Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

tedarikçiliğe almıyorsanız içerideki ücretimi iade edermisiniz ?

'Bir Bilene Sor' forumunda mawerick35 tarafından 7 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

tedarikçiliğe almıyorsanız içerideki ücretimi iade edermisiniz ? 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. mawerick35

mawerick35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    476
    Ratings:
    +968 / 10
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.05.1978
    Kusura bakmayın şikayetim var kısmına konuyu açtım ama yöneticiler pek önemsemediler okudular yorum yapanların yorumlarını sildiler.özelden cepten yorum yapanlar oldu bana o yüzden yorum yapmanın yasak olmadığı bir yere konuyu açmak istedim.

Herkese selamlar ben önceden forum tedarikçilerinden ebuhar35 herkesin bildiği gibi grande olaylarından sonra onaysız ürünler olması sebebiyle forumdan ayrılan tedarikçilerdeniz.elimizde önceden esf tefarikçiliği yaparken esf tarafından onaylı iken sonradan onaysız olmuş efkar-ottoman juice-rex-2brothers likitlerinden çok yüklü miktarda vardı.sizler bu ürünleri kaldırın yada tedarikçilikten ayrılın dediniz.onaylı ürünler icin satışı için tedarikçi olmak istediğimizi sizlere bildirdik.

24 Ekim’de sizlere gönderdiğim mesaj:

kolay gelsin elimizde yüklü miktarda onaysız ürün olduğu için istemeyerekte olsa tedarikçiliğe ara verdik.biz tekrar aranıza dönmek istiyoruz mevcut siteyi orman bakanlığı kapattı.yeni bir site olarak tedarikçiliğe geri dönebilirmiyiz
    Heisenberg likit
    Brand no35 likit-aroma-nbase
    Cdd aroma ürünlerinin satışı olacak.
    Eski tedarikçi sırasından devam edebilirmiyiz acaba ebuhar35 olacak uzantımız değişik olacak sizin verdiğiniz cevaba göre harekete geçeriz.görüşmek üzere kolay gelsin

25 Ekim’de @tekila tarafından bana verilen cevap
    Selamlar,
    Tedarikcilerimizde gozettigimiz sartlarin arasinda yonetim ve denetim ekibiyle uyumlu calismak onemli bir yer teskil etmekte. Size bu konuda inancimiz olmadigindan dolayi tedarikcilik vermiyoruz.

25 Ekim’de benim yazdığım cevap

Ne gibi bir uyumdan bahsediyorsunuz yönetimle yada denetimle nasıl bir uyumsuzluk yaptık onaysız ürün var dediniz çıktık herkes gibi sizi eleştirmek yanlışları söylemek düşüncelerimizi söylemek hata mı oldu sizin şartlarınıza uymamak mı oldu.bugüne kadar hiç bir ceza uyarı almadım demekki söylediklerimde karşı düşüncelerimden haklılık payım olduğundan dolayı diye düşünüyorum.yada umrunuzda olmadığınızdan dolayı.uyumsuzluğumu yada denetimle ilgili sıkıntınız nedir bana söylerseniz bu konuda düşüncemizi söyleriz konuyu tekrar açmayız

Szlerden cevap gelmeyince 27 Ekim’de gönderdiğim mesaj

bana ne gibi şartlarınız var açıklarmısınız kaç gün oldu sizden cevap bekliyorum.yönetim ve denetim ekibiyle ben hangi konuda uyumlu çalışmadım.yöneticilerin sokak ağzıyla cevap vermelerine özelden tehdit eder gibi konuşmalarına cevap vermek mi sizlerle uyumsuzluk.ben 3 seneye yakın tedarikçilik yaptım bu forumda bir kez uyarı almadım bir kez ceza almadım neyin uyumsuzluğu anlamadım.sizler adaletli olun kimse sesini çıkaramaz size.bana geçerli ve yeterli bir açıklama yapmanızı bekliyorum ne gibi yanlışım olmuş hepsini söylemenizi bekliyorum.yinede tedarikçi olmamam durumunda benim sonlandırılan tedarikçi üyeliğimden kalan ücretimi bana göndermenizi istiyorum.

