Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

vaporesso tcr set ayari

'Bir Bilene Sor' forumunda cuneytergul tarafından 19 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. cuneytergul

cuneytergul
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +27 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nobacco prestige, Penodat
    [​IMG] [​IMG] vaporesso luxe skrr kit e sahibim.qf strip coil kullaniyorum ama ilerde gt12 veya gt8 kullanabilirim.sicaklik kont modu bu coillerde kullanabiliyor muyuz? pwr olarak coil uzerinde beirtilen best w aralaginda bana iyigelen w degerini giriyorum fakat rrsimde de belirtigim tcr degeri nedir neye gore bi deger giriliyor buraya?

2. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,628
    Ratings:
    +5,132 / 29
    Vaporesso'nun coil'leri ısı kontrol ile kullanıma uygun olarak düşünülmemektedir çünkü firma zahmet edip coil'lerde hangi telin kullanıldığını belirtmiyor. Çok yüksek ihtimalle Ni80 kullanıyorlar ve o da ısı kontrolde kullanıma uygun bir tel değil.

Bir istisna olarak GT-CCELL coil'de SS316 tel kullanılıyor olması lazım, bunu belirteyim.

Isı kontrol, TCR gibi konuları öğrenmek içinse şu linkleri okumak gerekiyor:

* http://www.esigara.eu/konu/tc-mod-dinamikleri-ve-baslangic.66857/

* http://www.esigara.eu/konu/tcr-isi-katsayisi-temperature-coefficient.61121/

• Faydalı Faydalı x 1
  3. cuneytergul

cuneytergul
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +27 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nobacco prestige, Penodat
    verdiginiz linklere baktim epeyce,tesekur ederim

uygun coil degiller ise tcr kitlemeden kullanilabilir mi acaba,tcr degeri icin formda hesaplamak icin formul paylasmislar.R=rezistans[​IMG]

ekeleme;kilidi acik birakip denemeler yaptim,ohm da hic degisme olmadi.Bu qf strip ler yapilari normal sarim coillere gore farkli bilirsiniz.ohm da degisme olmayinca acaba olabilir mi diye hala dusunuyorum acikcasi

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.