Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Tfv8 baby üst likit kapagi

'Bir Bilene Sor' forumunda SametMalatya tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. SametMalatya

SametMalatya
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +23 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Just s
    Herkese iyi günler yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim forumda yeniyim bu ilk konu açışım kusurum olursa affola. Smoke al85 kit alarak bu olaya başladım öğrenci olduğum için o parayı toparlamasi oldukça zor oldu butcemi zorlayarak tel pamuk ve rba kit aldım 2 hafta sonra cebimdeyken likit doldurma haznesinin üst kapağı kırıldı vale band ile sabitleyerek kullanmaya çalıştım lakin tam kapanmadigi için oluk likit akıttı yeni atomizer alabilecek gücüm yok bir tavsiyesi fikri yardımcı olabilecek biri olursa çok mutlu olurum . Atomizer tfv8 baby .Malatya Türkiye

2. myrina

myrina
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +92 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    21.02.2017
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Resim olmadan şurasını söyle yap demek saçma olur.Bu tip bir tamir işini yapacak birini bulman zor olacaktır.
    Lakin aynı durum benim başıma gelmiş olsaydı (pimin kırıldığını varsayıyorum) kuyum tamircisine (altın-gümüş vs.tamir eden kişi) gider birşeyler uydurmaya çalışırdım.Onların eli bu tip ufak tefek şeyleri tamir etmeye daha yatkın olduğu için yüksek ihtimalle çözüm bulurlar diye tahmin ediyorum.

3. SametMalatya

SametMalatya
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +23 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Just s
    Öncelikle cevap verip zaman ayırdığınız icin çok teşekkür ederim dediğiniz yolu uygulayacağını elimde resim var ama nasıl eklendiğini bilmiyorum sağolun

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.