27 Ekim’de @tekila dan gelen cevap

Selamlar,
    Size daha fazla aciklama yapmamizi gerektiren bir durum yok ,gecmis forum mesajlariniza , bizimle olan yazismalariniza bakin. Uyumsuzlugun nedenini anlamiyorsaniz zaten kararimizin dogru oldugunu bize teyit etmis oluyorsunuz.
    Gecmis odemelerinize bakip alacaginiz varsa gonderimini saglariz.

28 Ekim’de @tekila ya cevabım

Doğru diyorsunuz siz size karşı herhangi bir şey söylemeyen susan her dediğinizi kabul eden üyeler tedarikçiler istiyorsunuz.ama bu şekilde bir topluluk yaratarak kendinizi geliştirmezsiniz.size düşmanlık yapmışım gibi tavır almanıza gerek yok sis bazı şeyleri yanlış eksik geç yapabilirsiniz sizi uyarmak yanlışlarınızı söylemek neden uyumsuzluk olsun ki ama sizin düşüncenize göre sizin oluşturmak istediğiniz foruma göre uyumsuzum doğru mesleğim gereği adaletli olunmadığında ve nedeni adam gibi açıklanmadığında ister istemez herkesin rahatsız olması gerektiği gibi ben rahatsız oluyorum.sizi uyardığımızda yanlışınızı söylediğimizde forum yönetimi olarak kendinizi sorgulamanız gereken yerlerde diklenmeniz sokak ağzıyla konuşmanız özelden tehdit eder gibi konuşmamak uyumlu bir davranışta bizlere uyumsuzluktan bahsediyorsunuz.ben en kısa zamanda içeride kalan üyeliğimin ücret iadesi istiyorum

6 Kasım’da gönderdiğim mesaj

koktrol ettiniz mi acaba sizden bir ödeme ve açıklama bekliyorum

ben hala bir geri dönüş bekliyorum ücret iadesi bekliyorum.benim yönetimle nasıl bir uyumsuzluk içinde olduğumu bana açıklamalarını bekliyorum varsa belirttiğiniz

“gecmis forum mesajlariniza , bizimle olan yazismalariniza bakin.”
    Demişsiniz bu mesajları yazışmaları buraya eklerseniz herkes görsün.ben sizlere neler demişim neler yazmışım esf üyeleri görürlerse daha iyi olur diye düşünüyorum.çünkü benim size ne hakaretim var ne küfürüm öyle birşey olsa zaten banlardınız zaten ceza alırdım.çok uzattım uzun bi yazı oldu kusura bakmayın lütfen
    ***Benim tekrar tedarikçiliğe alınmama sebebim nelerdir.söyediğiniz uyumsuzluk olarak nitelediğiniz size yazdığım mesajlar nelerdir.
    ***içeride kalan ücretimin iadesini kimlerden temin edebilirim.
    konunun muhatabı kim bilmiyorum yöneticilerden birileri dikkate alıp cevap verirlerse sevinirim görüşmek üzere herkese hatırlı günler...

#1 mawerick35, 7 Kasım 2018
    Son düzenleme: 7 Kasım 2018
    • Samimi Samimi x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. mawerick35

mawerick35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    476
    Ratings:
    +968 / 10
    23.05.1978
    Sayın yöneticiler şikayetim var kısmında olan konuyu isterseniz kaldırabilirsiniz

3. Rookie|TR

Rookie|TR
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    364
    Ratings:
    +919 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sbody Macro / Spica Pro
    Evet bu bir şikayet konusu olmadığına göre başlayalım :)
    Gerçekten merak içerisindeyim neden böyle bir tutum izleniyor ?
    Bizim bilmediğimiz şeyler muhakkak var ortada ama bunların da kanımca objektif olarak anlatılması gerekiyor. Sonuçta alışveriş yapan insanlar bizleriz, tüketicinin bilinçlendirilmesi gerekiyor.

4. Eticon

Eticon
    Expand Collapse
    Öğretmen olmak ne büyük onur.

Alınan Beğeniler:
    826
    Ratings:
    +1,536 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hangisini söyleyeyim :)
    04.01.2015
    İzlemekteyim

5. Kadirturhan

Kadirturhan
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,521
    Ratings:
    +3,396 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    tesla wye 85 penodat
    01.12.2016
    Ortada bir kaç aydır süren bir "serzeniş" var....
    Ve konunun muhattapları tarafından,durumun açıklığa kavuşturulmasını bekliyoruz.

