotinli icer gibi bir his uyandirdi, artik aromanin güzelliginden mi bilmem ama sanirim bu RTA ile sifir nikotine gecebilecegim.

Kanthal ile kesinlikle bir harika oldu.

2 günlük sürekli kullanimim sonucu cok begendigim bir tank. Ama ne yazikki cok cok fazla likit tüketiyor. Günde normalde 6 ml likit icerken bunun la yaklasik 2 tank 8 ml ye ciktim. Buda dezavantajlarindan gibi görünüyor. Likit siseniz yaninizda olmali.

@enjin 'nin yaptığı inceleme şu linkten Wiki ye eklenmiştir.

• Beğendim Beğendim x 8
    • Faydalı Faydalı x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.