• Katılıyorum Katılıyorum x 6
  6. ytrtry

ytrtry
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    36
    Ratings:
    +154 / 7
    Verirler herhalde.

7. Sagoo

Sagoo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    508
    Ratings:
    +1,220 / 19
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro-Prime-Major-Dani
    08.01.2017
    Takip

8. onurizm

onurizm
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    178
    Ratings:
    +374 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
  9. Oxiginlaser

Oxiginlaser
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ratings:
    +163 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Troy1x,PhenomenLv2,Goon
    25.07.2017
    Daha önceki yorumum silindiği için en azından tekrar yazıyorum forumda neredeyse herkesten alışveriş yapmışımdır fakat 3 kişiyle veya kurumla olan alışverişlerim gerek yardımseverlikleri gerek iyi niyetleri ve karşılamaları olarak beni tatmin etmiştir.Bunlardan biride ebuhar35 le olan alışverişlerim.gitmelerine tedarikçilikten çıkmalarına karşı değildim hepimiz gördük bazı likitlerin ne kadar kötü ortamda yapıldığını ama tedarikçilikten çıkmalarına ramen forumda kaldılar yorum yaptılar kendilerini geri çekmediler en azından neden tekrardan tedarikçiliğe alınmamalarıyla ilgili cidden bende bir yorum isterdim. Evet bana düşmez belki ilgilendirmez diyeceksiniz fakat 2 yıl kendilerinden alışveriş yaptım sonuçta banda yemediklerine göre şuan forumda zaten satılan likitleri satacaklarını belirttikleri halde neden alınmadıkları ciddi bir merak konusu.

• Katılıyorum Katılıyorum x 4
  10. ozanb

ozanb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    101
    Ratings:
    +175 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    PolarMod+ZeusDualRTA
    23.03.2018
    Yav arkadaşlar konu sinekli likit, turşu bidonunda likit, kaşıklı köpüklü likit olunca forumu likit üreticilerinin başına yıktınız. Ben bu adamın konusunu kaç gündür takip ediyorum bir insan evladı yönetici gelip adama iki cümle yazmadı. Neden buna sessiz kalıyorsunuz konuyu okuyanlar. Tepkinizi belirtsenize. Bugün bu adama yapılan yarın size yapılır. Ben cevap verilmeyerek konuyu açan kişiye "sen kimsin ki seni muhatap alacağız" mesajı verildiğini düşünüyorum. Bu arkadaş yerine ben kendimi küçük düşmüş hissettim. Yapılan şey ayıp. Bu foruma mahkumuz diye kimsenin kullanıcılara bunu yapmasının hakkı yok. Önceki konuyu takip etmiştim bunu da takip ediyorum.

• Katılıyorum Katılıyorum x 7
    • Samimi Samimi x 1
  11. Sagoo

Sagoo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    508
    Ratings:
    +1,220 / 19
    Kullandiginiz Cihaz:
    08.01.2017
    E ben ozaman da söyledim başka forum ( alternatif ) açın diye. Gerçi bu seferde forumlar birbirini şikayet eder kapattırırlar

12. Root Admin

Root Admin
    Expand Collapse
    Sistem Yöneticisi
    Site Yetkilisi Sistem Yoneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,377
    Ratings:
    +3,388 / 39
    Selamlar aslında bakkal hesabı yapsak Esf ye borclu cikarsiniz aboneliginiz bitmesine ragmen almadiginiz gunler icin opsiyon taniyip guncel tarihli abonelik baslattik bunu bilen biliyor. Esf de 5 kurusunuz kalmaz merak etmeyin 1-2 hafta islemler surebilir belki ancak eninde sonunda alirsiniz

• Beğenmedim x 4
    • Beğendim x 2
    • Katılmıyorum x 1
    • Komik x 1
    • Samimi x 1
  13. onurizm

onurizm
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    178
    Ratings:
    +374 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    Benim fikrim burası zaten bir ticarethane gibi düşünüyorum. Alım satım işlerinin olduğu her yer ticarethanedir bana göre belirttiğim gibi...
    Buradan şu sonuca varıyorum site yönetiminin dükkanı kiraya vermeye niyeti yok. E daha neyi zorluyonuz.bu sizin hatanız.

Site yönetiminin de hatası konuyu buraya kadar yazılıp herkese açık bir biçimde dile getirilecek kadar uzatması. Zaten vergi şu bu yok aç kayıtları ver parayı iş ortaklığı bitsin veya deki sana verecegimiz şu nedenlerden dolayı yok.

Al sana hakem heyeti.

Cümleten bol buharlar

Edit:Katılmıyorum deyip çarpı koymadan önce cem yılmaz misali elinizi vicdanınıza koyun :)

• Komik Komik x 2
  14. Root Admin

Root Admin
    Expand Collapse
    Sistem Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,377
    Ratings:
    +3,388 / 39
    Herkesin sorumlulugu ve gorevi var sorumlulugu cercevesinde cevap verir. Esf de kimsenin parası kalmaz katilsanizda katilmasanizda biz tum tedarikcilere opsiyon taniyoruz elimizden gelen yardimi yapiyoruz. iade dediginiz sey havale olmuyor. bir sistem var ve o sistemin izin verdigi olcude iade oluyor. 1 ay sonra iade olur ancak uzun sure gectiyse bunun prodedurleri oluyor. sonucta bu hesaba gelen havale degil kredi karti islemi.

• Samimi Samimi x 2
  15. Root Admin

Root Admin
    Expand Collapse
    Sistem Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    2,377
    Ratings:
    +3,388 / 39
    haklisiniz tabiki bizim niyetimizde o ancak bu kredi karti islemi. iade icin belli prodedurler var. havale olsa tamamen haklisiniz diyecegim ancak islem kredi karti islemi. bir firmadan urun alin 3 ay sonra aninda iptal edebilirmisiniz.

• Beğendim Beğendim x 2
    • Samimi Samimi x 1
  16. onurizm

onurizm
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    178
    Ratings:
    +374 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    Haklısınız hocam kredi kartlı işlemleri bende bekletmek durumunda kalıyorum iade işlemlerinde. Zaten birde taksitli işlemde 12 aya kadar uzayabiliyor.

17. mawerick35

mawerick35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    476
    Ratings:
    +968 / 10
    23.05.1978
    Verilip verilmemesi önemli değil hocam.kaç gün oldu özelden yazdım kale alıp cevap bile vermiyorlar yöneticisi olduğunuz forumda birilerini belli kurallara uymak için zorlayacağınıza
    zorlayan yok hocam merak etmeyin.bana verilen cevaptan sonra tedarikçilik istediğimi mi zannediyorsunuz ?
    ben zaten özelden soru sordum olmaz dediler bende sebebini sordum bana doğru düzgün sebebini söylesinler yeterli kale almaz tavırlar içindeler ama burada satış yapanlardan müşterilerine anında reaksiyon göstermelerini beklerler.bende esf'nin müşterisiyim nasıl tedarikçilerin üreticilerin üyelere davranmasını istiyorsanız yöneticilerde bizlere o şekilde davranmaları gerekir.ben buraya yazmadan önce kaç gün geçti bana doğru düzgün açıklama yapsalardı ben buraya konu neden açayım ki.

• Beğendim Beğendim x 3
  18. mawerick35

mawerick35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    476
    Ratings:
    +968 / 10
    23.05.1978
    buraya yazacağınıza bana özelden yazın sayın yönetici bizde anlayışsız değiliz ben parasında pulunda değilim takındığınız tavırdayım doğrudur yeri geldi ödeme işlemleri gecikti idare edildi banka müsaade etmedi geç yatırıldı ama bana yönetimle uyumlu değilsiniz denetim ekibiyle uyumlu değilsiniz demeniz çok saçma.attığım mesajları şuraya koyarmısınız neymiş bende merak ediyorum.bir tane mesaj koyun özür dileyip konuyu kapatıcam.sizleri eleştirmek ne zamandan beri uyumsuzluk oldu onu anlamadım ben.

• Galip Galip x 1
  19. Sagoo

Sagoo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    508
    Ratings:
    +1,220 / 19
    Kullandiginiz Cihaz:
    08.01.2017
    Burada siz haklısınız

Geri ödeme konusunda ise yönetim haklı

• Samimi Samimi x 1
  20. HazMet

HazMet
    Expand Collapse
    Fenerbahçe

Alınan Beğeniler:
    299
    Ratings:
    +625 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + Troy
    14.01.2017
    @mawerick35 hocam sen efkara karşı yapılmış likitleri satiyorsun sana bir daha satış yaptırırlar mı burda

• Galip Galip x 2
    • Samimi Samimi x 2
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.